نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 22سپاس
  • 1 توسط sadeghN2
  • 3 توسط maaziyar
  • 1 توسط sadeghN2
  • 1 توسط maaziyar
  • 1 توسط sadeghN2
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط sadeghN2
  • 4 توسط yavar
  • 3 توسط Zahmatkesh
  • 2 توسط mehrzadmo
  • 2 توسط hirkaniaa
  • 1 توسط sadeghN2
  • 1 توسط farhadham

موضوع: استفاده از نانو ام 5 زیر دکل مخابرات جهت انتقال تصویر

نام حقيقي: محمد صادق نوری نژاد

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5

استفاده از نانو ام 5 زیر دکل مخابرات جهت انتقال تصویر

سلام دوستان ، بنده می خواهم تصویر چهار دوربین آنالوگ را توسط نانو استیشن ام 5 از مکان الف به مکان ب در فاصله 2 کیلومتر انتقال بدم و همچنین تصویر 4 دوربین دیگر را که در نقطه ب نصب شده در مکان الف مشاهده کنم یعنی در واقع 8 عدد دوربین دارم کیفیت دوربین ها نزدیک به 500-600 تی وی لاین هست , خوب مشکل اینه که در مجاورت (فاصله 7-8 متری) مکان ب یه دکل مخابراتی دارم فکر می کنم مربوط به تلفن همراه باشه از این دکل ها که 3 تا آنتن سکتور سفید رنگ اگر اشتباه نکنم روش نصبه در واقع این آنتن بالای نانو من قرار خواهد گرفت ! می خواستم ببینم مشکلی واسه لینکم پیش میاد یا نه ؟ آیا نانو استیشن انتخاب مناسبی هست یا نه ؟ اگر دکل مخابراتی مشکل ایجاد می کنه چه راه حلی برای انتقال تصویر به جز اینترنت دارم؟
    در نهایت از دوستان و اساتید محترم کمال تشکر را دارم.

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghN2 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، بنده می خواهم تصویر چهار دوربین آنالوگ را توسط نانو استیشن ام 5 از مکان الف به مکان ب در فاصله 2 کیلومتر انتقال بدم و همچنین تصویر 4 دوربین دیگر را که در نقطه ب نصب شده در مکان الف مشاهده کنم یعنی در واقع 8 عدد دوربین دارم کیفیت دوربین ها نزدیک به 500-600 تی وی لاین هست , خوب مشکل اینه که در مجاورت (فاصله 7-8 متری) مکان ب یه دکل مخابراتی دارم فکر می کنم مربوط به تلفن همراه باشه از این دکل ها که 3 تا آنتن سکتور سفید رنگ اگر اشتباه نکنم روش نصبه در واقع این آنتن بالای نانو من قرار خواهد گرفت ! می خواستم ببینم مشکلی واسه لینکم پیش میاد یا نه ؟ آیا نانو استیشن انتخاب مناسبی هست یا نه ؟ اگر دکل مخابراتی مشکل ایجاد می کنه چه راه حلی برای انتقال تصویر به جز اینترنت دارم؟
    هیچ نظری قبل از امتحان نمیشه داد
    در صورت عدم نویز و بر قراری لینک نانو m5 گزینه مناسب تری هستش

arash3400، f14f21 و sadeghN2 سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون که به این سرعت پاسخ بنده را دادید نظر خودم هم نانو استیشن ام 5 هست مشکل اصلی دکل مخابرات هست!
    از اساتید کسی سناریو مشابه داشته که جواب گرفته باشه ؟ در ضمن فقط همین یک دکل نیست چندین دکل دیگر با فاصله ( قابل مشاهده) هم اطراف منطقه مورد نظر هست ! احتمال می دم پارازیت مشکل ساز بشه لطفا برادر کوچکتون را راهنمایی بفرمایید
    بی نهایت سپاس گزارم

ویرایش توسط sadeghN2 : 2012-09-30 در ساعت 07:45 PM

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    ممنون که به این سرعت پاسخ بنده را دادید نظر خودم هم نانو استیشن ام 5 هست مشکل اصلی دکل مخابرات هست!
    از اساتید کسی سناریو مشابه داشته که جواب گرفته باشه ؟ در ضمن فقط همین یک دکل نیست چندین دکل دیگر با فاصله ( قابل مشاهده) هم اطراف منطقه مورد نظر هست ! احتمال می دم پارازیت مشکل ساز بشه لطفا برادر کوچکتون را راهنمایی بفرمایید
    بی نهایت سپاس گزارم
    دوست من پارازیتی که فکر میکنی به این شکل نیست ممکنه یک دستگاهی که اصلاً فکر میکنی بتونه نویز بسیار شدیدی رو لینکت بندازه تجهیزات مخابراتی اونایی که شما گفتین در باند شما نیستن پس زیاد رو اشباح فرکانس فکر نکن اما خیلی چیزای دیگه ای ممکنه براتون مشکل ساز باشه

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5
    باز هم سپاس , میشه لطف کنید مثال بزنید چه موارد دیگه ای می تونه مشکل آفرین بشه؟ به نظر شما با این شرایط این لینک تا چند مگ پهنای باند در اختیارم قرار میده؟ بهتر نیست از پاور استیشن استفاده کنم؟ در مورد تجهیزات linksys و level1 و mikrotik و یاموتورولا یا یه چیز استیبل تر نظری ندارید؟ دید مستقیم دارم

ویرایش توسط sadeghN2 : 2012-09-30 در ساعت 08:34 PM

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اگر مشكل نويزه ، خيلي فرقي نمي كنه برندت چي باشه . بايد به نحو ديگه اي حل بشه مثلا تغيير فركانس . البته همونطور كه مهندس فرمودند فركانس كاري آنتن هاي مخابراتي با شما خيلي متفاوته و عملا براي شما نويز محسوب نميشه .

