نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست راهنمایی برای خرید تجهیزات برای شبکه کردن یک محیط صنعتی به اندازه 20 هزار متربع

نام حقيقي: احمد مهدیلو

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

درخواست راهنمایی برای خرید تجهیزات برای شبکه کردن یک محیط صنعتی به اندازه 20 هزار متربع

یه محیط صنعتی داریم که حداقل 8 تا موتور و اینوتور و دستگاه جوش دارن کار می کنن
    الان دو تا شبکه محدود داریم با مودم های معمولی
    قصد من اینه که کل این کارگاه رو بیارم تو یه شبکه وایرلس ، به صورتی که همه جای کار گاه شبکه داخلی در دسترس باشه و چیزایی مثل دوربین مدار بسته و اینترنت برا مدیران در تموم کارگاه فعال باشه و دسترسی بهش داشته باشن
    حالا چیزی که می خوام نوع تجهیزاته مورد نیازه برای کل کارگاه
    امکان زدن دکل وجود داره
    یه جوری باشه که شبکه ها بهم دسترسی داشته باشن و کل محیط برامون یکپارچه بشه

در ضمن زمینش کمی کجه اما اندازه محلی که باید تحت الشعاع قرار بگیره حدود 100*70 متر هست

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    در مورد تعداد کلاینتها و سرویسهای روی شبکه هم توضیح بدید..

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    تعداد کلاینت ها بین 30 تا 50 تا نهایتا که یه تعدادشون ثابت هستن و خودشون الان شبکه دارن که می خوام اون شبکه ها رو هم بیارم تو شبکه اصلی wifi
    مهم تحت پوشش قرار گرفتن کل مجموعه و دسترسی به کامپیوتر ها و دوربین مدار بسته اونجاست

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    بازم توضیحاتت ناقصه !!
    من نفهمیدم بالاخره شبکه داری یا نداری!! تعداد دقیق کلاینتها چقده الان و در آینده چه تعداد میشن؟ چنتا با کابل و چنتا بدون کابل هستند؟
    چنتا دوربین داری ؟ دروبین ها تحت شبکه هستند یا نه ؟ وایرلس هستند یا سیمی ؟ و....

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خب اول ممنون از توجه و پیگیری شما
    عرض کنم که
    الان 3 تا شبکه کوچیک هست که بیشتر برا استفاده از اینترنت هست و حدود 10 تا کاربر هستند که به 3 تا مودم وصل هستند و دارن ازش استفاده می کنند الان
    تعداد کلاینت ها الان 12 تا هست که اگه شبکه کامل شه به 30 تا می رسه و پیش بینی آینده هم روی 50-60 کلاینته
    اینایی که الان هستند همه با کارت وایرلس به مودم وصلند اما من می خوام که دیگه بطور مستقیم به مودم وصل نشن بلکه اون 3 تا اینترنت به شبکه وصل بشه و کاربرا بعد از اتصال به شبکه اصلی بتونن برن اینترنت
    دوربین ها هم نزدیک 50 تا هست که به 4 تا dvr وصلن و این دی وی آر ها خروجی lan دارن که تو شبکه می یاد و هرکدومشون 16 تا دوربین رو ساپورت می کنن که احتمال داره تعداد دی وی آر ها به 6 هم برسه
    از جمله تجهیزاتی هم که نیاز دارم اینه که بشه تمام این چیزایی که الان با لن وصل هستن بتونن تو شبکه وایرلس پیشنهادی استفاده بشن و اینا تقریبا تو سه نقطه مختلف هستن

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست عزیز
    شما باید از طرف سازنده تجهیزات کنترل کننده تون (نظیر مدارات کنترل مرکزی و PLC) اطمینان حاصل نمایید که فرکانس تجهیزات وایرلس اثری سوء برروی کارتان نداشته باشد.

Gold_ سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    والا وایرلس ما رو دستگاه های اونا هیچ تاثیری نداره
    ترسی که من دارم اینه اون تجهیزات رو شبکه ما تاثیر بذاره برا همین سخت افزاری می خوام که قدرت فرکانساش به حدی بالا باشه که اگه حتی کنار دستگاه های صنعتی هم باشیم باز بدون تداخل و نویز کار ما رو جواب بده
    خب حالا دوستان من این همه از این محیط گفتم یعنی شما هیچ ایده ای ندارید برا تجهیزات
    سعی من در اینه که مولفه قیمت رو فاکتور بگیرم و کاری که می خوام رو یک بار به درستی انجام بدم
    ممنون می شم نظرات و پیشنهاداتتون رو بشنوم

