نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: راهنمایی در مورد Access Point

نام حقيقي: پوریا

عضو عادی شناسه تصویری pooria83
    نوشته
    284
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    185

راهنمایی در مورد Access Point

سلام
    من از 1 Access point دی لینک مدل DIR 600 استفاده می کنم.محل جدید شرکت نسبتا گسترده تر از جای قبلی هست و یه سری کامپیوترها که حداکثر فاصله رو با Access Point دارن به سختی میتونن از شبکه استفاده کنن.
    نیاز به یه Access Point دیگه دارم که از طریق wifi با Access Point قبلی sync بشه و نیاز به ارتباط فیزیکال بینشون نباشه.خودم فکر میکنم باید از 1 روتر wireless استفاده کنم.
    میشه لطفا در مورد مارک و مدل من رو راهنمایی کنید؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مصیب سعیدی

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    21
    روتر وایرلس لازم نیست از سیستم hybrid و یا wds استفاده کنید اما اگه کیفیت شبکه براتون مهمه یا ارتباط فیزیکی بین 2 روتر رو ایجاد کنید و یا از یه وایرلس 2 پورت استفاده کنید و یا یه اکسس پوینت با کیفیت و قوی که بتونه هم با اکسس پوینت اولی کانکت بشه wds و هم بتونه به یوزراتون سرویس بده

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    شما باید از یه رپیتر یا wds استفاده کنی یا یه انتن قوی تر روش استفاده کنی و برای کاربرای دورتر هم یه انتن قویتر بذاری.اما اگر اکسس پوینتت همونی هست که لینکش رو دادم:
    D-Link UK | DIR-600 Wireless N 150 Home Router
    بر اساس مشخصاتی که تو سایت اومده این اکسس پوینت انگار قابلیت wds نداره و انتنش fixed هست یعنی نمی تونی عوضش کنی.اما تو محصولات دیلینک بگرد شاید یه چیزایی پیدا کنی. یا اینکه باید یه اکسس پوینتی پیدا کنی که دو تا کارت شبکه وایرلس داشته باشه (میکروتیک) که یکی بشه کلاینت برای روتر دیلینکت و اون یکی کارت شبکش بشه اکسس پوینت برای کاربرای دورتر(خیلی گرون در میاد) یا اینکه کابل کشی کنی و یدونه اکسس پوینت جدید بذاری که راه اخر برات ارزونتر و بی درد سر تر برات در می یاد. البته قبل همه اینا برای کاربرات یه انتن قوی تر بذار ببین چ نتیجه ای میگیری/
    راستی کارت شبکه کاربرات که دورتر از بقیه هستن چیه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

راهنمایی در مورد acces point

wds قویتر

برچسب برای این موضوع