نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس

موضوع: NS M5

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

NS M5

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    شرکت ما برای یک پروژه تعداد 15 عدد نانو استیشن ام5 خریداری کرد که 10تا آنها از یک منبع و 5تای دیگر از منبع دیگر وقتی همه رو توی شرکت تست کردیم اون 10تا سی سی کیوش 100 میشد و اسپید تستی که میگرفتم خوب بود اما اون 5تا هر کاری کردم سی سی کیوش از 36 بیشتر نشد فقط در حالتی که ایر مکس دیسیبل میشد سی سی کیو تا 60 بالا میومد حالا سوالی که برام پیش اومده چقدر احتمال داره این 5تا رادیو تقلبی باشه با توجه به اینکه دونه ای 50تومن ارزون تر از اون 10تا خریداری شده و آیا راهی برای اینکه قبل از خرید بشه فهمید تقلبیو یا اصل هست و سوال آخرم اینکه این ایر مکس دقیقا چیه و چیکار میکنه چندتا سرچی که کردم همه میگن مهم نیست یا میگن یه پروژست که یو بی کوایتی شروع کرده و هیچکس تا حالا جواب تخصصی به من نداده ممنون میشم راهنماییم کنید
    بازم از همه دوستان ممنون :x:*

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

به نظر من ممکنه تقلبی باشه. راه فهمیدن تقلبی و اصلی را من از یکی از فروشندگان معتبر پرسیدم و یه چیزایی در مورد برد اصلی دستگاه گفت که به نظر من برای کاربر غیر قابل تسته. راه اطمینان اینه که حتما از نمایندگان اصلی و معتبر خریداری کنین و هیچوقت دنبال جنس ارزونتر نرین.
    اما در مورد ایرمکس: این قابلیت یوبی کوئیتی را اونجور که من مطالعه کردم برای حفاظت از نویز محیط و در بعضی موارد باعث افزایش سرعت لینک میشه. در کل من همیشه بعد از نصب لینک، یکبار با ایرمکس و یکبار بدون اون تست میکنم و هرکدوم پایدارتر بود را انتخاب میکنم. در ضمن در صورت فعال بودن ایرمکس فقط دستگاه های یوبی کوئیتی میتونن به اون دستگاه وصل بشن.

با تشکر

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    آیا راهی برای اینکه قبل از خرید بشه فهمید تقلبیو یا اصل هست
    ساده ترینش اینه که فروشنده مطمئن پیدا کنی یا ضمانت بگیری که اگر اصل نبود پس بگیره . اون برچسپ لیزری رو نداره دستگاه تقلبی . poe سری جدید دستگاههای یوبی نت عوض شده . بعد خود دستگاه هم یه کوچولو تفوت داره با اصل بزاری کنار هم پیداست .

سوال آخرم اینکه این ایر مکس دقیقا چیه و چیکار میکنه
    کاش جستجو می کردی قبلش ! پیاده سازی پروتکل TDMA هست برای دستگاه یوبی نت . تو میکروتیک هم اسمش nv2 . ب دستگاههای غیر یوبی نت سازگار نیست . توی محیط های پر نویز هم ممکنه جواب معکوس بگیری ازش ! بعضا خاموشش بهتره !
    نکته جالب : سازمان تنظیم با چند تا از دستگاههای یوبی نت موافقه به شرطی که airmax رو خاموش کنی !

M-r-r و netnetnet سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع