نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط sinaxex
  • 1 توسط sinaxex
  • 1 توسط mohsenhvac
  • 1 توسط sinaxex
  • 1 توسط maaziyar

موضوع: راهنمایی برای خرید انتن پارابولیک

نام حقيقي: akbar

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    81

راهنمایی برای خرید انتن پارابولیک

سلام دوستان من میخواهم یک انتن پارابولیک که عکس در زیر قرار گرفته بخرم 100هزار ایا ارزشش رو داره
    مشخصاتش رو نمیدونم و طرف هم نمیدونه که چند dbهست و مارکش چی هست
    ضمنا میتونم از انتن هم گیرنده استفاده کنم و هم فرستنده

البته رادیو دارم و یک کارت وایرلس که کارت دلینک باپارابولیک گیرنده کنم یا بزنم به یک روتر یا یک نانو بردشو بیشتر کنم

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    81

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    عکسی که دوست من گذاشتی شما فیدر اش فکر کنم 2.4 باشه و از اندازه انتن هم فکر کنم 16 دی بی! اینکه 100 تومان میارزه یا نه چون از قیمت های جدید خبر ندارم نمیتونم بگم اری یا نه اما همین نکته رو خدمت اتون بگم که انتن 24 دی بی تی پی لینک تا قبل گرونی ها قیمت اش حدود 70 تومان بود و کنبوتنگ هم حدود 120 تومان ! خرید انتن پارابولیک تو 2.4 بستگی به کارایی داره که شما میخواهید از اون انتظار داشته باشید همین طوری نمشیه گفت جواب کار میده یا نه! چون معلوم نیست که پروژه اصلا چی هست!

akbar33 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    81
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    عکسی که دوست من گذاشتی شما فیدر اش فکر کنم 2.4 باشه و از اندازه انتن هم فکر کنم 16 دی بی! اینکه 100 تومان میارزه یا نه چون از قیمت های جدید خبر ندارم نمیتونم بگم اری یا نه اما همین نکته رو خدمت اتون بگم که انتن 24 دی بی تی پی لینک تا قبل گرونی ها قیمت اش حدود 70 تومان بود و کنبوتنگ هم حدود 120 تومان ! خرید انتن پارابولیک تو 2.4 بستگی به کارایی داره که شما میخواهید از اون انتظار داشته باشید همین طوری نمشیه گفت جواب کار میده یا نه! چون معلوم نیست که پروژه اصلا چی هست!
    ممنون اقا این دست دوم هست ایا با 10متر کابل و یک کارت اینترنال وایرلس دلینک سری g و این انتن 80می ارزه

ضمنا من میخواهم قدرت گیرندگی کارت بره بالا و یا انتن رو به عنوان یک فرستنده بزنم به مودمی که انتن جدا شدنی داره

میدنم بهتره از اینها تو بازار موجوده اما فعلا میخواهم اینو امتحان کنم

ایا پارابولیکی که عکسشو گذاشتم میتونه هم گیرنده باشه هم فرستنده البته فقط برد سیگنال که حالا وصلش کنم به مودم قدرت انتن افزایش پیدا کنه

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    اگر تی پی لینک هست خیر اصلا خرید دست دوم اش صلاح نیست! اما کنبوتنگ هست بله میارزه با توجه به قیمت ها الان!
    آنتن تاثیری در مد فرستندگی و گیرندگی هیچ نقش ایی نداره انتن فقط یک تقویت کننده هست . رادیو هست که نقش تایین کننده ایی داره که مد رو فرستنده انتخاب کنید یا گیرنده
    دوست من پروژه اتون در کل به نظرم مشکل داره!! : برای اتصال انتن به رادیو( یا همون کارت وایرلس شما) نیاز به کابل کواکسیال یا پیگتل هست که 10 متر اش باعث میشه که شما عملا کل سیستم وایرلس اتون از کار بیوفته چون میزان اختلاف db انتهای سیم تا ابتهای سیم بسیار بالا هست .اما اگر انتن با پیکتل نیم متری مثلا وصل بشه کارت اتون برد نهایی 100 متر میتونه داشته باشه البته اگر اون طرف سمت گیرنده یا فرستنده هم یک انتن اوت دور داشته باشه

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    دو سال پیش من نمونه همین رو با یه اکسس پوینت سنائو خریدم اما به لعنت خدا هم نمی ارزید آخر یه انتن دیگه گرفتم. شاید من بد شانس بودم ا

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    سنائو ap هاش كلا مشكلات عديده زياد داره
    اما در مورد انتن من خودم خريد انتن ١٦ دي بي رو تو ٢.٤ مناسب نميبينم به علت اينكه اصلا تو٢.٤ هيچ چيز معلومي نداره پس بهتره از انتن ٢٤ دي بي استفاده شخ اگر برد بالاي ٣٠ ٤٠ مد نظر هست( برد مفيد متظورم هست والا ممكنه امني ٥ دي بي تا ٢٠٠ متر هم برد نامفيد يا نويز داشته باشه
    ضمنا كيفيت انتن هاي تي پي لينك اصلا مورد تاييد حداقل من نيست و من حداقل كنبوتنگ رو ترجيح ميدم

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    سنائو ap هاش كلا مشكلات عديده زياد داره
    پس بهتره از انتن ٢٤ دي بي استفاده شخ اگر برد بالاي ٣٠ ٤٠ مد نظر هست
    میتونید در این مورد بیشتر توضیح بدید؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    دو سال پیش من نمونه همین رو با یه اکسس پوینت سنائو خریدم اما به لعنت خدا هم نمی ارزید آخر یه انتن دیگه گرفتم. شاید من بد شانس بودم ا
    احتمالاً همون بد شانسی شما بوده

کلمات کلیدی در جستجوها:

آنتن پارابولیک

راهنمای آنتنهای پارابولیک

قیمت آنتن پارا بولیک

درباره آنتن پارابولیک

کنبوتنگ

آنتن پارابولیک خرید

تقویت انتن گیرنده وایرلس

آنتن گيرنده و فرستنده وايرلس

آنتن پارابولیک مودم

انتن وایرلس پارابولیکبرد مفید پارابولیکفروش آنتن های تقویت کننده وایرلس site:forum.persiannetworks.comقدرت آنتن های پارابولیکراهنما آنتن گیرنده وایرلسآنتن پارابولیک فروش دسته دومخرید انتن apفروش آنتن تلخرید آنتن پارابولیکبرد انتن پارابولیکقیمت آنتن پارابولیک به همراه گیرندهخرید پارابولیکراهنمای خرید انتن وایرلسآنتن برد بالی 2.4تاثیر db آنتن بر کیفیت لینکأنتن كار براي خريى

برچسب برای این موضوع