صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 51

موضوع: نظر میکروتیک در مورد محصول QRT

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413

نظر میکروتیک در مورد محصول QRT

این ایمیل از طرف من فرستاده شده
    Dear Mikrotik

Please Tell us why you creating QRT-2 with 3.166 watt power
    this is not fair to use by some people that dont understand about wireless wave as well as possible, this is like weapon for people
    can you tell us this device can do that other devices cant do ?
    Best regard
    Maaziyar .roozegar

جواب
    Every country has laws which must be followed by the people, othewise they get
    prosecuted. This is true for other areas as well. All cars can go up to 200KM/h,
    but people need to follow speed limits. It is the same with the QRT. Just because
    it has maximum possible power of 3.1W, it doesn't mean you should use it to
    maximum
    . Selecting your country in the Quickset will ensure the power is
    automatically reduced to allowed level.

Regards,
    Normunds

ایا ما در ایران درخواست میکروتیک رو که در باره این محصول ارائه دادیم رعایت میکنیم؟؟؟؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط maaziyar : 2014-03-15 در ساعت 10:43 AM
    mehrzadmo، ilo، netnetnet و 15 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    چه کار پسندیده ای کردی مازیار جان
    تمام موارد قید شده توسط نورمن بر اساس قانونمندی یوزر معنا پیدا می کنه اما اصل بر صداقت کاربران است ، صداقتی که سلامتشان را حفظ می نماید.

mehrzadmo، amin-net، maaziyar و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    این قضیه محدود به وای فای نمیشه و برای دکل های تلفن همراه، امواج تلویزیونی و پارازیت و تلفن بیسیم(dect) و ... هم صادقه !
    لطفا" یکم وقت بذارید و مطالب زیر رو در مورد خطراتشون بخونید .
    Wireless electronic devices and health - Wikipedia, the free encyclopedia
    Health Effects from EMFs
    Conclusions from the BioInitiative Report 2012

mehrzadmo، ilo، amin-net و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    تو ایران تا اونجا که من دیدم و حتی خودم در بعضی موارد رعایت نکردم؛ تو تجهیزات ub تیک تبعیت از رگولاتوری رو بر میداریم و اهرم توان رو تا آخر میچسبونیم و یا علی.

amin-net، mohamad-23، mojtaba461 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط i_t0xic نمایش پست ها
    تو ایران تا اونجا که من دیدم و حتی خودم در بعضی موارد رعایت نکردم؛ تو تجهیزات ub تیک تبعیت از رگولاتوری رو بر میداریم و اهرم توان رو تا آخر میچسبونیم و یا علی.
    انشا الله به امید روزی که تمام استاندردها را برای زندگی هر چه بهتر خودمون رعایت کنیم

M-r-r و Zahmatkesh سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    خوب حرف از استاندارد به میون اومد من یک سوال بپرسم همینجا
    آیا از دوستان کسی میدونه که کدوم یکی از رادیوهای وایرلس که تو ارتباطات پوینت تو پوینت بالای 30 کیلومتر میشه
    ازش استفاده کرد دارای مجوز تنظیم مقررات هستند
    مثلا ایا میکروتیک ها این مجوز رو دارند و اگر دارند کدوم مدل های
    یا یوبیکویتی ها دارای مجوز تنظیم مقررات هستند؟
    من یک پرسو جو در حد 5 دقیقه کردم و یک شرکت فروشنده گفت نترونیکس مد 50x50 و .... دارای مجوز از سازمان
    تنظیم مقررات هستش و منع مصرف نداره . همین این مدل از نترویکس که بیان کردم و هم برخی دیگر از مدل هاش

توجه کنید که من منظور داشتن ضرر یا نداشتن ضررش نیست . من میخوام برای یک لینک 36 کیلومتری مجوز بگیرم
    به تجربه دوستان نیاز دارم . در مورد کارت های وایرلس هم که مجوز داره لطفا تجربیاتتون رو بگید

راستی در مورد ایمیلی که میکروتیک به مهندس مازیار زده بود اگر دقت کنید توی متن نامه کاملا دو پهلو صحبت شده
    بود و گفته بود که توانش بالاست اما شما بر حسب قوانین کشورتون از توانش استفاده کنید . یعنی اگر قوانین کشور
    اجازه بدن ما میتونیم از رادیوهایی با توان 50 دی بی هم استفاده کنیم؟این شرکت ها هیچ وقت به فکر سلامتی من
    شما نیستند و براشون پول مهمه . ضرر این رادیو بیش از همه برای امثال من هستش که میریم بالای دکل و یک رادیو
    یک وات رو به بک دیش 36 دی بیث میبندیم . اما چاره نیست .
    من امروز کلی در مورد ضرر امواج رادیویی و ماهواره ایی و تلویزیونی و . . . تحقیق کردم . به این نتیجه رسیدم که این
    من نیستم که با رادیو ها یی با توان بالا به مردم ضرر میرسونم . دست بالای دست بسیار است

