نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: پروایدر های اینترنت وایرلس

نام حقيقي: P Amani

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3

پروایدر های اینترنت وایرلس

سلام دوستان.
    از فروم پر محتواتون واقعا ممنونم

من چون خطوط منزلم فیبر نوریه برای اینترنت فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم که اصلا خوب سرویس نمیده.
    میخوام برم سراغ اینترنت وایرلس
    ما در مجتمعی هستیم که امکان دسترسی به پشت بام را نداریم و فقط از بالکن میتونیم سرویس بگیریم . من ساکن محله شهرک غرب هستم و بالکنم تقریبا از جنوب تا شمال شرقی رو دید داره . یعنی بهتر بخوام بگم محله های ونک ، شیخ بهایی و ملاصدرا رو دید خوبی داریم بهش
    یه پروایدر پیدا کردم به اسم شبکه رسانه تهران زنگ زدم بیان برای امکان سنجی که بعد خودم برم آنتنو بخرم بیان نصب کنن چون معمولا آنتنو گرون میدن
    یه اقای محترمی اومدن برای امکان سنجی . انتظار من این بود که حداقل یه لپتاپ و یه آنتن بیاره با خودش و بالکن رو چک کنه از لحاظ پوشش.
    در صورتی که دیدم با دست خالی اومدن ! ، رفت بالکن رو نگاه کرد گفت ما دکلمون روی ساختمان اسکان (میرداماد ) هست از بالکن نوک دکل رو می دیدم ولی نه کامل. آقاهه گفت میتونیم بهتون سرویس بدیم ولی از لحاظ سرعت تا با آنتن تست نشه نمیشه نظری داد و رفت
    خلاصه من موندم دو به شک که چیکار کنم.
    1- خودم برم یه نانو بریج ام5 بخرم ببینم از چه شرکتهایی میشه سرویس گرفت اگه بشه از رسانه سرویس گرفت که عالی میشه یا از شرکتهای دیگه یا در بدترین حالت آنتنو میفرشم با یکم ضرر !
    2- برم مخابرات داد و بیداد که به احتمال 1 در 1000 بهم خط مسی بدن
    3- برم سراغ وایمکس که در کل از کیفیتش خوب نشنیدم

کسی پروایدر دیگه ای میشناسه که سرویس خوب بده ؟ های وب ؟ سیستک ؟

- - - ادامه - - -

به نظرتون برم یه نانو بریج بخرم؟؟

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    شما مطمعنید توو منطقتون رو فیبر فقط مخابرات سرویس میده؟! فکر نمیکنم اینطور باشه ، از شرکت های معروف سوال کنید

مخابرات که جز محالاته دوباره بخواد مسی بهتون بده، نظر من اینه که اگه adsl نشد وایمکس بگیرید بدون دردسر کیفیتش هم از مبین نت بجز مشکلی که توو عید داشت من بد نشنیدم، وایرلس خونگی که بهتون میدن یا کیفیت پایین میدن یا پشتیبانی ضعیف میکنن و خیلی موارد دیگه

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    شما مطمعنید توو منطقتون رو فیبر فقط مخابرات سرویس میده؟! فکر نمیکنم اینطور باشه ، از شرکت های معروف سوال کنید

مخابرات که جز محالاته دوباره بخواد مسی بهتون بده، نظر من اینه که اگه adsl نشد وایمکس بگیرید بدون دردسر کیفیتش هم از مبین نت بجز مشکلی که توو عید داشت من بد نشنیدم، وایرلس خونگی که بهتون میدن یا کیفیت پایین میدن یا پشتیبانی ضعیف میکنن و خیلی موارد دیگه
    بله مخابرات تجهیزاتی رو اومده تو مجتمع نصب کرده برای اینکار . تازه همین مخابراتم با کلی دردسر گرفتم. الان مشکل اینه که سرعت دانلود رو 64 هِ . کسی adsl نمیگیره که سرعت اسمی رو بهش بدن !!!
    خط جدیدم بگیرم مسی نیست ؟ کافو مسی جلو خونمون هستا !
    وایرلس رسانه تهرانم یکی داشت با 64 تومن ماهیانه نامحدود سرعت دانلود 600 رو استفاده می کرد.

- - - ادامه - - -

باز حالا ببینم دوستان دیگه چه نظری دارن ...
    وایمکس مبین نت چطوریه دانلودش ؟ از این مخابراتی که دارم بهتره ؟

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amani92 نمایش پست ها
    بله مخابرات تجهیزاتی رو اومده تو مجتمع نصب کرده برای اینکار . تازه همین مخابراتم با کلی دردسر گرفتم. الان مشکل اینه که سرعت دانلود رو 64 هِ . کسی adsl نمیگیره که سرعت اسمی رو بهش بدن !!!
    خط جدیدم بگیرم مسی نیست ؟ کافو مسی جلو خونمون هستا !
    وایرلس رسانه تهرانم یکی داشت با 64 تومن ماهیانه نامحدود سرعت دانلود 600 رو استفاده می کرد.

- - - ادامه - - -

باز حالا ببینم دوستان دیگه چه نظری دارن ...
    وایمکس مبین نت چطوریه دانلودش ؟ از این مخابراتی که دارم بهتره ؟
    اگه کافو مسی باشه باید بتونید خط بگیرید مشکلی نداره.

600 KB/s نامحدود یعنی 5 مگابیت پهنای باند که کمتر از 2 میلیون تومان در ماه نمیشه و همچین چیزی بعیده.

تاجایی که من دیدم همون سرعتی که سرویس میگیرید رو وایمکس بهتون میده و گاها بیشتر

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    اگه کافو مسی باشه باید بتونید خط بگیرید مشکلی نداره.

600 KB/s نامحدود یعنی 5 مگابیت پهنای باند که کمتر از 2 میلیون تومان در ماه نمیشه و همچین چیزی بعیده.

تاجایی که من دیدم همون سرعتی که سرویس میگیرید رو وایمکس بهتون میده و گاها بیشتر

یه سرچی تو اینترنت بکنید متوجه این موضوع میشوید. تو پرشین تولز هم نوشته این موضوع رو
    خطی هم که الان دارم فیبریه ولی کافو مسی هم هست تو محل. پس با این وجود وایمکس هم منو نمیتونه راضی کنه اگه سرعت همون سرعت اسمیه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت وایرلس ملاصدرا

اینترنت سرویس پروایدر

پرووایدر

اسم پرووایدر مخابراتساختمان اسکان تهران سرویس اینترنتاينترنت سرويس پروايدرپرووایدر اینترنتسرویس پروایدر های وباینترنت پروایدر غرب تهراناینترنت وایرلس در تهران فروممشكل پروايدراینترنت سرویس پرووایدرسرویس نانوبریجشرکت پروایدر اینترنتسرويس پروايدر در تهرانپروایدر های اینترنتاینترنت پرووایدرپروايدر اينترنت پروایدر مخابراتدانلود پرووایدرپرو وایدر

برچسب برای این موضوع