نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط 3hsan
  • 1 توسط saeedmcs

موضوع: كانفيگ كردن صحيح اكسس پوينت تي پي لينك 5210

نام حقيقي: arash

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

كانفيگ كردن صحيح اكسس پوينت تي پي لينك 5210

تازه تو شهر كوچيك ما يك شركت ارائه دهنده اينترنت وايرلس اومده و من يك اكسس پوينت تي پي لينك 5210 خريدم ميخواستم آموزش صحيح كانفيگ كردن اين راديو رو با تمام جزئيات بهم بگين. من از اين اكسس پوينت اوتودور ميخوام با يك كابل شبكه 20 متري كه يه سرش به اكسس پوينت هست و يه سرش به سوييچي كه همراه اين راديو هست كه برق رو بهش ميرسونه و يك كابل يه متري از سوييچ كه به لن كامپيوترم وصله ميخوام به اينترنت وصل شم . مشكلي كه پيش اومده اينه كه وقتي كابل بيست متري رو به اكسس پوينت وصل ميكنم چراغ لن روي راديو روشن نميشه و سيگنال نمياد ولي با كابل يه متري و سه متري جواب داد. اولش فكر كردم مشكل از كابل شبكه باشه ولي وقتي جاي ديگه امتحانش كردم سالم بود همچنين از يه كابل 15 متري هم استفاده كردم با اونم جواب نداد .ميخواستم بدونم تو تنظيماتش باد كار خاصي كرد تا بتونه كابل 20 متري به بالا رو بشناسه .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    مثله اینکه شما هم مشکل منو دارید.ببینید این tplink ها رادیوشون زیاد به درد نمیخورن.چون با یه کابل خاصی کار میکنند.مثلا با digilink جواب میده.شما هم مشکل از کابلتون.من بهترین کابل بلدن شیلد دار میزارم ج نمیده زنگ زدم نمایندگیش گفت فلان مدل رو بزن جواب میده.حالا داستان اینجاست که بعد از اینکه این مشکل حل شد من که هیچی خود نمایندگی هم تو کانفیگش مونده!!
    رادیوهامونو پیدا میکنه ولی بهش کانکت نمیشه و خطای wan mini port میده !!!
    با همه برندها هم فرکانس پیدا میکنم و همه چیش ok میشه و روی همه مدها هم کانفیگش میکنیم اما بازم wan mini port میده!!!
    حتی از چین هم هماهنگی زدن ریموت کردند رو سیستممون بازم نتونستند کاری کنن.و اینجا بود که به قدرن نانو استیشن ام5 پی بردم که چه هیولاییه بین رقباش.اگه شما مشکبت حل شد به ما هم برسون...
    از من میشنوی برو سراغ نانو

arash91 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    اي بابا تازه خريدم فكرنكنم فروشگاه ديگه پس بگيره. مديراي سايت لطفا كمك كنين

نام حقيقي: سعيد

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    0
    من این مشکلو داشتم
    لن میتونه دیتا رو روی کابل طولانی انتقال بده اما برق رو نمیتونه
    شما POE رو نزدیک آنتنت وصل کن و از POE هرچقر دوست داری سیم بکش تا لن سیستمت بیار

arash91 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    آقا سعيد خودم هم به اين فكر كردم ولي بالاخره پشت بومه احتمال اتصالي موقع بارندگي هست. كسي ميدونه بيشترين طول كابلي كه ميتونم جواب بگيرم چند متر بايد باشه.

- - - Updated - - -

آقاي زحمتكش لطفا شما راهنماييم كنين

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ اکسس پوینت تی پی لینک

کانفیگ اکسس پوینت

آموزش کانفیگ اکسس پوینت

کانفیگ کردن اکسس پوینت

کانفیگ کردن اکسس پوینت تی پی لینک آموزش کانفیگ اکسس پوینت symphonyتی پی لینک اکسس پوینتآموزش کانفیگ کردن رادیو اینترنتكانفيگ كردن 5210طریقه کانفیگ اکسس پوینتاموزش نصب وایرلس رادیو تی پی لینکآموزش کامل کانفیگ اکسس پوینتنصب صحیح اکسسكانفيگ كردن اكسس پوينتکانفیگ دو رادیوی tplink 5210 وبرقراری ارتباطاموزش کانفیگ اکسس پونتنحوه کانفیگ اکسس پوینت zyxelکانفیگ اکسس دپوینت تی پی لینککانفیگ اکسز پوینتشكل اتصال اكسس پوينت به سوييچطریقه نصب اکسزپوینتhttp:forum.persiannetworks.comf77t54438.htmlاموزش کانفیگ اکسس پوینتکنفیگ کردن اکسس پوینتآموزش نصب اکسس پوینت به جاي p.o.e

برچسب برای این موضوع