صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: آیا سیگنال وایرلس ضرر داره ؟

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    تا الان هیچ جا گفته نشده سیگنال وایرلس ضرر داشته باشه، آنتنهای بزرگ سرویس دهنده هیچ ضرری ندارن چه برسه به مودم! خیالت راحت آسوده بخواب
    شما يه تلترونيكس 200mw رو تو يه اتاق روشن كن 1 ساعت بمون بعد بيا نتيجش رو اينجا بگو

1qaz2wsx سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    کاش حداقل یکم با فکر تر مغلطه میکردید و حرفهای خودتون رو نقض نمیکردید
    از اونجایی که توو همون پست اولتون فقدان ادبتون رو نشون دادید و در پست آخر هم کاملترش کردید ترجیح میدم دیگه جوابتون رو ندم

مووفق باشید دکتر!!!
    دوست عزيز
    اين نحوه پاسخ گويي اصلا درست نيست.
    اينجا محل بحثهاي علمي و فني ست و اصلا جايي براي اين ادبيات وجود نداره، بهتر تجديد نظر كنيد.
    يه سرچي توي انجمن بكني مي بيني اين انجمن با بقيه انجمنها واقعاً فرق داره.(روش كار ، ادبيات گفتگو ، نحوه مباحثه و ...)
    يه مقدار حرفه اي تر نسبت به سوالات و پستها پاسخ گو باشيد.
    قبلاً از شما عذر خواهي مي كنم. آرزوي موفقيت براي شما.
    من مودم وایرلسم پشت تخت هستش یعنی فاصلش با جائی که من موقع خواب سرم رو میذارم 20 سانتی متر هم نیست. مودم هم تا صبح روشن هستش و چون داره به 2 طبقه سرویس میده و معمولا در طبقه پائین تا ساعت 3 یا 4 صبح در حال استفاده هستش.

آیا به نظر شما این میتونه خطرناک باشه ؟ از نظر تاثیر سیگنال روی مغر و این چیزا دارم میگم...
    در كل با توجه اينكه اين موضوع مي تونه عواقب زيادي داشته باشه بهتره مطمئن تر عمل كني. ببينيد توان (W) بوسيله دستگاههاي وايرلس تبديل به امواج ميشه - توان چيه:جريان در ولتاژ در راديكال 3 -(تعريف بسيار ساده) از اونجايي كه بين سلول هاي مغز(نورونها) ارتباط بوسيله الكتريسيته انجام مي شه امواج يك وات به بالا مي تونه بر روي مغز و سلولهاي بدن تاثير گذارتر باشه- مغز براي اينكه عملكرد سلولهاي بدن رو مديريت كنه بوسيله دستوراتي (پالسهاي الكتريكي) اين كار را انجام مي دهد حالا اگه يه نويز(امواج با فركانسها و توانهاي مختلف) بيان و در اين سيستم تداخل ايجاد كنند چي اتفاقي ميوفته؟
    حالا چرا تحقيقات انقدر ضد و نقيضه؟! دليلش يه مقدار بو داره
    اگه محقق ها بيان و برروي مضرر بودن به اتفاق نظر برسند چه شود؟ كم كم صداي مردم در ميايد. و اونوقت اين سود عظيمي كه از اين راه عايد خيلي ها(شركتهاي توليد كننده ، واسطه ها و مصرف كننده ها (آنهايي كه وايرلس راه ميندازند))مي شود ، از دست ميره!!!
    من كي گفتم وايرلس بده اتفاقاً خيلي هم خوبه - سرعت حركت دستورات مغزي رو در بدن بيشتر مي كنه!!!
    موفق باشيد.

ویرایش توسط dodvaod : 2013-03-15 در ساعت 04:07 PM
    gallaxy67، MILAD99، alisc و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    حالا چرا تحقيقات انقدر ضد و نقيضه؟! دليلش يه مقدار بو داره
    اگه محقق ها بيان و برروي مضرر بودن به اتفاق نظر برسند چه شود؟ كم كم صداي مردم در ميايد. و اونوقت اين سود عظيمي كه از اين راه عايد خيلي ها(شركتهاي توليد كننده ، واسطه ها و مصرف كننده ها (آنهايي كه وايرلس راه ميندازند))مي شود ، از دست ميره!!!
    احسنت ! آفرین !
    ماشاالله به این هوش !

این حرفی هست که من همیشه میگم ! حتی در یکی از ارائه های دانشگاه این موضوع رو بیان کردم !

