صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36

موضوع: کاور کردن وایرلس در یک کارخانه 2000 متری

j_p
    j_p آنلاین نیست.
    نام حقيقي: جواد پورفرهاد

عضو عادی شناسه تصویری j_p
    نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    اگه بحث جو سازی داشته باشی من به هیچ وجه جواب نخواهم داد و این حرکت رو بی احترامی تلقی می کنم. پس لطفا از جانب من نظر نده.

SXT 2GHz
    SXT is a low cost, high speed 2GHz outdoor wireless device, now also
    available in 2GHz variant with a Gigabit port. SXT can be used for
    point to point links, as a CPE for point to multipoint installations or even
    as an AP/Sector because of it’s wide beamwidth antenna.

ما یه اصطلاح داریم به نام WiFi ، اما در هیچ جای میکروتیک Hotspot wifi در صورتی که در هیچ کجای اون متن ازین وايه استفاده نشده بود.
    متنی که شما گذاشته اید در ادامه یک مجموعه جملات است و بهتره اگه کپی برداری می شه به صورت کامل باشه.

We are glad to introduce our first complete AP/CPE for 2.4GHz (2192-2732MHz depending on country regulations) - SXTG2HnD! It\'s powerful 60 degrees 2x2 MIMO 10dbi sector antenna with 1600mW wireless on-board- you can use it as a Sector AP, to make wireless point-to-point links or as a CPE- whatever you prefer! It comes with L4 license, perfect for covering outdoor area for hotspot clients.

در این متن گفته شده :
    ابراز خوشحالی کردن برای معرفی این محصول و در ادامه گفتن که این محصول آنتن واید داره (چون گین اون 10 دسیبل هست واید بودنش در مسافت کم دور از انتظار نیست) از یه سری از استانداردهاش گفته شده و توان خروجی بالای انتن که در کنار انتنش قابلیت دریافت سیگنال رو در زاویه مورد نظر مهیا می کنه و در ادامه گفتن که می تونید به عنوان PTP استفاده کنید ویا به عنوان گیرنده و در آخر با توجه به امکاناتی که داره گفته بنابراین امکانات شما مختارید. بعد ادامه داده که لایسنس L4 داره و ایده آل هستش برای پوشش بدهی منطقه ای برای ارائه مولتی پوینت (دقت کنید ، اینجا نگفته Hotspot WiFi) در اینجا منظورش حول نقطه اصلی هستش و در اینجا منظور از هات اسپات کانون هستش.(اگر به دیتاشیت این محصول مراجعه کنید به صورت کاملا تصویری و گویا این موضوع رو باز کرده)

ببین ، این نوع نظرات نه به درد کاربرا می خوره و نه بدرد میهمانان ، این جمع تابحال به تخصصش در جامعه قابل اتکا بوده و این نظرات مخرب ذهنیت متخصصان این حوزه نسبت به پرشین نتورک هستش.
    شما به خوبی می دونی که تجهیزات یوزر تعیین کننده برد دریافت سیگنال هستش ، پس لطفا ازین طرز نظرات بپرهیز ، چون هم ذهنیت بچه های حرفه ای رو نسبت به خودت خراب می کنی و هم بعد چندبار تست این ایده ها کاربران میهمان و بقیه اعضا دیگه به دید متخصص بهت نگاه نمی شه.

هر دستگاهی رو برای کاری می سازند ، unifi یه دستگاه WiFi هستش و برای اینکار ساخته شده ، تجهیزات میکروتیک هم ان دسته ای که برای این منظور ساخته شده اند قابلیتهای خوبی دارند اما شرکت ubnt در این زمینه مانور بیشتری و بهتری داده و دستگاه های حرفه ای تری نسبت به میکروتیک داره (دقت کنید : در زمینه WiFi)
    در اخر UBNT مال پدر بنده نیست.