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    http://www.xirrus.com

اینم برند، بهتره بدونید که اگه یه سیکل از پردازش سخت افزار صنعتی شما خوونده نشه ،درنتیجه لاین مربوطه حذف خواهد شد.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از شما بابت معرفی برند اما چه تجهیزاتی از این برند کار ما رو جواب می ده
    دکل باید بزنیم؟ با اکسس پوینت شبکه کنیم؟ شبکه های کوچیک بزنیم اونا رو بهم وصل کنیم؟
    خب مورد بحث ارائه سولوشن های مناسبه و همراه با اون تجهیزات پیاده سازیش

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    نظر شخصی من اینه که شما از کابل شیلد دار استفاده کنی به همراه سوئیچهای صنعتی و سیستم لوله کشی فلزی جهت انتقال کابلها و کابل کشی رو در بخش فوقانی سوله ها انجام بدی .
    اما در هر صورت تا محل اجرای پروژه دیده نشه و نقشه ای از اون در دسترس نباشه چیز خاصی نمیشه گفت
    بعضی از مکانها رو هم که اداری هست یا تجهیزات حساسی وجود نداره از wifi استفاده کنی

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    منظورتون اینه که شبکه های lan الان دارید فقط میخواین بینشون ارتباط ایجاد کنید یا کلا" میخواین پوشش WIFI بدین یا چی ؟ چه تجهیزاتی الان دارین ؟ چندتا دوربین دارین و چه دوربینی ؟ IP یا DVR ، مصرف پهنای باندتون الان چقدره ؟ voip هم دارین ؟

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    از کابل نمی خوام استفاده کنم می خوام کلش تحت پوشش وای فای باشه
    شبکه هایی هم که هست در حد اتصال چند تا سیستم بهشون هست که می شه همه اونا رو وای فای کرد
    دوربین ها هم عرض کردم 4 تا dvr 16 تایی هستند مصرف پهنای باند هم آنچنان نداریم
    voip هم نداریم اما اگه بشه راه اندازی کنیم بهتره

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

این شکل مجموعس
    شما کل کاغذ رو زمین در نظر بگیرین و مربع ها رو ساختمون
    شبکه شدن این مجموعه مد نظره
    البته افقی در نظر بگیرین

ویرایش توسط ahmad19 : 2013-11-26 در ساعت 02:30 AM علت: اصلاح متن

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    تصمیم بر این شد که از چندین اکسس پوینت لینکسیس استفاده بشه و ارتباط بین ساختمونا با sxt برقرار بشه
    دوستان شما اینو تایید می کنید؟

نام حقيقي: mohammad saghazadeh

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    14
    اگر سوله شما متراژش زیاد باشد بالای 500 متر و داشتن دیوار های پیش ساخته باید از دو انتن در سوله اصلی استفاده کنین چون من خودم با دستگاه های WIS کار کردم میتونم پیشنهاد بهت بدم که از رادیو های سری A7900 استفاده کنی فکر کنم دوتا کافی باشه اگه هم نه دیواری وجود نداره و همه سوله یک دسته میتونی از یه نترونیکس ( البته خیلی گرونه ولی واقعا خفن کار میکنن و جون سختن ) netpoinpro 6x استفاده کنی حدود قیمتش هم چیزی در محدوده 20 میلیونه بالا و پایین هم داره ولی WIS ها خیلی ارزونتره رابط بین سوله و ساختمون های دیگه هم با رادیو های WIS مدل 5818s قیمتشون زیاد نیست 900 اون سمتاس میتونی به صورت ptp برقرار کنی که این تجهیزات رو به خاطر این بهت پیشنهاد میکنم که سرعت انتقال دیتاشون خوبه WIS سری A تا 900 Mbps انتقال دیتا میدن و سری های L اون هم تا 300 Mbps گارانتی هم دارن که مال شرکت Easy هستش که محصولات دی لینک رو هم گارانتی میکنن که از این نظر هم خیلی خوبه سایتش هم هست که میتونی بری اطلاعاتش رو ببینی
    برای تجهیزات درون ساختمانت هم به نظرم از هر مارکی استفاده کردی از همون مارک هم برای داخلی استفاده کن که بتونی یه شبکه وایرلس یک پارچه یا چتر وایرلس داشته باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکسس پوینت برای محیط صنعتی

تجهیزات شبکه وای فای dvr

شبکه کردن 8 دستگاه در یک محل کار

دستگاه dvr چه مارکی خوبه

دکل شبکه کردن دوربین

محیط یک شبکه وایرلس

شبکه کردن plc با مودم وایرلس

دوربین تحت شبکه چه مارکی خوبه؟

اکسس پوینت در محیط کارگاهی

دوربین http:forum.persiannetworks.com

راهنمای خرید تجهیزات شبکه