نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: استفاده از مودم نانو استیشن لوکو ام 5 به عنوان مودم وای فای(جهت گسترش اینترنت)

نام حقيقي: reza

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

استفاده از مودم نانو استیشن لوکو ام 5 به عنوان مودم وای فای(جهت گسترش اینترنت)

سلام من یه مودم اوت دور مبین نت دارم که وای فای نداره می خوام اینترنت رو شیر کنم.یه مودم نانو استیشن لوکو ام 5 هم دارم میتونم اینترنت رو شیر کنم اما فقط لپتاب و گوشیم(گلکسی اس 4) میتونه تشخیص بده شبکه وای فای رو و دانگل وای فای و گوشی های قدیمی تر نمیتونن حتی اسم شبکه رو پیدا کنند.حالا راحی نداره این مشکل رو حل کنم؟ اگر ام 2 بود شاید این مشکل نبود.
    میشه مودم رو وصل کرد به سیستم و با برنامه connectify hotspot و دانگل یو اس بی نت رو شیر کرد اما می خوام اگر بشه سخت افزاری این کار رو انجام بدم.ببخشید طولانی شد راهی نیست واسه حل این موضوع؟
    ممنون از شما

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حامد عزتی

عضو عادی شناسه تصویری hamedez
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    53
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام
    شاید نه ، قطعا شما دیوایس 2.4 رو نمیتونین به لوکو m5 کانکت کنین
    اکثر دیوایس های وای فای تا دو سال پیش دوآل ساپورت نبودند
    راه حل من : همین لوکو رو بزار ، و یه اکسس پوینت هم برای 2.4 ها بگیر ، اینجوری نیاز همه برطرف میشه و دوتا مد وای فای دارید که خوبه و کارایی داره

نام حقيقي: reza

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از پاسختون. روتر وایرلس کوچیکی تو بازار نیست که پورت اترنت مبین نت رو بهش وصل کنم نت رو شیر کنه؟ فقط در حد یه خونه قدرت میخوام؟ راستی قیمت نانو ام 2 الان چنده حدودا؟
    مجددا تشکر

نام حقيقي: N/A

خواننده
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    213
    بستگی به بودجه ت داره ولی تا 200 میتونی TP-LINK TL-WR1043ND رو در نظر بگیری.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم نانو استیشن

نانو استیشن

مودم نانواستیشن

استفاده از پاور استیشن جهت وایمکس

سیستم وایرلس نانو استیشن لوکو ام5

مودم نانو ئ5قیمت نانو استیشن m5لوکوتنظیمات لوکوقیمت آنتن نانو استیشننانو استیشن وای فای 2قیمت مودم وایرلس وای فای نانومودم نانو استیشن 2نانو استیشن 5مودم نانو استيشنازمودمهای نانواستیشن برای وایمکس میشه استفاده کردراهنمای تنظیمات مودم نانو استیشن لوکو ام5لوکو ام با وای فای2نانو استيشن لوكوانتن نانو استيش اینترنت مودم نانو استیشن لوکووای فای نانواستیشنوایفا اوت دورقيمت مودم لوكو ام 5طریقه تنظیم نانو 5 از طریق وای فای

برچسب برای این موضوع