هیچی ندارم که بگم.
    کاملا موافقم
    کلا سری sxt رادیو ای برای یوزر نهایی نیست ( wifi ) هر چند که میشه این استفاده رو کرد

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    کلا سری sxt رادیو ای برای یوزر نهایی نیست ( wifi ) هر چند که میشه این استفاده رو کرد
    خب اساتید زحمت بکشن تشریح کنن چرا Sxt مناسبت نیست و یا حداقل پارامترهای مهم این رادیو رو با یونیفای یا هر رادیوی دیگه ای که ادعا میشه مناسب هست برای این کار مقایسه بفرمایید که ما هم یه چیزی یاد بگیریم.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    در این باب حضرت مولانا می فرماید.

من به هر جمعيتي نالان شدم /جفت بدحالان و خوش‌حالان شدم
    هر كسي از ظن خود شد يار من /از درون من به جز اسرار من
    سر من از ناله‌ من دور نيست / ليک چشم و گوش را آن نور نيست

در اون نوشته به هیچ شخصیتی توهین نشده اما مثل اینکه ما یادگرفتیم گوجه رو از یه جا بخریم، این بحث از دید من کاملا به جا و مورد نیاز بود ، یکبار برای همیشه.
    این تاپیک برای بنده بار علمی سرشاری داشت چون نظر میکروتیک رو در مورد شرکت همکارش از زبان اقای نحوی فهمیدم .

آقای حکیمی
    ممنون که انقدر ازرش قائل شدید که نوشته ای با صرف وقت گذاشته بودم رو حذف کردید.
    راستی مهندس انتخاب اشعارت از انتخاب رادیوهات خیلی خیلی بهتره به نظر من
    چون شعرش خیلی پند اموز بود به نظرم به درد خودتون خیلی میخوره . به هر حال
    ممکنه پندش توی انجمن به کارتون بیاد

j_p
    j_p آنلاین نیست.
    نام حقيقي: جواد پورفرهاد

عضو عادی شناسه تصویری j_p
    نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط hexman نمایش پست ها
    خب اساتید زحمت بکشن تشریح کنن چرا Sxt مناسبت نیست و یا حداقل پارامترهای مهم این رادیو رو با یونیفای یا هر رادیوی دیگه ای که ادعا میشه مناسب هست برای این کار مقایسه بفرمایید که ما هم یه چیزی یاد بگیریم.
    نظر بنده یک نظر تجربی و با استفاده از شنیده هاییه که اساتیدی که باشون کار کردم گفتند هست
    کلا سری sxt رادیو هایی هستند که با توجه به ساختار و نوع انتشار و انتنشون برای لینک های پوینت تو پوینت و پوینت تو مولتی پوینت (1 اکسس پوینت و چند sxt استیشن ) به کار میره چون در مقوله وایر لس فقط توان اکسس پوینت مهم نیست و باید کلاینت ها هم متانسب با اکسس پوینت باشند.
    پس نتیجتا در مقوله اکسس موینت های نهایی و وای فای شاید sxt گزینه اصولی نباشه هر چند اگه جوابگو باشه.
    لطفا اگه نوشته های من علمی نیستند یکی از دوستان تکمیل کنه چون واقعا خود منم این قضیه یکم واسم مبهم شده با توضیحاتی که دوستان دادن.
    چون در جایی دوستان جواب گرفتن و از جهتی دوست دیگر میگن اصولی نیست این بحث واسه من خیلی جالبه البته اگه دوباره جدال نشه!!!

ویرایش توسط j_p : 2014-04-10 در ساعت 01:35 PM
    Zahmatkesh و maaziyar سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط hexman نمایش پست ها
    انشالله چند تا پروژه که بهتون بخوره هم با اس ایکس تی کار کنید هم یونیفای خودتون متوجه میشید دقیقا چرا این مناسبه و اون مناسب نیست
    عمدتا مبنای انتخاب های درست کاتالوگ نیست
    مدیریت و کیفیت یونیفای در شبکه های بزرگ با هیچ کدوم از دستگاه های هم رده و قیمت خودش قابل مقایسه نیست

Zahmatkesh و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    خب اقای نحوی هم با تجربه خودشون میگن sxt مناسبه .مگه قراره همه خودشون شخصا همه رادیو ها و تست کنن تا بفهمن کدوم مناسبه کدوم نیست

nahvi18 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

پارامترهای مهم در لینک وایرلس

رادیو ap license l4

برچسب برای این موضوع