صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: نحوه ایجاد شبکه های بیسیم بین چند لپ تاپ یا کامپیوتر چطور هست؟

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42

نحوه ایجاد شبکه های بیسیم بین چند لپ تاپ یا کامپیوتر چطور هست؟

با سلام خدمت اساتید گرامی. لطفاً در صورت امکان هر چه سریعتر بنده رو راهنمایی کنید. البته شاید دوستان اعتراض کنند که این تاپیک قبلاً وجود داره اما خب شاید این سوال یکم با جزئیات بیشتر باشه بهرحال معذرت میخوام. شرکتی داریم که میخوایم در اون شبکه ای بصورت بیسیم راه اندازی کنیم بطوریکه تمام امکانات شبکه های وایر رو داشته باشه. بعنوان مثال اشتراک گذاری فایلها، استفاده از فایلهای مدیا بصورت استریم، تعیین سطح دسترسی به هر یک از کاربران شبکه عین شبکه های دامین یا workgroup ،امکان به اشتراک گذاری منابعی مثل پرینتر و ... حال خواهشی که از دوستان دارم اینه که در وهله اول کتاب یا آموزش جامع و کاملی در صورت امکان تصویری برای ایجاد چنین شبکه ای معرفی کنند و دوم اینکه آیا الزام به استفاده از اکسس پوینت یا دستگاه های خاصی در این شبکه برای پیاده سازی نیازهای ذکر شده هست یا نه؟ ممنون میشم سریع جواب بدین چون موضوع شغلی هست انشاالله اجرتون یا خدا باشه. منتظر پاسختون هستم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    مطمئنی سرچ کردی و به نتیجه نرسیدی؟؟؟
    میشه اطلاعاتتون در مورد شبکه رو بفرمائید؟؟؟

saeinik سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    شما به یک پل ارتباطی نیاز دارید حالا میتونه اکسس باشه میتونه یک سوئیچ معمولی باشه یا یک سوئیچه managble
    در مورد اجرا راه اندازی کلیش در خود سایت بارها و بارها توضیح داده شده شما طبق همونها پیش برو هرجا به مشکل خوردی بگو بچه ها کمک میکنن
    در ضمن شما اول باید بگی دامین میخوای یا ورک گروپ ؟ تا توضیحات سمت و سو بگیره
    در مورد اینکه شبکتون با جزئیاته بیشتره اینو فقط بگم که شما وقتی یک شبکه دامین یا ورک گروپ ایجاد میکنی میتونی از همه امکاناتش استفاده کنی بسته به شبکت حالا دوست داشتی از همه چی استفاده کن دوست نداشتی محدود استفاده کن
    مهم اینه که شبکه درست اجرا و پیاده سازی بشه وگرنه امکاناتش برای شما قابل استفاده هستش