راستی اگر دقت کنید ماشین های خیلی سریع رو تولید می کنند که بشه باهاش تند رفت . اما برای اینکه بعدا مشکلی
    پیش نیاد میگن 120 تا بیشتر نرید

alisc، taghikarim و hamedelnin سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    آیا از دوستان کسی میدونه که کدوم یکی از رادیوهای وایرلس که تو ارتباطات پوینت تو پوینت بالای 30 کیلومتر میشه
    من یک پرسو جو در حد 5 دقیقه کردم و یک شرکت فروشنده گفت نترونیکس مد 50x50 و .... دارای مجوز از سازمان
    تنظیم مقررات هستش و منع مصرف نداره . همین این مدل از نترویکس که بیان کردم و هم برخی دیگر از مدل هاش

توجه کنید که من منظور داشتن ضرر یا نداشتن ضررش نیست . من میخوام برای یک لینک 36 کیلومتری مجوز بگیرم
    به تجربه دوستان نیاز دارم . در مورد کارت های وایرلس هم که مجوز داره لطفا تجربیاتتون رو بگید

راستی در مورد ایمیلی که میکروتیک به مهندس مازیار زده بود اگر دقت کنید توی متن نامه کاملا دو پهلو صحبت شده
    بود و گفته بود که توانش بالاست اما شما بر حسب قوانین کشورتون از توانش استفاده کنید . یعنی اگر قوانین کشور
    اجازه بدن ما میتونیم از رادیوهایی با توان 50 دی بی هم استفاده کنیم؟این شرکت ها هیچ وقت به فکر سلامتی من
    شما نیستند و براشون پول مهمه . ضرر این رادیو بیش از همه برای امثال من هستش که میریم بالای دکل و یک رادیو
    من امروز کلی در مورد ضرر امواج رادیویی و ماهواره ایی و تلویزیونی و . . . تحقیق کردم . به این نتیجه رسیدم که این
    من نیستم که با رادیو ها یی با توان بالا به مردم ضرر میرسونم . دست بالای دست بسیار است

راستی اگر دقت کنید ماشین های خیلی سریع رو تولید می کنند که بشه باهاش تند رفت . اما برای اینکه بعدا مشکلی

در یک لینک 36 کیلومتری اگه از دیش 28 MiMo استفاده کنید و کارتتون هم هرچی دوست دارید بگذارید اگه حداقل 60 درصد از فرنسل برقرار باشه اگه توان خروجی رادیو روی 10 میلی وات یا 10Db قرار گیرد شما سیگنال -68 را خواهید داشت اگه توان خروجی رادیو را به 17db تغییر دهید سیگنال -60 را دریافت خواهید کرد ، چنین سیگنالی یعنی تمام کانکشن های لینک به درستی قادر به اجرای راندمان خود هستند.

حالا اگه رادیو را به توان 30 دسیبل برسانید سیگنالتان هم کاهش میابد ، اما آیا این تغییر منفعتی برای شما دارد ؟
    خیر ، چون شما هرآنچه که قادر به دریافت آن بودید را با توان خروجی 17DB دریافت می کردید ، بقیه موارد فقط نویز و اسیب های بعدی را برایتان در پی خواهد داشت. به همین دلیل اکثر شرکتها دیفالت رادیو های خود را برروی 17 دسیبل قرار می دهند.

3hsan، amin-net، alisc و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

در خصوص مجوز مستقیما با سازمان مکاتبه کنید، سریعتر به نتیجه میرسید که احتمالا چنین خواسته ای جوابی نداره !

اما در خصوص قسمت دوم صحبتتون؛
    ضمن پوزش به شدت با صحبتتون مخالفم !!!
    اگه شما حتی دو سوم صفحه کیلومتر اون رو هم به عنوان حداکثر سرعتی که میشه با ماشین حرکت کنید در نظر بگیرید، متوسط 160 و 170 بدست میاد، بالاترین سرعت مجازی که من تو ایران دیدم 120 بوده؛ این دلیل بر این نمیشه که کارخونه فکر خودش بوده و به سلامتی من فکر نمیکنه ! وگرنه باید میومد یه کاری میکرد که با مثلا پراید بیشتر از 60 تا نشه بری !
    دقیقا میکروتیک جواب روشن و واضحی داده : مطابق با قوانین کشور مورد استفاده از توان مورد نیاز استفاده کنید. ببینید شاید شما بتونید کشوری هم پیدا کنید که 100 وات رادیو رو هم مجاز بدونه، اما دلیل نمیشه مثلا برای شهری که شعاع اون به 2 کیلومتر هم نمیرسه بیشتر از 400 میلی وات رادیو استفاده کنید.
    مشکل ما اینه که وقتی لینک بالا نمیاد حالا به هر دلیلی (از بعد مسافت و آلودگی فرکانسی گرفته تا عدم تناسب ابزار و خواسته) اول میایم توان رو میکشیم بالا؛ بازم نتیجه ای حاصل نشد، یه رادیو با وات بالاتر... نتیجه اینکه لینک میگیریم به قیمت کثیف کردن محیط و ...

