نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشکل در انتقال تصویر از طریق لینک وایرلس

نام حقيقي: امید

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4

مشکل در انتقال تصویر از طریق لینک وایرلس

در نقطه A دو دستگاه dvr به یک انتن گرید 23 متصلند و در طرف مقابل در نقطه B به یک گرید 27 کانکت میشوند.سپس از آن به یک تلکترونیکس متصل شده بوسیله سویچ و به نقطه C میرود.درانجا نیز تصاویر تحویل گرفته شده در نقطه C بوسیله دو انتن گرید 27 به نقطه D میرود.مشکل اینجاست که وقتی تصاویر را از نقطه D تماشا میکنیم پهنای باند به شدت کم میشود و از 4MB در پای DVR به حدود 400KB میرسد و تصاویر از حالت REAL خارج میشوند.البته یک تصویر را همزمان میشود REAL دید اما اگر همه تصاویر را باز کنیم به مشکل بر میخوریم.جالب اینجاست که هر چه از نقطه D به سمت نقطه A میرویم پهنای باند بهتر میشود.مثلا در نقطه C تصاویر بهتر از D است.اساتید محترم لطفا راهنمایی فرمایند

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    دوستان و اساتید کسی نیست کمک کنه؟

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    توی اون پست آقای زحمتکش جواب دادند که انتظار بیش ار حده
    مثل این میمونه که شما یک شیلنگ داشته باشی . مثلما هر چی طولش بیشتر باشه و انشعابات روش باشه در طول مسیر فشار کمتر و کمتر میشه

البته فکر کنم با این تجهیزات باید حداقل 4 تا تصویر رو راحتت ببینی

فاصله نقاط از هم ؟
    سیگنال آخرین دیشت نسبت به سومین دیش چنده ؟
    چطور پیاده سازی شدن ؟ WDS - AP ST
    نوع کابل و سوئیچ
    دید مستقیم
    ......

در نهایت اگر لینک ها رو به صورت مجزا زدی توی وایرلس اصولی روش اینه که همونجایی که DVR ها هستند اونجا رو به سایت تبدیل کنی و از همونجا برای هر 3 نقطه و بصورت مجزا لینک بزنی (در صورت دید مستقیم و در غیر اینصورت اضافه کردن دکل)
    فاصله نقطه اول (مرکزی A) نسبت به بقیه نقطه ها (B-D-C)رو یکی یکی بده

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    فاصله تمامی نقاط بین 7 تا 8 کبلومتره اما متاسفانه دید مستقیم برای زدن 3 انتن از نقطه a نیست.سیگنال اخرین انتن ها یعنی بین نقطه c تا d کامل هست و -52 و ccq هم 100 درصده.تماما دیدها مستقیمه.کابل هم cat5 و سوییچ ها هم cnet.البته با مشورت با یکی از دوستام گفت که باید در هر ایستکاه میکروتیک بزنی و تانل بزنم و یک ارتباط لایه 2 برقرار کنیم تا بشود تصاویر را کامل دریافت کنم.نظر شما چیست؟

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط titanium نمایش پست ها
    فاصله تمامی نقاط بین 7 تا 8 کبلومتره اما متاسفانه دید مستقیم برای زدن 3 انتن از نقطه a نیست.سیگنال اخرین انتن ها یعنی بین نقطه c تا d کامل هست و -52 و ccq هم 100 درصده.تماما دیدها مستقیمه.کابل هم cat5 و سوییچ ها هم cnet.البته با مشورت با یکی از دوستام گفت که باید در هر ایستکاه میکروتیک بزنی و تانل بزنم و یک ارتباط لایه 2 برقرار کنیم تا بشود تصاویر را کامل دریافت کنم.نظر شما چیست؟
    حتی نمیشه از نقطه 2 به 4 یک لینک جدا زد ؟؟؟؟ اگه اینجور بشه یک لینک سر راهت کم میشه
    کابل و سوکت خیلی تاثیر داره و حتی الامکان از کابل SFTP یا Cat6 استفاده بشه و سوکت مرغوب
    میکروتیک ؟ 750 ؟؟ یا چیزی دیگه ؟ من نمیدونم چرا اینو پیشنهاد داده
    فکر نمیکنم لازم باشه میتونی بیشتر توضیح بدی در این مورد ؟
    مگر رنج آی پی ها فرق میکنه یا اینکه توی شبکه اینترانت و ... هم دارید ؟

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    ایشون خودشون این راهو پیشنهاد دارند و در یک شرکت بزرگ فروش انتن و در بخش فنی اون مشغولند.به بنده گفتند در هر نقطه 750 بذارم و به نقطه بعدی تانل eoip بزنم.چون به قول ایشون من رله کردم انتن ها رو پشت هم.و به گفته ایشون انتن لایه 2 رو تشخیص نمیده و برای اینکه پهنای باند کامل انتقال پیدا کند باید میکروتیک بزنم و راه دیگه ای نداره.راستی من از مود wds استفاده نکردم و همه ap و st هستند.شما چطور فکر میکنید؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال تصویر از طریق وایرلس

انتقال تصویر با وایرلس

انتقال تصویر از طریق آنتن وایرلس آموزش انتقال تصویر از طریق وایرلسانتقال تصویر با میکروتیکمشکل انتقال تصویرانتقال تصویر با wirlessانتقال تصویر با اینترانتآموزش انتقال تصویر توسط آنتن وایرلس آموزش انتقال تصویر از طریق آنتن وایرلسآموزش انتقال تصویر با میکروتیکانتقال تصویر با آنتن وایرلساتقال تصویر از میکروتیکانتقال تصاویر با لینک وایرلسآموزش انتقال تصوير با ميكروتيكمشکلات انتقال تصویر از طریق وایرلسآموزش ارسال تصویر از طریق وایرلسانتقال تصویر انلاین از طریق وایرلسانتقال تصویر میکروتیکانتقال تصویر dvr greatانتال وایرلس با میکروتیکآموزش انتقال تصویر از طریق دکلارسال تصویر dvr با وایرلس اموزش انتقال تصویر توسط میکروتیکانتقال تصویر در میکروتیک

برچسب برای این موضوع