نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مقایسه گزینه های مختلف channel width وپهنای باند

نام حقيقي: mohammad ali doosti

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مقایسه گزینه های مختلف channel width وپهنای باند

با سلام .
    من در یکی از پست های دوستان خواندم که اگر ما channel width هر چه نازلتر تنظیم کنیم پهنای باند ما کمتر ولی سیگنال قویتری داریم حال سوال من اینه که
    پس شما منظورتان اینه که ما میتوانیم با کاهش channel width سیگنال قویتری داشته باشیم ولی مقدار داده کمتری عمل میکنه .
    دوم اینکه ایا این در هم در ap and station کاربرد دارد چون اکسس پوینت فقط برای لب تاپ در 20mhz مد b/g میگرن . البته من 5mhz امتحان نکردم

منظورم از استیشن اینه که اکسس ما مسافتش دوره وما مقدار خاصی را با پهنا باند خاصی انتقال بدیم
    لطفا در این مورد توضیح بدین

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست عزیز

فرض کنید یه قانون جدید برای صحبت با تلفن دارید ، به این صورت که :
    شما می تونید 5 ثانیه صحبت کنید و به اندازه X ثانیه سکوت داشته باشید.
    حال مقایسه کنید با :
    شما می تونید 40 ثانیه صحبت و به اندازه X ثانیه سکوت داشته باشید.
    حال در نظر داشته باشید که در مدت یک دقیقه در کدام حالت میزان انتقال اطلاعات در بیشترین بازه خود خواهد بود ؟
    در مورد افزایش سیگنال ، این موضوع وابسته به شرایط است ، باید دید این دوستمون در چه شرایطی چنین موضوعی رو مطرح کرده .

در مورد قسمت دوم باید خدمتتون عرض کنم که :
    تا زمانی شما حرف منو می فهمی که همزبون باشیم در غیر این صورت شما متوجه صحبت من نخواهید شد ، پس دستگاه شما هم از همین روش تبعیت می کنه.

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانال های مختلف انتقال

مقایسه کانال های مختلف انتقال

مقایسه کانالهای مختلف انتقالکانال های انتقال شبکهکانال های مختلف انتقال در شبکه؟توضیحات در مورد chanael widthکانالهای مختلف انتقال از لحاظ پهنای باندکانال های مختلف انتقال ازکانالهای مختلف انتقال از نظرپهنای باندکانال های مختلف انتقال در شبکهمقایسه کانال های انتقال داده مختلفپهنای باند کانال های انتقالchannel width رابطه با پهنای باندchannel widthرابطه با ژهنای باندchannel width رابطه سیگنال باآنتن های انتقال پهنای باندگذینه channel widthشبکه channel widthکانال های مختلف انتقال از نظر پهنای باندگزینه های پهنای باندمقایسه کانالهای انتقال مقایسه کانالهای انتقال از نظر پهنای باندکانال های مختلف انتفالکانالهای مختلف انتقال از نظر پهنای باندمقایسه کانال هاي مختلف انتقال در شبکه

برچسب برای این موضوع