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    در مورد پاسخ آقا یاور باید عرض کنم دوست عزیز نه که به نتیجه نرسیده باشم. متاسفانه همه مطالب کپی هم هستن و فقط در مورد اینکه چطور شبکه ad-hoc wireless رو راه اندازی کنیم توضیح دادن. مشکل بنده راه اندازی نیست بلکه بیشتر به اشتراک گذاری فایلها و منابع هست. بنده یکبار بین دو لپ تاپ این شبکه رو راه اندازی کردم اما فقط تونستم بطور بیسیم با لپ تاپ دیگه گیم بازی کنم. اما نمیتونستم فولدری رو به اشتراک بذارم در حالی که در شبکه های wire اینکارو راحت انجام میدادم. هیچ مشکلی هم نداشتم! اما در مورد اینکه فرمودین اطلاعاتتون در مورد شبکه چی هست رو منظورتون رو نفهمیدم. منظور سطح دانشم از شبکه هست یا نه اطلاعات شبکه ای که میخوام راه اندازی کنم! اطلاعات خود شبکه رو در بالا توضیح دادم شرکتی داریم که پنج تا لپ تاپ داره میخوام اینارو بطور بیسیم شبکه کنم و فایلها رو یا منابع دیگر رو مثل پرینتر و ... رو بین اینا به اشتراک بذارم. اما در مورد جواب آقای آشوری هم اول تشکر میکنم و اینکه آیا خود کارت wireless لپ تاپ ها رو میشه بعنوان اکسس پوینت در نظر گرفت دیگه درسته؟ در مورد دامین بودن یا ورک گروپ بودن باید عرض کنم چون شرکت تا جایی که اطلاع دارم کسی رو نداره که مسئول آی تی باشه از این لحاظ باید کل کارها رو یا اول خودم انجام بدم یا بطور دوره ای پشتیبانی کنم. اگر دامین باشه خب اعمال مدیریتی بیشتری میشه رو سیستم ها داشت اما خب هر دستکاری توسط افرادی که اطلاعاتی ندارند ممکنه مشکلات زیادی رو بوجود بیاره از طرف دیگه خودم هم کمتر با ویندوز سرور و شبکه های دامین کار کردم بهتره بگم در سطح یک درس عملی دانشگاه که خیلی هم ابتدایی بوده و الانم یادم نیست چیزی اما خب ممنون میشم در صورت امکان هم اطلاعات در مورد دامین بدین هم ورک گروپ یا هر کدوم رو که خودتون به صلاح میدونید. چون فک کنم برای راه اندازی شبکه دامین حتماً سرور باید ویندوز سرور داشته باشه اینطور نیست؟ و اگه اینطور باشه فکر نکنم ویندوز هیچ یک از لپ تاپ ها سرور باشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین. با تشکر

نام حقيقي: Omid Naghdi

عضو عادی شناسه تصویری G4chB0y
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    64
    اکسس پوینت ها میتونند یک پل بین شبکه سیمی شما و دستگاه های بی سیم باشند
    شما فقط کافیه یک تکسس پوینت به سویچ شبکه سیمی وصل کنی و اون رو به یکی از پورت های LAN اکسس پوینت بزنی
    در دستگاه وایرلس WLAN , LAN با هم BRIDGE هستند

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    آقا بخدا من دیگه در مونده شدم. دوستان تو رو خدا کمک کنید خیلی حیاتی هست موضوع. ببینین من الان دارم با سه تا لپ تاپی که تو خونه دارم تست میکنم متاسفانه نمیدونم چه مشکلی داره!!! ممنون میشم کمک کنید. مراحل رو من به این ترتیب انجام میدم هر جا ایرادی دارم لطفاً ذکر کنید حسابی کلافه شدم.

1- کلید on/off هر دو لپ تاپ روشن هست.
    2- میام از لپ تاپی که بعنوان سرور در نظر گرفتم از بخش network sharing center گزینه set up a new ... رو میزنم بعد در پنجره جدید گزینه set up a wireless ad hoc رو انتخاب میکنم. نامی برای ssid تعیین میکنم نحوه رمزنگاری رو wpa-2 قرار میدم و رمز رو هم ترکیبی از حروف اعداد و سمبول وارد میکنم و ok میکنم.
    3- از کنار ساعت ویندوز روی گزینه شبکه های وایرلس کلیک کرده و شبکه ای که درست کردم رو انتخاب و کانکت رو میزنم پیغام میده که منتظر user هست تا به شبکه وصل شه.
    4- از لپ تاپ دوم شبکه رو انتخاب و کانکت میشم.
    5- بعد از اینکه هر دو کانکت شدن میام روی همون شبکه ها در هر دو لپ تاپ راست کلیک کرده گزینه status رو میزنم در پنجره باز شده گزینه properties رو انتخاب و در پنجره باز شده پروتکل چهار آی پی رو انتخاب و برای یکی از لپ تاپ ها آی پی 192.168.1.100 و دیگری 192.168.1.101 رو انتخاب میکنم برای default gateway هم برعکس عمل میکنم یعنی آی پی اولی رو در دومی و دومی رو در اولی وارد میکنم و وقتی اینکارو انجام نمیدم شبکه در بخش network sharing center برای هیچ کدوم شناخته شده نیست
    6- بعدش میام create homegroup میکنم. تنظیمات مخصوص به اشتراک گذاری فایل رو هم در قسمت advanced برای هر دو لپ تاپ تعیین میکنم. گزینه home network رو هم برای هر دو انتخاب میکنم.
    7- فایروال رو در هر دو لپ تاپ خاموش میکنم. حالا با تمام توضیحاتی که دادم وقتی میام فایل رو share میکنم و اجازه دسترسی رو فول قرار میدم. وقتی در قسمت network نگاه میکنم یا فایلهای شیر شده روی یکی دیده نمیشه رو این یکی لپ تاپ هم فایلهای شیر شده لپ تاپ دیگه نشون داده میشه اما وقتی میخوای وارد پوشه بشی با پیغام خطا مواجه میشم که میگه windows cannot access \\VAIO-SR165N\Share Files تو قسمت توضیحات هم پیغام میده که the network path was not found
    دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایین. ممنون از لطفتون

