نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: تنظیمات AP جهت دسترسی به اینترنت - اکانتینگ pppoe

نام حقيقي: پندار ایرونی

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

تنظیمات AP جهت دسترسی به اینترنت - اکانتینگ pppoe

دسترسی به اینترنت در شبکه ما با اکانت PPPOE انجام میشه .
    دسترسی به شبکه به صورت وایر و وایرلس وجود داره.
    در مورد وایرلس لپ تاپ ها به راحتی به شبکه کانکت می شوند. اما تبلت ها و گوشی ها این امکان رو ندارند.
    البته مشکلی برای ساخت اکانت PPPOE رو تبلت و گوشی نداریم. مشکل اینجاست که این دیوایس ها اصلا به شبکه وصل نمیشن ( آی پی نمی گیرن )
    از کسی که قبلا اکسس پوینت ما رو تنظیم کردم علت رو پرسیدم گفت باید تنظیمات AP تغییر کنه.
    علی الظاهر موضوع ساده است و دوستان با تجربه به راحتی امکان پاسخگویی دارند.
    مشکل کوچیک دیگه اینه که برای دسترسی به کنسول AP باید اون رو ریست کنم ( عدم اطلاع از پسورد و آی پی )
    اگر بفرمایید اکسس پوینت الان در چه وضعیتی هست و برای تغییر مورد نظر باید در چه وضعیتی باشه ممنون میشم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    PPPOE لایه دو هست و نیازی به گرفتن آی پی ندارد.

من تاحالا نتونستم با تبلت و گوشی PPPOE بزنم و ندیدم کسی بتونه. البته ی سری برنامه ها اومده برا آندروید که درست کار نمی کنه. ینی کار نمی کنه کلاً !

کلمات کلیدی در جستجوها:

ساخت کانکشن pppoe در اندروید

کانکشن pppoe برای اندروید بدون روت

pppoe اندروید

ساختن کانکشن pppoe در اندروید

pppoe برای اندرویدpppoe اندروید بدون روتنحوه ساختن کانکشن pppoe در اندرویدساخت کانکشن pppoe در اندروید بدون روت کردنساخت pppoe در اندرویدتنظیمات APساخت pppoe با androidنرم افزار ppoeآندرویدساخت کانکشن اینترنت در اندرویدتنظىمات PPPOE براى اندروىدساخت کانکشن pppoe در تبلت اندرویدتبلت pppoeنرم افزار pppoe برای اندرویدساخت کانکشن pppoe برای اندرویدساخت کانکشن در تبلت اندرویدساخت pppoeدر آندرویدساخت کانکشن برای تبلت اندرویدpppoe در تبلت اندرویدیساخت كانكشن PPPOE در آندرويدایجاد pppoe در گوشی اندرویدنحوی ساختن کانکشن درتبلت ها

برچسب برای این موضوع