نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: پیشنهاد برای ایجاد سرویس های افزوده برای شبکه وایرلس هتل

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2

پیشنهاد برای ایجاد سرویس های افزوده برای شبکه وایرلس هتل

سلام دوستان. کیس من یک هتل هستش که با استفاده از adsl به اینترنت وصل شده
    الان در هر طبقه یه اکسس پوینت دارم کلان 4 طبقه هستش
    و با استفاده از سرویس هات اسپوت میکروتیک اینترنت رو اونجا اکانتینگ کردم و کارت اینترنت به مشتری ارائه میشه.و سیستم داره خوب کار میکنه
    سوال من اینه چه سرویس های دیگه ای میتونم اونجا راه بندازم.
    این هتل در یک روستای تاریخی واقع است و مسافر زیاد میاد
    خودم تو فکر این هستم که با استفاده از سرویس هات اسپوت یک سری فیلم.موزیک و بازی های تحت وب روی این سیستم ارائه بدم از همه مهم تر برام ایجاد یک نقشه توریستی روی این بستر هستش که توریست بتونه در داخل هتل با استفاده از این سیستم اطلاعات خوشو دریافت کنهه
    تجهیزات فعلی :میکروتیک 750 -4 دستگاه مودم ads-شش دستگاه اکسس پوینت 150 مگابیت 901 تی پی لینک

سوالات من :
    1- سوال من اینه که برای همچین کاری من خودم یک سایت طراحی کنم و برنامه نویسیشو انجام بدم.بعد برای ران کردن همچین سیستمی در بستر وایرلس چه تجهیزاتی میخوام؟؟ قاعدتا با رم کم میکروتیک نمیشه روی حافظه میکروتیک ریخت
    2-الان اکسس پوینت هامون 150 مگ هستش مدل تی پی لینک ایا نیاز به تغییر هست؟ مثلا ایا حتما باید 300 بشه؟
    3-برای اینکه لود بالانسینگ انجام بدم و از تمام ظرفیت 4 دستگاه مودم adsl بخوام استفده کنم ایا حتما باید یک میکروتیک دیگه استفاده کنم؟ یا به تنهایی و با همین میکروتیک فعلی میشه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط natanz نمایش پست ها
    سلام دوستان. کیس من یک هتل هستش که با استفاده از adsl به اینترنت وصل شده
    الان در هر طبقه یه اکسس پوینت دارم کلان 4 طبقه هستش
    و با استفاده از سرویس هات اسپوت میکروتیک اینترنت رو اونجا اکانتینگ کردم و کارت اینترنت به مشتری ارائه میشه.و سیستم داره خوب کار میکنه
    سوال من اینه چه سرویس های دیگه ای میتونم اونجا راه بندازم.
    این هتل در یک روستای تاریخی واقع است و مسافر زیاد میاد
    خودم تو فکر این هستم که با استفاده از سرویس هات اسپوت یک سری فیلم.موزیک و بازی های تحت وب روی این سیستم ارائه بدم از همه مهم تر برام ایجاد یک نقشه توریستی روی این بستر هستش که توریست بتونه در داخل هتل با استفاده از این سیستم اطلاعات خوشو دریافت کنهه
    تجهیزات فعلی :میکروتیک 750 -4 دستگاه مودم ads-شش دستگاه اکسس پوینت 150 مگابیت 901 تی پی لینک

سوالات من :
    1- سوال من اینه که برای همچین کاری من خودم یک سایت طراحی کنم و برنامه نویسیشو انجام بدم.بعد برای ران کردن همچین سیستمی در بستر وایرلس چه تجهیزاتی میخوام؟؟ قاعدتا با رم کم میکروتیک نمیشه روی حافظه میکروتیک ریخت
    2-الان اکسس پوینت هامون 150 مگ هستش مدل تی پی لینک ایا نیاز به تغییر هست؟ مثلا ایا حتما باید 300 بشه؟
    3-برای اینکه لود بالانسینگ انجام بدم و از تمام ظرفیت 4 دستگاه مودم adsl بخوام استفده کنم ایا حتما باید یک میکروتیک دیگه استفاده کنم؟ یا به تنهایی و با همین میکروتیک فعلی میشه؟
    شما میتونید یک سرور بزارید و اطلاعات را درون سرور بریزید و به میکروتیک لینک کنید و سپس میتونید همون صفحه هات اسپات رو ادیت کنید و نقشه گردشگری و موزیک و فیلم و هر چی رو لینک بدی به سرور و از طریق یک شبکه لوکال اطلاعات را دانلود کنن اما این یک مشکلی داره که بار روی شبکت رو به شدت افزایش میده برای این کار هم میتونی هر ایپی رو مثلاً x بیت منیج کنی تو میکروتیک که طرف بار زیادی رو شبکت نفرسته

کلمات کلیدی در جستجوها:

طراحی با میکروتیک

شبکهwireless هتل

سرویس های بستر وایرلس

هتل میکروتیک

سیستم پیشنهادی برای ایجاد شبکه

اکسس پوینت 150 مگ

بازی روی بستر وایرلس

مودم وایرلس برای هتل

پیشنهاد میکروتیک برای هتل

سیستم مش وایرلس

شبکه هات اسپوت