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون از بزرگواری همه ی دوستان قبل از خرید تجهیزات چه طوری بفهمم که محیط نوییز بالایی داره یا نه؟
    تو این سناریو یکی از رادیو ها باید تو مد ap باشه و اون یکی تو مد station درسته ؟ حالا کدوم یکی باشه فرق میکنه؟ با توجه به این که انتقال تصویر باید دو طرفه باشه

- - - Updated - - -

قیمت تجهیزات را با تقریب هم اگر بفرمایید دیگه خیلی لطف کردید بسیار سپاس گزارم

ویرایش توسط sadeghN2 : 2012-09-30 در ساعت 08:23 PM

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از بزرگواری همه ی دوستان قبل از خرید تجهیزات چه طوری بفهمم که محیط نوییز بالایی داره یا نه؟
    تو این سناریو یکی از رادیو ها باید تو مد ap باشه و اون یکی تو مد station درسته ؟ حالا کدوم یکی باشه فرق میکنه؟ با توجه به این که انتقال تصویر باید دو طرفه باشه

قیمت تجهیزات را با تقریب هم اگر بفرمایید دیگه خیلی لطف کردید بسیار سپاس گزارم
    1- درسته
    2-فرقی نمیکنه
    3-نانو ام 5 تا چند روز پیش بود 220

arash3400، mailiran، f14f21 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگه اون دکل فقط صرف سرویس مبایل فعالیت کنه شما از بابت اون مشکل جدی نخواهید داشت، اما بهتره از تجهیزات میکروتیک استفاده کنید.

arash3400، mailiran و sadeghN2 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    اگه اون دکل فقط صرف سرویس مبایل فعالیت کنه شما از بابت اون مشکل جدی نخواهید داشت، اما بهتره از تجهیزات میکروتیک استفاده کنید.
    من 12 ساله که شبکه و دوربین نصب می کنم - همیشه با این انتقال تصویر مشکل داشتم چون بیشتر جاهایی که کار کردم خط تلفن هم نداشته چه برسه به اینترنت و همیشه هم این ترسو داشتم که بخوام از تجهیزات بی سیم برای انتقال تصویر استفاده کنم و به همین علت کارهایی رو از دست دادم نمی دونم چطوری می تونم سراغ یادگیر نانو استیشن و یا میکروتیک برم ؟ راه حل پیشنهادی شما چیه از کجا شروع کنم؟

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    نمی دونم چطوری می تونم سراغ یادگیر نانو استیشن و یا میکروتیک برم ؟
    خيلي ساده ! با خريد دو تا نانو لوكو ام 5 ! بعد مي ري تو سايتش راهنما ها رو مي خوني و دستگاهها رو تنظيم مي كني نصب مي كني و تست ! بعد هم مي ري سراغ آموزش هاي مهندس زحمتكش و تمام تاپيك ها شو به دقت مي خوني ! بعد مشكلاتت رو مي پرسي !!!!

Zahmatkesh و mailiran سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    دمت گرم مهرزاد جون
    لطف کردی عزیزم

نام حقيقي: Amir

عضو عادی
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    51
    من که دقیقا رادیوهام رو بعضی اوقات روی دکلهای مخابراتی و نزدیک به همین آنتنهایی که شما می فرمائید می نصبم و تا حالا مشکل نویز هم نداشتم
    آخرین بار هم سه تا لینک برای ICT روستایی داشتم که همشون روی این دکلها نصب شد و در ضمن رادیوهام bullet m5 با آنتهای پارابولیک بود

خیلی هم ار لینکهام راضی بودم

با این حرف دوستمون جناب mehrzadmo کاملا موافقم

اگر مشكل نويزه ، خيلي فرقي نمي كنه برندت چي باشه . بايد به نحو ديگه اي حل بشه مثلا تغيير فركانس . البته همونطور كه مهندس فرمودند فركانس كاري آنتن هاي مخابراتي با شما خيلي متفاوته و عملا براي شما نويز محسوب نميشه .

mehrzadmo و sadeghN2 سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5
    از کلیه اساتید تشکر می کنم به محض ok شدن کار و نصب تجهیزات نتیجه کارو اعلام خواهم کرد

نام حقيقي: فرهاد حامد

خواننده شناسه تصویری farhadham
    نوشته
    319
    سپاسگزاری شده
    197
    سپاسگزاری کرده
    159
    قبلا دقیقا پروژه ای شبیه پروژه شما رو اجرا کردم هیچ مشکلی از سوی دکل و آنتن های مخابرات پیش نیموده. راحت برو کارت رو انجام بده.

sadeghN2 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نانو در مخابرات

محمد صادق نوری نژاد

انتقال تصویر با دکل

تنظیمات نانو استیشن ام 5

ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﯾﺴﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍﺩﯾﻮ

نانودر مخابراتسیستم انتقال تصویر نانو استیشنانتقال تصویر با استفاده از دکلانتقال خط تلفن با رادیو نانو 5نانو استیشن همراهآنتن های رادیویی ومخابراتی برای انتقال تصاویرنانو مخابراتآنتن ها پاور انتقال تصویرانتقال تصویر با پاور استیشنآموزش انتقال تصویردوربین مداربسته باآنتن نانو بی ام 5انتقال تصویر نانو استیشنقیمت نانو استیشن همراه با مسافت انتقال تصویرانتقال تصویر توسط دکل و وایرلس طریقه نصب دوربین به نانو استیشن m5 سیستم انتقال تصویرروی خط تلفنانتقال خط تلفن با نانوآنتن هاي انتقال تصوير نا نو استيشنانتقال تصویر از طریق m5انتقال تصویر با انتن نانو استیشن

برچسب برای این موضوع