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeinik نمایش پست ها
    آقا بخدا من دیگه در مونده شدم. دوستان تو رو خدا کمک کنید خیلی حیاتی هست موضوع. ببینین من الان دارم با سه تا لپ تاپی که تو خونه دارم تست میکنم متاسفانه نمیدونم چه مشکلی داره!!! ممنون میشم کمک کنید. مراحل رو من به این ترتیب انجام میدم هر جا ایرادی دارم لطفاً ذکر کنید حسابی کلافه شدم.

1- کلید on/off هر دو لپ تاپ روشن هست.
    2- میام از لپ تاپی که بعنوان سرور در نظر گرفتم از بخش network sharing center گزینه set up a new ... رو میزنم بعد در پنجره جدید گزینه set up a wireless ad hoc رو انتخاب میکنم. نامی برای ssid تعیین میکنم نحوه رمزنگاری رو wpa-2 قرار میدم و رمز رو هم ترکیبی از حروف اعداد و سمبول وارد میکنم و ok میکنم.
    3- از کنار ساعت ویندوز روی گزینه شبکه های وایرلس کلیک کرده و شبکه ای که درست کردم رو انتخاب و کانکت رو میزنم پیغام میده که منتظر user هست تا به شبکه وصل شه.
    4- از لپ تاپ دوم شبکه رو انتخاب و کانکت میشم.
    5- بعد از اینکه هر دو کانکت شدن میام روی همون شبکه ها در هر دو لپ تاپ راست کلیک کرده گزینه status رو میزنم در پنجره باز شده گزینه properties رو انتخاب و در پنجره باز شده پروتکل چهار آی پی رو انتخاب و برای یکی از لپ تاپ ها آی پی 192.168.1.100 و دیگری 192.168.1.101 رو انتخاب میکنم برای default gateway هم برعکس عمل میکنم یعنی آی پی اولی رو در دومی و دومی رو در اولی وارد میکنم و وقتی اینکارو انجام نمیدم شبکه در بخش network sharing center برای هیچ کدوم شناخته شده نیست
    6- بعدش میام create homegroup میکنم. تنظیمات مخصوص به اشتراک گذاری فایل رو هم در قسمت advanced برای هر دو لپ تاپ تعیین میکنم. گزینه home network رو هم برای هر دو انتخاب میکنم.
    7- فایروال رو در هر دو لپ تاپ خاموش میکنم. حالا با تمام توضیحاتی که دادم وقتی میام فایل رو share میکنم و اجازه دسترسی رو فول قرار میدم. وقتی در قسمت network نگاه میکنم یا فایلهای شیر شده روی یکی دیده نمیشه رو این یکی لپ تاپ هم فایلهای شیر شده لپ تاپ دیگه نشون داده میشه اما وقتی میخوای وارد پوشه بشی با پیغام خطا مواجه میشم که میگه windows cannot access \\VAIO-SR165N\Share Files تو قسمت توضیحات هم پیغام میده که the network path was not found
    دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایین. ممنون از لطفتون

