صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: شبکه کردن تعدادی کامپیوتر از طریق وایرلس و Access point و داشتن اینترنت

نام حقيقي: امید غمیلو

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    12
    من میخوام از طریق همین امکاناتی که گفتم شبکه رو درست کنم. پس کلا اول باید همه ی این مودم ها و اکسس پوینت ها به یه مودم واحد تبدیل بشن و تقسسیم بار بکنن بعد شروع به راه اندازی شبکه کنم.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidgh1 نمایش پست ها
    پس میکروتیک بگیرم بهتره.
    کانفیگش که اونقدر مشکل نیست. چون تا حالا باهاش کار نکردم
    به نظرم اگر کار نکردی باهاش اول برو یه کم دنبال آموزشهاش تا دستت بیاد
    هر کاری هم میتونه سخت باشه هم آسون

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omidgh1 نمایش پست ها
    من میخوام از طریق همین امکاناتی که گفتم شبکه رو درست کنم. پس کلا اول باید همه ی این مودم ها و اکسس پوینت ها به یه مودم واحد تبدیل بشن و تقسسیم بار بکنن بعد شروع به راه اندازی شبکه کنم.
    شما تا یکی از این سرویسهایی که گفتم رو نداشته باشی لود بالانسینگ نخاهی داشت و اینها هم به شبکه یاز داره.
    مگه اینکه قبلش یه دستگاه بخری که بعدش به دردت زیاد نمیخوره چون با همونا میتونی انجام بدی .

حالا انتخاب با شماست مگه شبکه کردن اونجا چقدر طول میکشه . مگه چند نفرن.
    فعلا بگذار ورک گروپ به همین منوال از اینترنت استفاده کنن یا دستی تقسیمشون کن.
    بعد سرور رو اوکی کن تنظیمات رو انجام بده بعد یوزرهارو و بار شبکت رو بریز روش تو یه روز قسمت دوم رو میتونی انجام بدی . لود بالانسینگ رو هم از قبل حالا یا رو میکروتیک یا یه سرویس دیگه آماده کردی فقط کافیه بهش وصل کنی .

omidgh1 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امید غمیلو

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    12
    چطوری میتونم اینترنتو دستی تقسیم کنم؟
    من الان با یه مشاور فروش صحبت کردم گفت چون از شرکت های مختلفی سرویس میگیری نمیتونی لود بالانس یا میکروتیک استفاده کنی. چون پهنای باندها فرق میکنه.
    پس راه ساده تر. میشه از طریق خود مودم تقسیم کرد که چه آی پی هایی بهش وصل بشن؟
    اگه بشه اینکارو کرد تقسیم کنم هر یوزرو به چه مودمی وصل بشه. بعد مودمهارو بهم وصل کنم که همه تو یه شبکه باشن.
    ینی اتصال مودم ها بهم واسه شبکه شدن و از طرف دیگه هم هر کدوم خودشون سرویس اینترنتو به آی پی های مورد نظر بدن. ایا امکناش هست؟

- - - ادامه - - -

بزارید تجهیزاتو کامل بگم.
    Cisco Access Point: Wap4410N
    Irancell Modem: Wixfmm-130
    TP link Wireless N Adsl2+ modem router

این از تجهیزات.
    الان سیسکو وصل به ایرانسل که از اون اینترنتو میگیره و پخش میکنه.
    تی پی لینکم از مخابرات اینترنت میگیره.

هرکی به هرکدوم که وصل بشه با همونایی شبکه میشه که به اون مودم وصل هستن.

خب من فک میکنم بدون خرید دستگاهی بشه همینارو یه جوری کانفیگ کرد که شبکه خوب برقرار بشه. نظر شما چیه؟ و اینکه چجوری؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf77t61333-new.html

شبکه کردن توسط accesspointکانفیگ میکروتیک point to pointکانفیگ اینترنت access pointشبکه کردن تعدادی کامپیوترآموزش وایرلس میکروتیک point to pointشبکه کردن کامپیوتر از طریق acces pointآموزش کانفیگ اکسس پوینت سیسکو wap4410nشیر کردن از طریق اکسس پوینتیه شبکه access point درست کناموزش اپدیت فریمور اکسسپوینتکانفیگ access point siscoabuote modem wixfmm-130لود بالانسینگ بین سه اکسس پوینتآموزش access point و کانفیگ با isaشبکه کردن کامپیوتر توسط وایرلس با سر عت بالانصب کردن access pointشبکه کردن اکسس پوینت به وایرلساینترنت وایرلس از طریق access pointکانفیگ لود بالانسینگشبکه کردن access pointشبکه کردن با access pointشبکه کردن 10 کامپیوترکانفیگ کردن acsess poinetaccess point کردن کامپیوتر

برچسب برای این موضوع