صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: رابطه پهنای باند با توان خروجی رادیو

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    توان بولت 27 dbm باید باشه اگر اشتباه نکنم یعنی یه چیزی حدود همون کارت xr5 که میخوای بندازی روی میکروتیک. پس بحث توانی نیست ، اما من هم با بولت موافق نیستم به 2 دلیل ، اول اینکه کمی از نظر سخت افزاری ضعیف هست و کلا رادیویی نفله ای هست در مقابل میکروتیک ، دوم تنظیمات ساده ای که داره ، شاید کار باهاش راحت باشه اما خب خیلی تنظیمات خاصی نداره و برای بعد ها اگر قابلیت های دیگه هم بخوای ایجاد کنی جو.ابت رو نمیده ، صرفا برات مثل یه تیکه کایل عمل میکنه اما میکروتیک مثل یه روتر واقعی برات عربی هم میرقصه!
    اما راجع به خود برد که گفتی ، 411ah بردی خیلی خوبی هست اما اگر برای هزینه نگران نیستی 433ah بگیر که بعد ها اگر لینک های دیگه هم داشتی بتونی ازش استفاده کنی ( تا 3 تا کارت رو جواب میده و 3 تا خروجی لن هم داره )
    در مورد کارت هر دو خوب هستند اما من شخصا xr5 رو انتخاب میکنم چون هم 100 میلی وات قویتره ( البته اگر مدل dbii که مد نظر منه هم تو انتخاب کرده باشی ، مال من 500 میلی واته ) هم اینکه کیفیت و سخت افزار خیلی بهتری داره .
    آنت هم برای این فاصله فکر کنم پارابولیک خیلی خوب جواب بده اما اگر باز هم غصه هزینه نمیخوری از دیش استفاده کن

- - - Updated - - -

برای تبدیل توان بر حسب میلی وات به dbm از این رابطه استفاده کن
    10 x (توان برحسب میلی وات ) log= توان بر حسب dbm
    مثال : توان 500 میلی وات میشه حدود 26.9 dbm
    توان 600 میلی وات میشه حدود 27.7 dbm

alisc و mehdi_007 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    22
    توان بولت 350mw هستش یعنی حدودا 25dbm
    در مورد استفاده آینده لینک دیگه ای اضافه نمیشه فقط ممکنه در آینده روی همین لینک voip هم راه اندازی بشه که پهنای باند بالایی نمیخواد
    قابلیت خاصی هم نمیخوام در آینده ازش بگیرم
    در مورد دیش نمیتونم استفاده کنم چون منطقه به شدت بادگیره امکان داره ازیت کنه. آنتن گرید انتخاب کردم فقط یه برند خوب پیشنهاد بده بهم
    راستی این لینک یه خط اینترنت 5 مگ روشه فقط

شما هم که داری از توان بالا حرف میزنی اون لینکی که دادی رو یه نگا بنداز
    در مورد قیمت هم مگه میشه مشکل قیمت نداشت؟
    ممنون بابت وقتی که میزارین

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    آقای علیرضا ولی بولت زیاد بد نیست ها !!!
    نظرتون در مورد groove چیه ؟

mehdi_007 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    اگر همون لینک رو خوب مطالعه میکردید یه جاش همین آقای زحمت کش نوشته توان بالای برای لینک های PTP میتونه پهنای باند بالایی بده ، خب مگه بده شما تجهیزاتتون توان بالا داشته باشه اما شما ازش کم استفاده کنی و خاکی باشی؟
    دیش ها هم مثل همین گرید که میگی سوراخ دارن و باد ازش عبود میکنه ، دیگه فکر نکنم از شهریار ما بیشتر باد بیاد اونجا !
    راستش بولت با بولت تو پهنای باند 40 مگاهرتز خوب میتونی لینک بگیری اما من حس خوبی نسبت به بولت ندارم جایی که قراره میکروتیک حضور داشته باشه ، البته اینا خیلی بستگی به تنظیمات و نوع کارت داره
    دیگه تصمیمت رو بگیر و با توکل به خدا کارت رو شروع کن، بدون نتیجه نمیمونی مطمئن باش

- - - Updated - - -

من راجع به کارایی بولت شکی ندارم ، بحث من بیشتر سخت افزاری بود و سخت جون بودن رادیو ، راستش groove رو کار نکردم ، فقط از دور دیدم ( دست هم بهش نزدم تا حالا ) ولی با توجه به اینکه کار میکروتیکه فکر کنم خوب باشه ( اما همین میکروتیک سر سری 433uahl بلایی سر من آورد که پول 3 تا برد خسارت دادم ، این سری تازه اومده بود با روتراو اس 5.11 که نه لود میشد ، نا آپدیت میشد ، بعد از آپدیت همه رفتن تو کما ، پس هم دادم طرف قبول نکرد گفت خودت بد تنظیم کردی خرابش کردی بهش گفتم زن حسابی ( زن بود فروشنده ) من تا الان بیشتر از 10 تا 433ah از خودت خریدم حالا چطوره بلد نیستم کانفیگ کنم؟ گفت همینی که هست ایراد از خودتون بوده ، بدبختی هیچی هم نداشت برای وصل کردن rs232 و این چیزها که بشه با netinstall کاری کرد ، حتی بهشون گفتم بابا میکروتیک خودش میگه مشکل داره ، توی فرومش نوشته اما دیگه از جیب پیاده شدم )

alisc و mehdi_007 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    22
    ممنون دوستان
    راستش چون اولین پروژه وایرلسم هستش یکم حساسم و میترسم اونی نشه که میخوام
    من خیلی چیز یاد گرفتم تو این چند روزه. فقط میتونم بگم دمتون گرم
    با طرف صحبت میکنم اگه پول بده باشه میکروتیک میبندم اگرم نه همون بولت
    راستی اگه لینکی هم در مورد اون دیش که گفتین سوراخ داره بدین ممنون میشم

خدا خیرتون بده

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نیاز به توضیح نداره محصولات کنبوتونگ، اما باید تماس بگیری ببینی فروشنده چی داره ، از فروشنده مشورت بگیر. من ممکنه بهترین جنس رو انتخاب کنم از سایت تولیدکننده اما وقتی تو ایران نیست چه فایده!
    KBT,Kenbotong communications ltd,antenna,supplier,manufacture

ویرایش توسط gallaxy67 : 2013-03-25 در ساعت 10:51 PM
    mehdi_007 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

رابطه پهنای باند با فرکانس

رابطه فرکانس با پهنای باند

رابطه بین گین با پهنای باند

رابطه بین توان و پهنای باند

رابطه فركانس با پهناي باند

رابطه توان و پهنای باند

توان خروجی آنتن رادیویی با gain

برد رادیو بولت

رابطه توان با پهنای باند

رابطه پهنای باند با گین

گین آنتن چیست

رابطه فرکانس و پهنای باند

رابطه توان با آنتن

تفاوت تروپوت با پهنای باند

رابطه گین و توان

خروجی رادیوییرابطه گین و پهنای باندباند فرکانسی مورد استفاده انتن میکروتیکقدرت خروجی در رادیو میکروتیکراديو باند 2.4 با توان خروجي 2 واتارتباط gain با توان انتنRx Tx power در رادیورابطه فرکانس مسافتپاور قدرت خروجی باندتفاوت فرکانس 2.4 با 5.8

برچسب برای این موضوع