نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط Star-x
  • 1 توسط yavar
  • 1 توسط wawinfo

موضوع: کمک برای راه اندازی شبکه ی بی سیم برای یک شرکت کوچک

نام حقيقي: hrh

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

کمک برای راه اندازی شبکه ی بی سیم برای یک شرکت کوچک

سلام
    امروز یکی از دوستان در مورد راه اندازی شبکه واسه شرکتشون با من حرف زد منم تو رو درواسی گیر کردم و قبول کردم که خودم براش انجام بدم!
    منم از نظر نرم افزاری با انواع مودم ها و دیوایس های مختلف کار کردم ولی خوب از نظر سخت افزاری تجربه ی عملی ندارم بنابراین کاملا بین برند ها و مارک های مختلف گیج شدم.از دوستان عزیز می خوام که کمکم کنن
    نهایت بردی که لازم داریم 200 متره.دیوار بتونی هم وجود نداره.
    استفاده ی کاربران هم فقط در حد اشتراک فایل های نه چندان حجیم و استفاده از اینترنته! سیستم عاملشون هم win 7 و win 8 ه.
    1- دقیقا چه چیزایی باید بخرم؟ چه برندی ؟چه مدلی؟
    2- واسه ی یه همچین شرکت کوچیکی به نظر شما از کجا و با چه پهنای باند و ترافیکی اینترنت بگیرم؟
    3- با توجه به این که سیستم ها workgroup می شن آیا امکان این وجود داره که مثلا برای استفاده ی اینترنت هر کاربر محدودیت بذاریم؟
    4- باز هم با توجه به workgroup بودن سیستم ها آیا راه جامعی برای محدود کردن اختیارات کاربرها (مثلا جلوگیری از نصب نرم افزار) وجود داره؟(البته منظورم استفاده از نزم افزار های مخصوص این کار نیست .منظورم اینه که راه حلی بدون نیاز به نرم افزار هم وجود داره؟)
    پیشاپیش به خاظر پاسختون ممنون

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    یعنی هیشکی نیست جواب مارو بده!؟ حداقل دوتا سوال اولمو جواب بدین! باور کنین کارم گیره...

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    1- بستگی به بودجت داره.
    2- پهنای باند چه قدر میخوای؟ دانلود زیاد دارین؟
    3و4- چرا که نه، باید از فایروال isa استفاده کنی.

hrh47 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Star-x نمایش پست ها
    1- بستگی به بودجت داره.
    2- پهنای باند چه قدر میخوای؟ دانلود زیاد دارین؟
    3و4- چرا که نه، باید از فایروال isa استفاده کنی.
    ممنون که جواب دادین.
    1 - فرقی نمی کنه.مدل های معمولی که واسه 5-6 تا یوزر که خیلی هم اشتراک فایل ندارن خوب جواب بده.نظر خودتونو بگین؟
    2- خیر دانلود که زیاد ندارن.پیشنهاد شما چیه؟
    3و4 - سرور نمی خوام بذارما! یه workgroup ساده و کوچولو می خوام باشه! با این اوصاف این isa رو باید رو همه ی سیستم ها نصب کنم!؟

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    از یه مودم tplink 8960 با کارت شبکه tplink 722یا از یه مودم tplink 8901 با کارت شبکه tplink 350 استفاده کناینا واسه شبکه کردن و پخش اینترنت خوبنحالا اگه میخواهی محدودشون کنی باید یه سرور بزاری و به جای مودم روتر از ap استفاده کنی که همون مارک tplink گزینه خوبیه واسه ap و اونوقت روی سرورت ccproxy نصب کنی و حالشو ببریالبته اینکه گفتم سرور منظورم یه سیستم معمولی یکی از همون سیستم های موجود هستواسه اینترنت هم ببین کدوم شرکت بهتر توی شهرتون سرویس میده ازش بگیرواسه حجم و سرعت هم کلا بستگی به استفاده داره ولی من بودم 1 مگ با حجم 4 گیگ واسه اولش میگرفتم تا بیاد تو دستم میزان مصرف

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    از یه مودم tplink 8960 با کارت شبکه tplink 722یا از یه مودم tplink 8901 با کارت شبکه tplink 350 استفاده کناینا واسه شبکه کردن و پخش اینترنت خوبنحالا اگه میخواهی محدودشون کنی باید یه سرور بزاری و به جای مودم روتر از ap استفاده کنی که همون مارک tplink گزینه خوبیه واسه ap و اونوقت روی سرورت ccproxy نصب کنی و حالشو ببریالبته اینکه گفتم سرور منظورم یه سیستم معمولی یکی از همون سیستم های موجود هستواسه اینترنت هم ببین کدوم شرکت بهتر توی شهرتون سرویس میده ازش بگیرواسه حجم و سرعت هم کلا بستگی به استفاده داره ولی من بودم 1 مگ با حجم 4 گیگ واسه اولش میگرفتم تا بیاد تو دستم میزان مصرف
    ممنون که جواب دادی داداش
    یعنی می گی اینترنتو مستقیم به یکی از سیستم ها وصل کنم بعد این ccproxy رو نصب کنم و اینترنتو با access point شر کنم؟

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری wawinfo
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    91
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوست عزیز خود 8960 یه مدیرت پهنای باند مناسب داره و نیازی به چیز دیگه ای نیست. کارت شبکه هم 751 خوبه

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط wawinfo نمایش پست ها
    دوست عزیز خود 8960 یه مدیرت پهنای باند مناسب داره و نیازی به چیز دیگه ای نیست. کارت شبکه هم 751 خوبه
    ای ول داداش کارت خیلی درسته
    از همه ی دوستانی که جواب دادن ممنون.دیگه مشکلی نیست
    فقط یه سوال دیگه این که هزینه ی انجام یه همچین شبکه ای الان تقریبا تو چه مایه هاییه؟!

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی شبکه بی سیم

شبکه کردن یک شرکت کوچک

شبکه workgroup بیسیم با اینترنت

محدود کردن شبکه با مودم روتر

محدود کردن کاربران در شبکه ی بی سیمساخت شبکه workgroupبا ارتباط بی سیم را ه اندازی اکسس TP-linkشبکه کردن سیستمهای یک شرکتطریقه شبکه کردن یک شرکت کوچکارتباط بین روترکارت شبکه راه اندازی شبکه workgroup وایرلس با مودم وایرلسطریقه غیر فعال کردن فایروال مودم tp link 8960محدود کردن پهنای باند در شبکه بیسیمایجاد WorkGroup در شبکه بی سیمراه اندازی یک شبکه وایرلس کوچک برای پخش اینترنتایجاد شبکه بی سیم توسط tp-link 8901work group روتر tp linkکارت شبکه وایرلس چی خوبهنصب شبکه workgroup وایرلساشتراک اینترنت در شبکه workgroup بیسیممدل شبکه اینترنتی یک شرکت کوچکچه پهنایی باند برای شبکه کردن خوبهایجاد شبکه یک شرکت کوچکتنظيم كارت شبكه وايرلس tp-link 350ساختن workgroup درشبكه وايرلس

برچسب برای این موضوع