نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط aliarc2003
  • 1 توسط smeysamhen
  • 2 توسط mhsaleh

موضوع: نصب دوربين مدار بسته وايرلس با باطري خورشيدي

نام حقيقي: Ali reza

عضو عادی شناسه تصویری aliarc2003
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    48

نصب دوربين مدار بسته وايرلس با باطري خورشيدي

با سلام
    ميشه چند تا دوربين رو در جايي كه به ان‍رژي برق دسترسي وجود نداره رو با استفاده از انرژي خورشيدي و باطري راه اندازي كرد ؟
    در طول روز 5-4 ساعت آفتاب هست. بيشتر سوالم راجع به توان مصرفي دوربين ، دي وي آر و احتمالا يك اكسس پوينت هست.
    مساله ديگه راجع به دماي كاركرد دستگاههاست .توي رنج دماي 40 تا -35 جواب مي دن؟ يا احتياج به گرمكن يا همچين چيزي دارن؟

موضوعات مشابه:
    omid samor سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    دوست عزیز
    با سلام
    در جواب سوالتون باید بگم که بله امکانش هست ولی شما تا میشه بایستی مصرف انرژی را پایین بیاری. اگر من جای شما بودم بجای دوربین آنالوگ از دوربین آی پی استفاده میکردم که باعث حذف دی وی آر میشد. بعلاوه اگه بخوای یه کار تمیز انجام بدی بعضی از مدلهای دوربینهای AXIS مجهز به فن و هیتر هستند که خیلی بدرد میخورن ولی خب قیمتشون بالاست. بستگی داره که چقدر بخوای هزینه کنی و با چه کیفیتی؟؟

aliarc2003 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali reza

عضو عادی شناسه تصویری aliarc2003
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    48
    ممنون
    اگه DVR حذف بشه ، پس با چی تصویر رو رکورد کنم ؟ موشن دتکتور رو چی کار کنم؟ فکر کنم DVR مناسب تره. نظرتون چیه؟

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    اولین چیزی که باید مد نظر قرار گیرد میزان توان مورد نیاز است. توان مصرفی تجهیزاتی مانند خود دوربین، گرم کن، لینک رادیویی و ... را مشخص کنید. بر اساس توان مصرفی به دست آمده و بازه زمانی که مجموعه باید روشن بماند ظرفیت باتری مورد نیاز را محاسبه نمایید. نوع باتری را نیز با توجه به شرایط محیطی و پیک جریان تعیین کنید. بر اساس میزان آفتاب در طول روز و ظرفیت باتری پنل خورشیدی مناسب را مشخص کنید. با توجه به جریان مصرفی و ولتاژ کاری یک سولار کنترولر هم تهیه کنید تا به طور خودکار باتری شما را شارژ کند و یک خروجی پایدار به مجموعه بدهد.

mehrzadmo و aliarc2003 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliarc2003 نمایش پست ها
    ممنون
    اگه DVR حذف بشه ، پس با چی تصویر رو رکورد کنم ؟ موشن دتکتور رو چی کار کنم؟ فکر کنم DVR مناسب تره. نظرتون چیه؟
    دوست عزيز. براي مشكل شما بازهم راه دارم. همون دوربينهايي كه براتون نوشتم شيار حافظه SD و موشن دتكشن داخلي دارند و با قرار دادن يه حافظه SD يه تير و دو نشون ميشه هم تصاوير بصورت داخلي توي دوربين ضبط ميشند هم مصرف برق پايين مياد. بذار بريم سر اصل مطلب. بودجه تون چقدره؟

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    همون دوربينهايي كه براتون نوشتم شيار حافظه SD و موشن دتكشن داخلي دارند
    میشه لطف کنید و مدل این دوربین هارو بفرمائید همراه با حدود قیمت؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    دوست عزیز مدل این دوربین AXIS P3344-VE هستش و آخرین قیمتی که من داشتم حدودای چهار میلیون بود. بعلت گرون شدن دلار این دوربینا خیلی گرون شده ولی چون خودم باهشون کار کردم چیزای کار درستی هستن. البته من با برندهای دیگه کار نکردم و نمیدونم که آیا برند ارزونتر با این امکانات وجود داره یا خیر. خلاصه اینکه دعای گرونیشو بجون من نکن لطفا

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    دوربین چقدر در روز باید کار کنه، با چه کیفیتی ؟ قراره تصاویر زنده استریم بشن یا قراره وصل شه به مرکزی جایی دیتارو بریزه ؟ اگه اینارو بدونی میشه با لینوکس یه کارایی کرد .

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست عزیز!

همونطوری که یکی از دوستان گفت، بودجه ت چقدره؟

اگر سیستم رو بخوای با انرژی خورشیدی راه بندازی، به نظر من هزینه کمی نخواهد داشت.....

دوربین ها معمولاً‌ با ولتاژ 24V و شدت جریانDC با آمپراژ 0.5A کار میکنن که 12 وات توان مصرفیشون هستش

شما میتونی یه پنل باطری خورشیدی بخری
    یک باطری بخری که این انرژی رو ذخیره کنه و بین پنل و باطریت هم بدیهیتاً باید یک Charge Controller بذاری که بلایی سر باطری و سیستمت نیاره....
    برای یه همچین توان و سیستمی باید هزینه ای بین 1.5 تا 3 میلیون تومن کنار بذاری....
    حالا هزینه های نصب و راه اندازی و تعمرات و نگهداری و بازدید و این دست چیزها هم که خب جای خودش رو داره
    ضمن اینکه سیستم نیاز به مطالعه وضعیت خورشید و میزان نور و جهت تابش و اینا داره که این میشه که این سیستم چیزی نیست که مثلاً‌ خودت یا یک تیم بی تجربه بخوان روش کار کنن، باید یک شرکت و گروهی باشن که کار کردن و تجربه دارن و اینا که بخوان همچین چیزی رو درست پیاده کنن برات....

اصولاً استفاده از سیستم انرژی خورشیدی بحث مفصلی داره که خب قطعاً‌ اینجا جاش نیست و اینکه چرا باید استفاده کنیم و کی استفاده کنیم و ایناش خودش کلی حرف و حدیث داره

راهی که هست همونطور که اشاره شد استفاده از IP Cam ها که برق رو به صورت POE میشه بهشون رسوند هستش
    یک سویچ باید باشه که POE‌ باشه
    فاصله سوئیچ تا هر دوربین باید کمتر از 100 متر باشه

ip cam هم همونطور که گفتن قیمتش یه چیزی نزدیک به 1000 تا 2000 دلار بسته به نوع لنز و موتوری بودن یا نبودن و ایناش هزینه داره....
    سوئیچ هم بسته به نوعی که انتخاب میکنی از 400 تومن به بالا باید براش پول بدی

این چیزایی که گفتم خیلی کلی

باید سناریو و طرحت که اصلاً چیه و چرا و چیکار میخوای بکنی و چه قدر قضیه ارزش داره و اینا رو بگی که بشه سولوشن مناسب داد !

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوربین مداربسته خورشیدی

توان مصرفی دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته وایرلس

دوربین مدار بسته خورشیدی

توان مصرفی dvr

دوربین خورشیدی

پنل خورشیدی برای دوربین مداربسته

قیمت انرژی خورشیدی جهت دوربین مدار بستههزینه انرژی خورشیدی برای دوربین مدار بستهدوربین مدار بسته با باطریپنل خورشیدی دوربین مداربستهباطری خورشیدی و دوربین مداربستهنصب سلول خورشیدی برای دوربینولتاژ مصرفی دوربین اکسیسپنل خورشیدی برای دوربین مدار بستهنصب دوربین مدار بسته با پنل خورشیدیدوربین خورشیدی مداربستهصفهات خورشیدی برای دوربین مدار بستهدوربین مدار بسته باتریراه اندازي دوربين با انرژي خورشيديدوربین مداربسته بااستفاده از باتریدوربین مداربسته باباطری اصفهاننصب دوربین مدار بسته با باتریip دوربین مداربسته رو فراموش کردم چیکار کنممصرف باتری دوربین وایرلس مداربسته

برچسب برای این موضوع