نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشاوره برای دو مودم دلینک 2750و VODAFONE556

نام حقيقي: akbar

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    81

مشاوره برای دو مودم دلینک 2750و VODAFONE556

سلام یک مودم دلینک 2750 اکبند دارم میخواستم بازش کنم گفتم اول مشاوره بگیرم بعد اقدام کنم

دوستان به تازگی مودمی وارد بازار شده بنام VODAFONE که امکانات جالبی داره

نظرتون در مورد این دومدل چی هست کدوم رو پیشنهاد میدی وارفون 135000 و دلینک اخرین قیمتی که داشتم 100هزار بود

من میخواهم برد وایرلس خوبه باشه قطعی نداشته باشم اگر دو روز مدام روشن باشه اتو دیتکت باشه و خودشو ریستارت کنه و هنگ نداشته باشه تو مودم
    در صورت مشکمل از نرم افزارش استفاده کنم و راه اندازی بشه با شرکت ها مشکل نداشته باشه
    حالا کدوم رو پیشنهاد میدید
    مشخصات ودافون +عکس
    VODAFONE556

مودم روتر باکس چند منظوره VODAFONE ساخت شرکت HUAWEI از معروفترین تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی در دنیا می باشد.
    این محصول از دو طریق ADSL و از طریق سرویس GPRS شبکه موبایل به اینترنت متصل می شود.
    نسبت به مودم های TP-LINK و D-LINK و بقیه مودم های موجود در بازار از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است.
    تنظیمات مودم بسیار ساده است و حتی افراد مبتدی به راحتی می توانند این تنظیمات را انجام دهند.
    مودم روتر ودافون HG556A دارای سه پورت USB است و پرینتر و یا هارد دیسک و یا فلش مموری خود را می توانید مستقیما به این دستگاه وصل کنید و آنها را در شبکه Share کنید.
    این دستگاه در حالی که یک ADSL ROUTER می باشد همچنین یک 3G ROUTER نیز می باشد.یکی از پورتهای USB مخصوص اتصال مودم همراه (مودم 3G و یا مودم EDGE و یا مودم GPRS و یا مودم GSM ) می باشد.
    هنگامی که مودم همراه خود را به رایانه وصل می کنید تنها از طریق همان سیستم می توانید از اینترنت استقاده کنید. ولی هنگامی که مودم همراه خود را به این دستگاه وصل کنید ، همزمان می توانید از طریق چندین کامپیوتر مختلف از اینترنت استفاده کنید.

مشخصات:
    *پشتیبانی وایرلس سری N با سرعت ۳۰۰ Mbps و اتصال ۳۲ نفر همزمان
    *قابلیت برقراری ارتباط با تمامی کمپانی های ارائه سرویس های ADSL و ADSL2+ و GPRS
    *مسافت ارسال دیتا برای فضاهای بسته تا ۱۰۰ متر و برای فضای باز تا ۳۰۰ متر
    *پورت USB مخصوص به اشتراک گذاری پرینتر
    *پورت USB مخصوص به اشتراک گذاری هارد دیسک و فلش مموری
    *پورت USB مخصوص اتصال مودم ۳G (اتصال به شبکه اینترنت بیسم با سرعت بالاتر از ۳Mbp.)
    *دارای ۴ پورت LAN
    * دارای فایروال قدرتمند
    * امکان تعریف Virtual Servers
    * دارای پشتیبان اینترنت ۳G Backup
    *پشتیبانی از VOIP و دارای دو پورت RJ-11 مخصوص سرویس VOIP(مکالمه تلفنی دیجیتال رایگان)
    *طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد و دارای آنتن داخلی
    *2 سال گارانتی
    *و امکانات منحصر به فرد دیگر

در مودم D-LINK 2750u

نام حقيقي: akbar

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    81
    کسی از دوستان نیست

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    همون VODAFONE رو بگیر چون مال شرکت هوواوی هست و الان دیگه تقریبا تجهیزات توی مراکز مخابراتی هم از هوواوی استفاده شده

akbar33 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش کانفیگ مودم vodafone

کانفیگ مودم vodafone hg556a

کانفیگ مودم vodafone

دلینک 2750

تنظیم مودم 2750

کانفیگ مودم وودافون

مشكل 2750 gsmودافون gsm modemتنظیمات مودم adsl vodafoneتنظیمات مودم vodafoneمشکل در فایروال مودم dlink 2750uمودم وایرلس ودافونکانفیگ مودم adsl تصویری vodafoneنحوه تنظیم مودم vodafoneتنظیم مودم vodafoneنحوه کانفیگ مودم vodafonehttp:forum.persiannetworks.comf77t55174.htmlنحوه کانفیگ مودم adsl vodafoneنحوه کانفیگ کردن مودم 2750راهنمای نصب مودم وودافون Hg556aHG556a کانفیگ مودم روترطریقه نصب مودم vodafone hg556aطریقه کانفیگ کردن مودم vodafoneکانفیگ مودم ودافونکانفیگ کردن مودم gprs

برچسب برای این موضوع