غلطه آی غلطه اینجای کارت غلطه

دوست خوبم اونی رو که به عنوان سرور گرفتی gatway خالی باشه و برای اونیکی gateway رو ip اون سرورت رو بده
    در ضمن رو dns هردو سیستم رو ip سرور قرار بده
    مشکلت حل میشه

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    سلام ممنون از راهنماییتون آقای عاشوری ولی بخدا درست بشو نیست که نیست. میتونم یه خواهشی ازتون بکنم آقا کاوه؟ این موضوع خیلی حیاتی هست منم کارهای دیگه ای رو باید رو این شبکه تست کنم که بعد از جواب گرفتن از راه اندازی میتونم کارو ادامه بدم تا پس فردا هم باید مطمئن شم که و کاملاً به راه اندازی شبکه مسلط شم چون باید اینو پیاده سازی کنم. اگه براتون مقدوره شماره تماسی یا اکانت raidcall یا skype اگه دارین ممنون میشم در اختیار قرار بدین تا بصورت صوتی مزاحمتون بشم چون واقعاً اعصابم داغون شده سر اینکار. یک دنیا ممنون انشاالله که تو این ماه عزیز خدا اجرتون بده.

- - - Updated - - -

خودمم احساس میکنم تو یه جای کار ایرادی دارم اما نمیدونم دقیقاً ایراد کارم کجاست. حتی رفتم تو نت گشتم همون پیغام خطا رو وارد کردم یکی اینطوری راهنمایی کرده بود که تو control panel از قسمت credential manager لپ تاپ اول باید لپ تاپ دوم رو معرفی کرد و بالعکس. یا کس دیگه ای گفته بود تو قسمت تعریف آی پی ورژن 4 تو قسمت advanced و تب WINS باید گزینه enable netbios over tcp/ip رو فعال کرد. من هر دوی این موارد رو هم چک کردم اما جوابگو نیست. اساتید تورو خدا کمک کنید ثواب داره به مولا

- - - Updated - - -

آقای عاشوری تو خونه یه مودم adsl که وایرلس هم داره از اون طریق هم اینا شبکه میشن پوشه های به اشتراک گذاشته شده هم نمایش داده میشن وقتی به وایرلس خونه وصل میشم اما بازم تو هر دو لپ تاپ این پیغام رو میده.
    You do not have permission to access \\VAIO-SR165N\Share Files. Contact your network administrator to request access. منتظر یاری سبزتان هستم.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    ا.س جان این لینکهارو برات میگذارم مطالعه کن اگه مشکلت حل نشد یا من یا دوستان در خدمتیم

نحوه ست کردن IP به دو کامپیوتر با ترکیب WireLess و شبکه کابلی Lan
    شبکه کردن دو کامپیوتر توسط Router مودم ADSL

شبکه کردن لپ تاپ با پی سی از طریق مودم وایرلس - انجمن های تخصصی ترفندستان |‌ Tarfandestan Forums
    راهنماي کامل تصويري شبکه کردن ويندوز سون و xp - صفحه 3 - انجمن های تخصصی ترفندستان |‌ Tarfandestan Forums

سوال: شبكه كردن دو كامپيوتر با استفاده از مودم adsl وايرلس دار

آموزش شبکه کردن 2 لپ تاپ از طریق وایرلس - پویا پردازان نوین

راهنمايي در مورد اتصال لپ تاپ به پي سي از طريق مودم وايرلس adsl

نیاز به راهنمایی برای شبکه کردن دوتا لپ تاپ از طریق وایرلس (ویندوز 7 و 8)

