نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط mojtaba461
  • 2 توسط mohsenhvac

موضوع: مشکل اختصاص نام به یک آی پی مشخص

نام حقيقي: میلاد

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل اختصاص نام به یک آی پی مشخص

با سلام . دوستان عزیز من مغازه موبایل دارم و می خواستم یه سیستمی رو راه اندازی کنم که وقتی مشتری داخل می آد به وای فای ما وصل بشه و هر فایلی رو که من داخل سیستم دارم رو ببینه و اونو با سرعت وای فای دانلود کنه. من این سیستم رو با wamp server اوکی کردم. یعنی روو سیستم مغازه wamp server رو نصب کردم و وردپرس رو روی لوکال هاست نصب کردم. تمام فایل های نصبی اندروید رو داخل پوشه وردپرس گذاشتم و با تایپ localhost\wordpress از داخل سیستم صفحه باز میشه. حالا کسی که با وای فای وصل بشه به سیستم ما و آی پی که از طریق ipconfig سیستم ما مشخص شده رو توی مرورگر موبایلش بزنه دقیقا همین صفحه براش باز میشه و میتونه این فایل ها رو دانلود کنه. فقط یه سوال داشتم اونم اینکه می خوام به جای اینکه مشتری 192.168.1.5 رو توی مرورگرش تایپ کنه یک اسم تایپ کنه. مثلا mobile.com و باز همون صفحه وردپرس براش باز بشه. الان با این آی پی این سیستم کامل راه اندازی شده ولی من می خوام مشتری ای پی وارد نکنه و یک دامنه دلخواه رو وارد کنه و صفحه باز بشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    باید سرویس دامنه (DNS) داشته باشی ..
    بهتره یه سیستم جدا برا اینکارت در نظر بگیری و ویندوز سرور روش نصب کنی ..

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    دوست عزیز RB751U-2HnD کارتون رو راه میندازه RouterBoard.com : RB751U-2HnD مودم تون به این دستگاه وصل می کنید و روتر برد به اینترنت وصل میشه و از اونجایی که این روتربرد وایرلس هم داره کاربرا می تونن بهش وصل بشن . بعد در بخش dns شما برای wamp server یک رکورد جدید تعریف مکنید با نام مثلا sokiaandroid.ir که به ip سرور wamp اشاره می کنه.

- - - ادامه - - -

دوست عزیز RB751U-2HnD کارتون رو راه میندازه RouterBoard.com : RB751U-2HnD مودم تون به این دستگاه وصل می کنید و روتر برد به اینترنت وصل میشه و از اونجایی که این روتربرد وایرلس هم داره کاربراتون بصورت وایرلس می تونن بهش وصل بشن . بعد در بخش dns شما برای wamp server یک رکورد جدید تعریف مکنید با نام مثلا sokiaandroid.ir که به ip سرور wamp اشاره می کنه و ....

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    دوست عزیز RB751U-2HnD کارتون رو راه میندازه RouterBoard.com : RB751U-2HnD مودم تون به این دستگاه وصل می کنید و روتر برد به اینترنت وصل میشه و از اونجایی که این روتربرد وایرلس هم داره کاربراتون بصورت وایرلس می تونن بهش وصل بشن . بعد در بخش dns شما برای wamp server یک رکورد جدید تعریف مکنید با نام مثلا sokiaandroid.ir که به ip سرور wamp اشاره می کنه و ....
    اگر از میکروتیک استفاده شه دیگه نیازی به wamp هم نیست همون static dns میکروتیک کار رو راه میندازه.

miladk و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    اگر از میکروتیک استفاده شه دیگه نیازی به wamp هم نیست
    صد البته اما چون ایشون دارن از وردپرس استفاده میکنن بهمین خاطر در ویندوز از wamp استفاده کردن تا یجورایی یک سیستم مدیریت محتوای ساده داشته باشن و مشتریان تحت وب از طریق اون به نرم افزار ها دست یابی داشته باشن و دانلود کنن.

mojtaba461 و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون. الان یعنی من باید در تنظیمات مودم یک نام در قسمت dns وارد کنم و آی پی wamp رو بهش بدم تا هرکی اسم سایت رو زد ریدایرکت بشه به این ip? مودم من dlink هست ولی توو تنظیمات dns که میرم فقط آی پی می خواد و جایی واسه این نداره که اسم بدم.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    خوب شما ادرس ip اون نام رو بزنید

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    فکر کنم شما منظور من رو متوجه نشدید. چطوری آی پی نام مورد دلخواه خودمو بدم؟ این نام که مختص هاست نیست .یک نام دلخواه هست و جای خاصی ثبت نیست به آی پی خاصی متعلق به اون باشه.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    صد البته اما چون ایشون دارن از وردپرس استفاده میکنن بهمین خاطر در ویندوز از wamp استفاده کردن تا یجورایی یک سیستم مدیریت محتوای ساده داشته باشن و مشتریان تحت وب از طریق اون به نرم افزار ها دست یابی داشته باشن و دانلود کنن.

ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون. الان یعنی من باید در تنظیمات مودم یک نام در قسمت dns وارد کنم و آی پی wamp رو بهش بدم تا هرکی اسم سایت رو زد ریدایرکت بشه به این ip? مودم من dlink هست ولی توو تنظیمات dns که میرم فقط آی پی می خواد و جایی واسه این نداره که اسم بدم.

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    مودم من dlink هست و
    این مودم همچین قابلیتی روکه در پست قبلی اعلام کردم نداره(اگر اشتباه میکنم دوستانتصحیح کنن)
    شما باید یک روتر برد RouterBoard.com : RB751U-2HnD خریداری کنید تا بتونید اون کاری رو که گفتم انجام بدید یا اینکه سیستم عامل میکروتیک رو بصورت ماشین مجازی برروی سیستم داخل مغازه تون راه ندازی کنیدو ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه اختصاص هر آی پی به یک سایت

اسم میکروتیک dns static

برچسب برای این موضوع