نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط bluray
  • 1 توسط bluray

موضوع: نحوه ی فعال سازی DHCP برای مودم

نام حقيقي: Hossein

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

نحوه ی فعال سازی DHCP برای مودم

با عرض سلام خدمت شما
    چند روزیست که سعی بر اشتراک گذاری اینترنت لپ تابم ، برای تبلت مارشال مدل Me-700a را دارم
    روی کامپیوتر نرم افزار های زیادی را تست کردم ، از ad-hoc ویندوز گرفنه تا نرم افزار هایی مثل hp access point ، connectify ، Gateway Laptop To Hotspot Converter v2.8 ، و ...
    بالاخره تونستم ایترنت را از لپ تاپ شیر کنم

http://upload7.ir/images/73455307964433829352.png

و از طرفی تبلت را روت کرده و نرم افزار adhoc enabler را نصب کردم تا اینکه این کانکشن به تبلت معرفی و در لیست اکانت های وایرلس قرار گیرد
    حال زمانی که کانکت می کنم ، کانکت کامل نمی شود ، از این رو به تنظیمات آن کانکشن در تبلت رفته و ip را از DHCP به Static تغییر دادم ، در این حال تبلت به کانکشن متصل می شود و میزان آنتن دهی نمایش داده می شود ولی هیچ سایتی باز نمی شود
    متوجه شدم که مشکل باید در شناخت IP باشد ، با توجه به این که IP من Static نیست، تصمیم به راه اندازی HDCP کرده ام

حال سوال من این است که چگونه باید HDCP را فعال کرد ؟

طبق عکس زیر ، به تنظیمات مودم رفته ام ، اما وقتی در CMD دستور ipconfig /all را می زنم ، هنوز HDCP را غیر فعال نشان می دهد

http://upload7.ir/images/73288909152694733653.png

تقاضا دارم که من را راهنمایی فرمایید
    با تشکر

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط joojoo160 : 2013-03-13 در ساعت 04:29 PM

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    سلام

تب لت شما تا چه حد اجازه دسترسی به تنظیمات شبکه رو میده !؟ میشه براش دی ان اس سرور و دیفالت گتوی و ... تعریف کرد ؟ واقعا ماکروسافت رو عشق است . البته طراحان امروزی این سیستم عامل ها مقصر نیستند ! اینها طراحی شده برای دریفات اینترنت بدون دردسر !! اگه تنظیمات یاد شده رو داره که با ICS راه مینداختیمش ! کلا اگر اندروید هستید باید بگم اعتقادی به کار ادونس برای این سیستم عامل ندارم !!! (ادعا بزرگی کردم؟ - سیستم عامل خودم هم اندروید هست )
    اما حالا که نداره ، شما عجالتا " با این دنگ و فنگ هایی که فرمودید(جسارت نباشه ها - شوخی می کنم :دی) یک شبکه اد-هاک بساز روی لپ تاپ . دست Lan رو که اینترنت داره برای دست وایرلس Share کن . بعد ببین اوکی میشه !؟ البته دی ان اس سرور دست وایرلس رو برابر یکی از روت هینت های خوب بگذار . مثل 4.22.4 یا .... .

به طور خلاصه :
    1. کارت شبکه Local Area اینترنت داره پس برای وایرلس هم Share میکنه
    2.کارت وایر لس در رنج کارت Local قرار میگیره و دیفالت گتوی خودش رو برابر اون قرار میده که برای دیدن آدرس ها بتونه از طریق اون به بیرون راه پیدا کنه
    3.حالا لازم هست کارت شبکه وایرلس رو فورس کنیم که برای سوال پرسیدن بره بیرون از شبکه که برای این کار باید بشه دی ان اس کلاینت یکی از روت هین ها ها یا سروری درون اینترنت .

- - - Updated - - -

نظرم این هست که اینترنت دست Lan رو برای Wireless شیر نکرده اید . و اگر نه کار خاصی نمیمونه .

joojoo160 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام دوست عزیز
    خیلی ازتون تشکر می کنم که وقت گذاشتین و منو راهنمایی کردید
    متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که تخصص من کامپیوتر نیست ، حتی جواب سوال هنگام ثبت نام را هم از گوگل سرچ کردم !
    طبق توضیحات قبلیم من کلیه راه ها را تست کرده ام ، چه ad-hoc و چه نرم افزار را
    خوب ! به هر حال خوبی نرم افزار اینه که خودش کار شیر کردن ، انتخاب کانکشن مناسب ، را انجام انجام می ده
    همون طور که در تصویر قبلی و تصویر زیرین می بینید ، در شیر هیچ مشکلی نیست

http://upload7.ir/images/45228105531719561320.png

ضمنا باید این رو اضافه کنم که IP ها هم در Propertise کانکشن ها ، روی اتوماتیک هستند
    فقط در تبلت زمان کانکت روی این وضعیت Authenticating... مانده و connected نمی شود ، البته فقط برای وقتی که توع IP را روی HDCP گذاشته ام ، اما در حالت Static کانکت می شود
    اگر باز فکر می کنید که مشکل از IP یا Share در لپ تاپ هست ، لطف بفرمایید ، بی زحمت ، به زبان ساده بفرمایید از چه مسیری و به چه نحو ، این مشکل را برطرف کنم

با تشکر

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    هیچ کدوم از دوستان نمی تونن کمک کنن ؟!

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    شما به همان روشی که من گفتم عمل کن . بعد برای اینکه تبلت بتونه لپ تاپ رو ببینه از این نرم افزار استفاده کن تا لپ تاپ به شکل هات اسپات در بیاد . بعد هم باقی ماجرا . البته تجربه نداشتم اما عقلم میگه باید کار کنه ! اگر نکرد بهم بگو سر فرصت خودم یه تست بزنم و اگر جواب گرفتم آموزش بذارم ! :دی . اما ز کوشش به هر چیز که خواهی رسی

joojoo160 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

فعال کردن dhcp

چگونه وایرلس را فعال کنیم؟

تغییر dhcp به static با cmd

DHCP مودم

چگونه dhcp را فعال کنیم

فعال سازی dhcp در ویندوز 7

نحوه فعال کردن dhcp

روش فعال کردن dhcp

http:forum.persiannetworks.comf77t57912.htmlچگونه وایرلس مودم را فعال کنیم؟نحوه فعال سازی dhcpتنظیم dhcp در مودم اموزش فعال کردن dhcpdhcp در مودمفعال سازی dhcp در ویندوز 8dhcp را چگونه فعال کنیمdhcp فعال کردن روشن کردن DHCPفعال سازی dhcp مودمچگونه وایرلس را فعال کنیممودم dhcpفعال کردن DHCP در مودمطریقه فعال کردن DHCPفعال نبودن dhcpطریقه غیر فعال کردن dhcp

برچسب برای این موضوع