شبکه کردن لپتاپ به کامپیوتر با مودم وایرلس؟؟؟؟

شبکه کردن یک پی سی و لپ تاپ و گرفتن اینترنت از پس سی به لپ تاپ

شبکه کردن سیستمها با استفاده از مودم ADSL وایرلس دار
    شبکه کردن سیستمها با استفاده از مودم ADSL وایرلس دار

http://www.forums.mihandownload.com/thread89189.html

دوست خوبم کامل همه مطالب رو بخون و باهاش پیش برو هم تجربت بالا میره و به اون چیزی که قراره برسی میرسی هم کارت راه می افته

کامل بخون شاید جوابت تو لینک آخر باشه

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    آقای عاشوری عزیز یک دنیا ممنون از اینکه وقت با ارزشتون رو گذاشتین و پاسخ دادین من تست میکنم خبر میدم. فقط سوالی داشتم تو این آموزشها اشاره به تنظیم آی پی نبوده مگه در بعضی موارد. آیا نیاز به تنظیم آی پی نیست؟ و اینکه من که دفعات قبل تلاشم رو کردم و جواب نداد تو تمام دفعات قبلی روی آیکون وایرلس که به شبکه ساخته شده وصل بود یک علامت تعجب زرد رنگ میفتاد در حالی که تو هر دو سیستم پینگ میکردم reply میداد آیا اگه پینگ درست جواب بده اون مورد مهم هست یا نه؟ و مورد آخر امکان داره از فایروال خود آنتی ویروس هم باشه؟ چون یه جا اشاره شده بود؟ ممنون موفق باشید

- - - Updated - - -

و مورد بعدی اینکه من خودم آموزشی پیدا کرده بودم که در اون به نرم افزاری اشاره شده بود که نوشته بود کارت وایرلس رو به اکسس پوینت تبدیل میکنه آیا استفاده از نرم افزار جانبی رو توصیه میکنید؟

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    اون نرم افزار connectify هستش وقتی مودمت وایر لس باشه احتیاج نداری اما بله میشه

در مورد ip سیستمها از خود مودم ip میگیرند مگه اینکه کانفلیکتی پیش اومده باشه

نباید مثل زرده یا تعجب زرد روش باشه
    ip هاتون رو بررسی کنید

بله فایر وال خود آنتی ویروس رو هم disable کنید

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    1- turn off the firewall
    2- turn on the file sharing
    3- create a password for bothside

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    ببخشید آقای عاشوری من اصلاً نمیخوام با مودم وایرلسم کاری داشته باشم با این فرض میخوایم شبکه کنیم که مودم ADSL در کار نیست این از این موضوع. اما در مورد IP ها اگه موضوع اول رو که همون وجود مودم وایرلس هست نادیده بگیریم آیا باز هم نیاز به تعریف آی پی هست؟ و اینکه اصلاً چرا باید کانفلیکتی بوجود بیاد من که دستگاه دیگه ای ندارم که به مودم وصل باشه و همون آی پی هایی که استفاده میکنم رو داشته باشه!!! و اینکه آیا در هر دو لپ تاپ باید create homegroup انجام بدم؟ چون دوست عزیز آقای فتوحی فرمودن create a password for bothside فکرم رفت به پسوردی که موقع ساخت homegroup تولید میشه.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    ببخشید آقای عاشوری من اصلاً نمیخوام با مودم وایرلسم کاری داشته باشم با این فرض میخوایم شبکه کنیم که مودم ADSL در کار نیست این از این موضوع.
    در ایم مورد شما باید از یه سوئیچ یا هاب استفاده کنید و ip هارو دستی بدید ( این ابتدایی ترین روش شبکه کردن هستش برای موارد پیشرفته تر سوالتان را تکمیل کنید

اما در مورد IP ها اگه موضوع اول رو که همون وجود مودم وایرلس هست نادیده بگیریم آیا باز هم نیاز به تعریف آی پی هست؟ و اینکه اصلاً چرا باید کانفلیکتی بوجود بیاد من که دستگاه دیگه ای ندارم که به مودم وصل باشه و همون آی پی هایی که استفاده میکنم رو داشته باشه!!!
    شما فرمودید 2 سیستم به مودم وصل است برای همین گفتم چک کنید
    بله در صورت نبود مودم یا باید dhcp راه اندازی کنید یا بصورت دستی ip بدهید

