نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چگونه روتر را روی دسکتاپم نصب کنم؟

نام حقيقي: محمد علیخانی

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

چگونه روتر را روی دسکتاپم نصب کنم؟

سلام . دوستان من adsl دارم و با کامپیتر خانگی ازش استفاده میکنم. اخیرا یک روتر وایرلس خریدم که بتونم با لپ تاپ در سراسر خونه از اینترنت استفاده کنم. در واقع میخوام اینترنت رو از طریق کابل در دسکتاپ داشته باشم و از طریق اینترنت بیسیم در لپتام.
    مدل روتر D-LINK DIR300 هست. مودم adsl هم broadkam
    ممنون میشم راهنمایی کنید من خیلی وارد نیستم به این مسایل.

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان هیپکس نیست درد مارو دوا کنه؟

خواننده
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    24
    وایرلس حالت SET up Wizard قرار بدین پس از ان قسمت IP DHCP رو انتخاب کنید که IP NAT شده از Borodcame بگیره . اینترنت داخل مودم می آید پس از آن NEXT رو بزنید و همین جور ادامه بدهید کانفیگش ساده است می تونیدManual هم بخونید ولی با SETUP Wizard راحت می تونید کانفیگ کنید در جریان باشید که کابل رو باید بزنید به WAN . راحت تر هم می تونید بزنید به یکی از پورت اگر داشته باشه و فقط Wirlless رو کانفیگ کنید.

jim281 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون دوست عزیز . فقط 2تا سوال برام باقی مونده

اول اینکه این جمله یعنی چی ؟ "در جریان باشید که کابل رو باید بزنید به WAN ."

و دوم اینکه : پس من نیاز به دستگاه جدیدی ندارم؟ چون بعضی ها میگن باید آداپتور بخری و از این حرفا

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه مودم adsl نصب کنیم

چگونه مودم را کانفیگ کنیم

چگونه برای مودم وایرلس broadkam

چگونه روتر را کانفیگ کنیمتنظیم روتر مودم چگونه از روتر استفاده کنیمچگونه روتر را تنظیم کنیمچگونه روتر را نصب کنیمvpn broadkamچگونه یک مودم روتر را نصب کنموایرلس را نصب کنیم چگونه مدم دلینک تنظیم کنیمچگونه مودم d -linkرا نصب کنیمچكونه مودمrouterرانصب كنيم؟چگونه vpn را نصب کنیمچگونه روتر نصب کنیمراه اندازی مودم broadkamچگونه adsl را نصب كنيم؟چگونه مودم وایرلس d link را نصب کنیمچگونه از روتر مودم استفاده کنیمتنظیمات مودم وایرلس broadkamمیخواهم مودم نصب کنم چگوننه نصب کنمچگونه مودم وایرلس را نصب کنیمچگونه vpn که خریدیم را نصب کنیمچگونه تنظیمات مودم adsl broadkam

برچسب برای این موضوع