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اين نحوه پاسخ گويي اصلا درست نيست.
    اينجا محل بحثهاي علمي و فني ست و اصلا جايي براي اين ادبيات وجود نداره، بهتر تجديد نظر كنيد.
    يه سرچي توي انجمن بكني مي بيني اين انجمن با بقيه انجمنها واقعاً فرق داره.(روش كار ، ادبيات گفتگو ، نحوه مباحثه و ...)
    يه مقدار حرفه اي تر نسبت به سوالات و پستها پاسخ گو باشيد.
    قبلاً از شما عذر خواهي مي كنم. آرزوي موفقيت براي شما.
    ظاهرا شما پست های قبلی رو مطالعه نفرمودید.
    ترجیح میدم اگه قراره تذکری داده شه مدیر تالار یا بخش تذکر بده نه کسی که هیچ صلاحیتی براش تعریف نشده. ممنون از شما

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ترجیح میدم اگه قراره تذکری داده شه مدیر تالار یا بخش تذکر بده نه کسی که هیچ صلاحیتی براش تعریف نشده. ممنون از شما
    ببینید دوست عزیز من نمیدونم چه اصراری دارید که خودتون رو بی نقص و کامل نشون بدید و هر کسی که تا یه راهنمایی یا تذکری به شما میده بی صلاحیت و بی ادب میشه!!!
    تذکر و اخلاقیات مدیر تالار و عضو عادی و تازه وارد نمیشناسه، شاید من کمی تند رفته باشم در بحث های قبلیم اما حرف توهین آمیزی بهتون نگفته بودم، همینطور این دوستمون. ولی ظاهرا شما علاقه خاصی به تحقیر و زیر سوال بردن بقیه دارید. ممنون میشم که این بحث بی فایده رو هم تمومش کنیم چون نه من میتونم خلق و خوی شما رو عوض کنم نه شما خلق و خوی منو. در نتیجه بهتره به عنوان 2 تا دوست که فقط بحث علمی با هم دارند ( که البته در بحث علمی هم صاحب نظریتون رو نشون دادید ) توی این فروم فعالیت کنیم.
    ممنون

dodvaod و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    پستهاتون رو خوندم و فیض بردم.
    من خودم رو در سطح تذکر دادن و نصیحت کردن نمی دونم .
    ان شا ا... صلاحیت رو بدست خواهم آورد.
    سربلند و موفق باشید.

- - - Updated - - -

یه عادتی که دارم اینه وقتی که توی بحث ها می خواهم شرکت کنم ، نوشته های قبلی شروع کننده بحث رو یه نگاهی میندازم.(برای شناخت طرفم) بعد توی بحث شرکت می کنم.

نام حقيقي: الهه

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    107
    تصور کنید ببینید چقدر گردش مالی پشت این دیوایسها در جریان هست
    شرکتهایی مثل سیسکو و مایکروسافت و بقیه غولهای این عرصه
    هزاران هزار میلیارد دلار پول !!!

حالا فکر میکنید علم پزشکی با وجود این شرکتها و این سرمایه های هنگفت چقدر شانس برای افشای واقعیت دارند ؟!

و در ضمن در یک خط تولید مهندسی از نقطه شروع تا نقطه پایانش هیچ نظارت پزشکی ای در کار نیست که بخواد مشخص کنه این محصول آیا برای بشر و یا سایر موجودات ضرر داره ؟! و اگر داره چقدر !

خانواده من کارشون تولید فرش ماشینیه
    اینها هیچ وقت نمیان تو بوق و کرنا کنند که فرش ماشینی با الیاف پلاستیکی هر آدمی رو چلاق میکنه !!!
    و شاید هرکسی هم که بخواد این واقعیت رو برملا کنه با وعده و عید و راههای دیگه خفه کنند !

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

مضرات مودم وایرلس

ضررهای مودم وایرلس

ضرر امواج مودم وایرلس

مضرات امواج وایرلس

مضرات adsl

مضرات مودم

ضرر مودم وایرلس

ضررهای مودم

ضررهای وایرلس

آیا امواج وایرلس ضرر دارد

ضررهای امواج وایرلس

مضرات مودم Adslضرر وایرلس امواج مودم وایرلستاثیر مودم وایرلس بر سلامتیآیا مودم وایرلس ضرر داردامواج دستگاه adslمضرات امواج adslایا امواج وایرلس مضر استمضرات مودم بی سیمروشن بودن وایر لس ضرری نداره؟ضرر امواج وایرلسمضرات وایرلسمضرات سیگنال وایرلسadsl ضرر

برچسب برای این موضوع