نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: بهترین مودم وایرلس برای راه اندازی شبکه بی سیم

نام حقيقي: امیر صدرای

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

بهترین مودم وایرلس برای راه اندازی شبکه بی سیم

با سلام

دوستان عزیز یه سوالی داشتم اینکه من میخواهم توی دفترم یه شبکه وایرلس کوچک راه اندازی کنم چندتا لپ تاب گرفتم تو هر اتاق یکی گذاشتم بعدش حالا میخواهم لپ تاب ها را به هم وصل کنم به صورت شبکه وایرلس حالا یه اکسس پوینت قوی نیاز دارم نمیدونم چه مارکی خوبه که بتونه برای انتقال اطلاعات در شبکه و برای یه نرم افزار کنترول ریموت به لپ تاب ها و یه نرم افزار چت مسنجر شبکه محلی خوب کار کنه یه اکسس پوینت گرفتم مارکش لینک سیس بود اما به محض اینکه نرم افزار ریموت را فعال می کنم قفل میکنه شبکه چند یعنی ضعیف میشه

به نظرتون بهترین اکسس پوینت چی خوبه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی ه

عضو عادی شناسه تصویری Mehdi-H
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    1- ما بالاخره متوجه نشدیم شما مودم میخوای یا اکسس پوینت ؟
    2- دیتایی که میخوای در بستر وایرلس منتقل بشه ، تعداد کلاینت ها و مساحت محل رو بگو تا کامل راهنماییتون کنم .

نام حقيقي: امیر صدرای

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز به هر حال برای راه اندازی شبکه وایرلس به یه اکسس پوینت که نیازه

من 5 عدد لپ تاب دارم که یه دونه سرور و چهار تاش کلاینت فاصله لپ تاب های کلاینت از لپ تاب سرور 5 الی 10 متر است یعنی توی اتاق های مختلف است

میخواهم تو این نوع شبکه از سرور یه نرم افزار نت ریموت نصب کنم که بتونم کلاینت ها را کنترل کنم و یک پرینتر هم دارم که میخواهم هر 4 لپ تاب از آن به صورت شیر استفاده کند و میخواهم یه سیستم چت بین کلاینت ها و سرور بگذارم که از طریق شبکه کار می کند

حالا یه اکسس پوینت نیاز دارم که خوب قوی باشه که بتونه کلاینت ها را هم از طریق شبکه کنترل کنم و هم نرم افزار چت در شبکه خوب کار کنه و هم پر ینتر توی شبکه خوب کار کنه

به هر حال سوال من اینست که چه نوع اکسس پوینت خوبه کدام برند بهتره و قدرش زیاده

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    والا داداش من این کارو با لینک سیس انجام می دم یه چیزی بیشتر نصب نرم افزار رو ویندوز و نرم افزار حساب داری

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    اگر انتقال File در کار نیست یک لینکسیس یا زایسل ، بیشتر البته لینک سیس با یک انتن قوی امنی هم روش بزاری خیلی عالی میشه ! انتن برای اینکه پوشش تو اون محیط کم کم 90 باشه و البته محل نصب مناسب

نام حقيقي: Mohammad Amin

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    55
    يه لينكس E3000 بهترين گزينس و مطمئن باش زير 90 تو فاصله ١٠-١٥ آنتن نميده البته E2000 هم ميتونه مناسب باشه ولي چون كار سنگين داري اون رو پيشنهاد نميكنم بهيت ولي خودم E2000 دارم از اتاقم با ٢٠ متر فاصله بدون افت سرعت كانكتم.
    البته E3000 قيمتش بالاس زماني كه دلار ٢٠٠٠ بود حدوداً ٢٨٥ قيمت كردم الان ديگه …

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین مودم وایرلس چیه؟

بهترین مودم وایرلس

راه اندازی شبکه با مودم وایرلس

بهترین کانال برای وایرلس

پیشنهاد بهترین مودم وایرلس

مودم بیسیم چا مارکی خوبه

بهترین شبکه وایرلس

کدام مودم مناسب برای ایجاد شبکه بی سیم است

انتقال پوینت تو پوینت اطلاعاتنام بهترین مودم وایرلس چیه؟بهترین سیم برای آنتن مودم وایرلسنصب و راه اندازی مودم زایسل در ویندوز 7قیمت اکسس پوئینت لینک سیس e2000 بهترین مودم کدام است؟كدام مودم خوبهمودم چی خوبهمودم واير لس زايسلراه اندازی چت تو اکسسمودم وایرلس چ مارکیمودم چه مارکی خوبهوایرلس برای بازی خوبهچه وایرلسی خوبهبهترین مودم بی سیم چیهبهترین تنظیم مودم وایرلسبهترین کانال شبکه وایرلس

برچسب برای این موضوع