نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل سرعت لینک

نام حقيقي: tr

عضو عادی
    نوشته
    250
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    180

مشکل سرعت لینک

با سلام من یه مسیر 18 کیلومتری دارم با موانع بسیار زیاد سه نقطه هم بین میسر هست که با دکل زدن در اون مسیر ها لینک رو برقرار کردم
    یه ژاور بریج ارسال دکل اول به دومی هست و از دکل دوم یه نانو ام فایو داده های بریج رو به یه زاویه دیگه ارسال میکنه .
    بعد در دکل سوم یه نانو داده نانوی دکل دوم رو میگیره و به یه ژاور بریج برا ارسال میده در نهایت هم یه ژاور بریج در دکل 4 داده رو میگیره

در صورتی که سرعت لینک ها دو به دو بسیار عالی است و سرعت اریال و دریافت اونها بالا 80 مگابیت هست
    ولی وقتی تست سرعت آنتن اول مسر و آخر مسیر رو میگیرم سرعت میشه حد اکثر 2 مگاببیت
    مشکل این سناریو چیه و آیا راه بهتری برای اتصال آنتن ها نیست ممنون میم راهنمایی بفرمایید
    لینک زیر هم سناریو هست

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    لینکتون بدون یوزر/پسور جواب نمیده؛ ببخشید بنده سوادم قد نداد، منظورتون از ژاور رو نفهمیدم؛ اگه میشه لینک از ابزار بذارید. + اینکه تست سرعت رو با خود ابزار ها انجام میدید یا اینترنت/فایل ترنسفر ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    لینکتون بدون یوزر/پسور جواب نمیده؛ ببخشید بنده سوادم قد نداد، منظورتون از ژاور رو نفهمیدم؛ اگه میشه لینک از ابزار بذارید. + اینکه تست سرعت رو با خود ابزار ها انجام میدید یا اینترنت/فایل ترنسفر ؟
    مهندس از این کیبورد هاست که معلوم نیست پ شون کجاست اما دیفالت رو ژ نوشته منظور همون پاور هست اینجا

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط robocup نمایش پست ها
    با سلام من یه مسیر 18 کیلومتری دارم با موانع بسیار زیاد سه نقطه هم بین میسر هست که با دکل زدن در اون مسیر ها لینک رو برقرار کردم
    یه ژاور بریج ارسال دکل اول به دومی هست و از دکل دوم یه نانو ام فایو داده های بریج رو به یه زاویه دیگه ارسال میکنه .
    بعد در دکل سوم یه نانو داده نانوی دکل دوم رو میگیره و به یه ژاور بریج برا ارسال میده در نهایت هم یه ژاور بریج در دکل 4 داده رو میگیره

در صورتی که سرعت لینک ها دو به دو بسیار عالی است و سرعت اریال و دریافت اونها بالا 80 مگابیت هست
    ولی وقتی تست سرعت آنتن اول مسر و آخر مسیر رو میگیرم سرعت میشه حد اکثر 2 مگاببیت
    مشکل این سناریو چیه و آیا راه بهتری برای اتصال آنتن ها نیست ممنون میم راهنمایی بفرمایید
    لینک زیر هم سناریو هست

کابلها رو چک کن یا اگه سوییچ هست چک کن
    رادیو ها برای ارتباط با یکدیگر به صورت پوینت تو پوینت از wlan استفاده میکنن اما وقتی از اول به اخر چک میکنی باید از تو لن ارتباط ها رو رد کنن احتمال میدم یه جا یه کابلی گیره یا یک سوییچ ترکیده

ویرایش توسط maaziyar : 2013-08-23 در ساعت 05:57 PM
    M-r-r سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع