نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: پوشش 360 درجه به فاصله 500 متر

نام حقيقي: tooraj

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    11

پوشش 360 درجه به فاصله 500 متر

سلام و خسته نباشید .
    خیلی وقته میخوام یه شیکه وایرلس درست کنم اما هر دفعه یکی یه چیزی میگه و ذهنم میره طرفش آخرش به شک می افتم.

راستش میخوام یه شبکه وایرلس با پوشش 360 درجه به فاصله 500 متر درست کنم . که بتونم از طریق اون انقال فایل با سرعت عالی داشته باشم ( ترجیحا اکسس پوینت 150 مگ)
    این شبکه میخوام یه اکسس پوینت رادیو مرکزی داشته باشه + یه آنتن امنی 15 دی بی که با استفاده از اون بشه ارسال و دریافت اطلاعات ( پخش فیلم به صورت استریم ، بازی های تحت شبکه ، ...)
    نکته : اینکه میخوام روی باند 2.4 باشه تا یوزر ها بتونن راحت با لپتاپ و یا گوشی هم به شبکه وصل بشن بدون نیاز به وسیله اضافی . برای کامپیوتر ها نهایتا یک کارت شبکه وایرلس توی این محدوده 500 متر .
    لطف بفرمایید تجهیزات مورد نیاز رو همه دوستان با توجه به اطلاعات و تجربیات خوبشون اعلام کنن .
    پیشاپیش از همه دوستان ممنونم که وقتشون رو صرف جواب دادن میکنن . با تشکر از اساتید و دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سام

خواننده
    نوشته
    313
    سپاسگزاری شده
    60
    سپاسگزاری کرده
    205
    نقل قول نوشته اصلی توسط bah00ne نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید .
    خیلی وقته میخوام یه شیکه وایرلس درست کنم اما هر دفعه یکی یه چیزی میگه و ذهنم میره طرفش آخرش به شک می افتم.

راستش میخوام یه شبکه وایرلس با پوشش 360 درجه به فاصله 500 متر درست کنم . که بتونم از طریق اون انقال فایل با سرعت عالی داشته باشم ( ترجیحا اکسس پوینت 150 مگ)
    این شبکه میخوام یه اکسس پوینت رادیو مرکزی داشته باشه + یه آنتن امنی 15 دی بی که با استفاده از اون بشه ارسال و دریافت اطلاعات ( پخش فیلم به صورت استریم ، بازی های تحت شبکه ، ...)
    نکته : اینکه میخوام روی باند 2.4 باشه تا یوزر ها بتونن راحت با لپتاپ و یا گوشی هم به شبکه وصل بشن بدون نیاز به وسیله اضافی . برای کامپیوتر ها نهایتا یک کارت شبکه وایرلس توی این محدوده 500 متر .
    لطف بفرمایید تجهیزات مورد نیاز رو همه دوستان با توجه به اطلاعات و تجربیات خوبشون اعلام کنن .
    پیشاپیش از همه دوستان ممنونم که وقتشون رو صرف جواب دادن میکنن . با تشکر از اساتید و دوستان

دوست من
    این راهنمایی من ممکنه خیلی تخصصی نباشه امیدوارم که به شما کمک کنه. برای پوشش 360 درجه تا انجا که من میدونم باید چند تا رادیو داشته باشی میتونی از رادیو نانواسیشن 2.4 استفاده کنی و یا اگر دوست داشتی از روتر برد میکروتیک . اطلاعات فنی تر را دوستان دیگه به شما میدن

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    پيشنهاد مي كنم قبلش تاپيك هاي مشابه - كه كم هم نيستند - رو مطالعه كنيد اول .

irpersian سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

فاصله 500متر 360 درجه وایرلس

رادیو وایرلس 360 درجه

اکسس پوینت 360 درجه میکروتیک

آنتن وایرلس 360 درجه

راديو اكسس پوينت 360 درجه

رادیو وایرلس 360درجه

میکروتیک 360 درجه

میکروتیک 360

برچسب برای این موضوع