و اینکه آیا در هر دو لپ تاپ باید create homegroup انجام بدم؟ چون دوست عزیز آقای فتوحی فرمودن create a password for bothside فکرم رفت به پسوردی که موقع ساخت homegroup تولید میشه.
    همه چيز درباره Homegroup در ويندوز 7
    همه چیز درباره Homegroup در ویندوز 7
    چگونه يك شبكه خانگي راه-اندازي كنيم
    فصل هفتم | درس دوم: ايجاد يك شبكه خانگي با استفاده از Home group | مجتمع آموزش آنلاین کامپیوتر

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    آقای عاشوری دستتون درد نکنه بالاخره در سایه ی راهنمایی هایی که کردین و اون فروم ها مشکل حل شد فقط چند نکته وجود داره. اول اینکه علامت تعجب همچنان روی علامت وایرلس باقی بود. دوم اینکه وقتی من default gateway برای هر یک از دو لپ تاپ بطور برعکس وارد نمیکردم پیغام تعیین نوع شبکه که Home network یا office یا غیره رو نشون نمیداد و بنوعی برا همدیگه غریبه بودن دو لپ تاپ از نظر نوع شبکه من اومدم طبق گفته شما آی پی لپ تاپی که میخواستم سرور باشه رو بعنوان default gatewaye لپ تاپ دوم و همچنین بعنوان dns هر دو لپ تاپ تعیین میکردم که جواب نمیگرفتم بعد باز اومدم کاره قبلی خودم رو که تعیین آی پی لپ تاپ اول به عنوان گیت وی لپ تاپ دوم و آی پی لپ تاپ دوم بعنوان گیت وی لپ تاپ اول قرار دادم مشکل اولی که عدم تعیین نوع شبکه بود حل شد ولی بازم مشکل شیر نشدن یا به اصطلاح عدم دسترسی به فایل های اصلی فولدرهای شیر شده سر جاش بود. با اینکه آی پی هر کدوم در دیگری پینگ میداد اما متاسفانه این مشکل بود. تا اینکه تو یکی از لینک هایی که قرار دادین مطلبی در مورد permission دیدم که نوشته بود برای فولدری که میخوایم شیر بشه اول تو قسمت properties فولدر مورد نظر و تب security میام everyone رو تعریف میکنیم بعد از اون تو تب شیر everyone رو انتخاب و permission فول کنترل رو اختصاص میدیم منم اینکارو انجام دادم و مشکلم حل. اما ای کاش عزیزی چون شما که وارد به تمام مسائل اینگونه هستین یک آموزش کامل با لحاظ کردن تمام جوانب تهیه میکردین تا افراد ناشی مثل من بتونند استفاده کنند و یاد بگیرین البته جسارت نباشه ها حرف بنده یک درخواسته. بهر تقدیر بازم ازتون ممنونم و خواهشی که دارم اینه که اگه بازم مشکلی تو این روشی که من انجام دادم میبینید بهم اطلاع بدین ممنون میشم.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دادن آی پی دستی برای اتصال دو لپ تاپ

ایچاد شبکه بین کامپیوتر و لپ تاپ با وایرلس

چگونه چهار لپتاپ به صورت بیسم متصل کنیم

ایجاد شبکه وایرلس بین دو لپ تاپ

شبكه كردن دو كامپيوتر با مودم adsl

راهنمای کامل شبکه کردن دو پی سی برای گیم با بی سیم

چگونه چند لپ تابرا باهم شبکه کنیم

شبکه کردن بی سیم کامپیوتر و لپ تاپ

ایجاد شبکه بیسیم بین دو کامپیوتر

شبکه کردن دو سیستم بی سیم