نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: بررسی چند و چون چند ISP جهت برآورد کیفیت بهتر ...

نام حقيقي: Amir.H.R

خواننده شناسه تصویری amir1867
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    44

بررسی چند و چون چند ISP جهت برآورد کیفیت بهتر ...

سلام به همه دوستان
    من قصد خرید اشتراک adsl داشتم اما از آنجا که تا به حال چنین تصمیمی نداشتم و با همون دیال اپ سر میکردم اطلاعات خوبی در این زمینه ندارم!
    رو همین حساب زیاد در مورد آی اس پی های شهرمون پرس و جو کردم و با نظرات متفاوتی هم روبرو شدم
    حالا واقعا به این نتیجه رسیدم که تمام اطلاعاتی رو که بدست آوردم بزارم روبروی اهل فن و راهنمایی بگیرم:
    isp 1
    از همون اول تو شهر بودش.خودش میگه کاربرای زیادی که دارم نتیجه سرویسه خوبیه که میدم ولی بقیه میگن خوب نیست چون شلوغ شده! اما خود آی اس پی از خودش اینجور دفاع کرد که ما سرعت دوبرابر اونی که شما میخوای ارائه میدیم و برای زیر یک مگابیت بر ثانیه هم با تست و تضمین بهتون تحویل میدم و البته حالت رایگان هم داره.ساپورت اینترنتی داره و از نظر اعتبار بخشی به خودش تیوی شهر خیلی خرج کرده و به پرستیژ کاریش هم زیاد رسیده!
    isp 2
    اتهامی بهش وارد نیست چون جدید اومده و لی دو سه نفر از بین ده نفر بهم توصیه کردن اما رایگان شبانه نداره و تازگی ها هم به طرز عجیبی قیمت ها رو شکسته : 512 نامحدود رو میده 25000 تومن!
    isp 3
    همون شاتل خودمون هست منتهی قیمت مودم هاش بالای 120 هزار تومن هست. و اشتراک هاشم گرونن!
    isp 4
    رفتم دفتر شکرت اما فقط مدیرش اونجا بود! و برای تماس هم فقط بهم یه شماره موبایل داد که اکثرا جواب نمیده اما یه توصیه جالب کرد و گفت با هزینه حدود 150 تومن بهت یه انت وایرلس میدم و چون پورتهای ای دی اس ال شرکتمون الان باز نیست یا باید صبر کنی یا از اینترنت وایرلس استفاده کنی!
    البته به اون دوتای اولی که زنگ زدم گفتن پینگ شبکمون حدود بالای 2650 هست!
    حالا من شمکلی توی هزینه ندارم اما کیفیت رو میخوام
    *****و یه نکته هم بگم:
    * اول برای کامپیوتر خونگی میخوام و برام فرقی نداره که مودم ای دی اس ال من واسه لبتاب و... وایرلس ساپورت کنه یا نه.
    ** دوم اینکه فاصله ای برای وایرلس برای من بررسی کردن حدود زیر یک کیلومتر بود.
    *** سوم اینکه واسه دانلود در نهایت قصد دارم از آفلاین استفاده کنم و با ای دی اس ال سند کنم و با دیش ریسیو . اما فعلا که برای دیش نمیخوام اقدام کنم میخواستم یجوری بشه که لااقل بتونم تا اون موقع بازی آنلاین و بی دردسر داشته باشم.
    با تشکر از همگی. منتظر راهنماییتن هستم.