در خصوص ضرر دیدن هم، به جرات میتونم بگم شمایی که رادیو میبندی کمترین آسیب رو میبینی، زمانی که شما میری اون بالا رادیو مگه روشنه !؟ نهایت 5دقیقه اونم برای تنظیم جهت؛ که اگه لینک پوینت تو پوینت باشه برای زمان طولانی تر هم شما مشکلی نخواهی داشت ! بیچاره میشن اونایی که قراره یه عمر روز و شب زیر این رادیو بیدار باشن و کار کنن یا زندگی کنن؛ خصوصا اگه QRT باشه !!!

amin-net و mohsen1349 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152

اتفاقا" وای فای خطرناکتره چون اکثر ساختمونای های ایران توشون تیر آهن و مصالح زیاد به کار میره یه جورایی نقش قفس فارادی رو بازی میکنه و جلوی امواجی که از بیرون خونه میان رو میگیره، و اتفاقا" وای فایه که همیشه تمام بدن رو پوشش میده و منبعش داخل خود خونه اس، به نظرم صحبتت هم در مورد اینکه بیشترین خطر متوجه خودمونه خیلی درسته ! من برای خونه خودم خروجی رادیومو تا حدود 100 میلی وات پایین آوردم و شبا هم قبل خواب خاموشش میکنم

amin-net سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    چگونه امواج تأثیر گذارند؟

پرتوها و ما

همچنین توجه تون رو به این نقل قول که باید قابل توجه عموم، مسئولین و مخصوصاً متخصصین ! قرار بگیره جلب میکنم

خب چه کار کنیم؟ همه این وسایل را بریزیم دور؟ مگر می‌شود؟ راه چاره چیست؟ آیا می‌توانیم بدون این دستگاه‌ها زندگی کنیم؟ راه فراری نیست. آنها همه‌جا هستند. بهترین راهکار، افزایش دانش و مهارت‌های استفاده مفید از این دستگاه‌ها و تجهیزات و آموختن راه‌های دورماندن از صدمات جسمی و روحی و روانی ناشی از این پرتوهاست؛ پرتوهایی که روزبه‌روز هم بیشتر و بیشتر می‌شوند. باید بدانیم که چه کسانی با چه ویژگی‌های سنی، جنسی و شغلی، آسیب‌پذیر‌تر هستند. نهادهای مسئول نیز باید استانداردهای لازم را در این زمینه تدوین و تصویب کرده و بر حسن اجرای آن نظارت دقیق و کافی داشته باشند.

ویرایش توسط i_t0xic : 2014-03-16 در ساعت 12:35 PM

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    باز من دو خط نوشتم ببین چه خبر شد توی انجمن . نمیدونم جواب کدومو بدم

نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    مهندس شما همیشه دنبال جواب دادن(پیدا کردن) هستید -تقابل- یا بالاخره با نظرای دیگه هم تعامل میکنید؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چه خبر شد آقای نحوی ؟ به ما هم بگین در جریان باشیم !!!

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    هیچی مهندس منظورم این بود که بحث داره جالب میشه و نظارات مخالف و موافق زیاد هستند
    بنده هم دارم مطلب رو دنبال میکنم و استفاده میکنم
    پست قبلی توهین یا جسارت تلقی نکنید مزاح و شوخی بود

amin-net سپاسگزاری کرده است.

j_p
    j_p آنلاین نیست.
    نام حقيقي: جواد پورفرهاد

عضو عادی شناسه تصویری j_p
    نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    دوستان حالا که بحث زیان وایرلس شد ،راستش من تو اتاقم یه میکروتیک 951 Ui-2HND دارم که 1W توان داره چند وقتی بود به ضرر هاش حساس شده بودم الان که اینو خوندم دیگه بدتر ..
    چجوری میتونم توانشو به حد اقل برسونم (اتاقم کوچیکه و روتر برد رو واسه آزمایشگام خریدم)

ویرایش توسط j_p : 2014-03-17 در ساعت 09:52 AM

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

qrt5 مجوز سازمان

mikrotik qrt

رادیو qrtمیکروتیک تنظیمات

انجمن تخصصی میکروتیک qrt2

دستگاه میکروتیک qrt

میکروتیک 951ui دست دوم

تنظیمات وایرلس روتر برد 951 ui-2hnd

چگونه بدانيم دستگاه ubnt اصل است

قسمت میکروتیک 951ui