نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ارتباط تصویری با کیفیت بالا برای دوربین ای پی به فاصله 2-3 کیلیومتری با شعاع 360 درجه

نام حقيقي: رضا

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

ارتباط تصویری با کیفیت بالا برای دوربین ای پی به فاصله 2-3 کیلیومتری با شعاع 360 درجه

سلام دوستان عزیز می دونم برای مدیران شاید سوال تکراری باشه ولی من 130 چهل تا پیج عناوین انجمن و خوندم نتیجه نگرفتم
    اقای زحمتکش و دیگر دوستان لطفا راهنمایی کامل نمایید و تجهیزات و حدود قیمت نهایی را هم برای من بنویسید پیشا پیش ممنون

سناریو:پ
    می خواهیم در یک شهر کوچک که طول شهر در حدود 3-کیلومتر ه یک مرکز کنترل ترافیک داشته باشیم که در حدود 10-15 دوربین ای پی با کیفیت hd رو تحت پوشش قرار بده دوربین بصصورت پراکندگی 360 درجه از مرکز با فواصل 1-3 هستند

به نظرتون چه تجهیزاتی استفاده کنم

---انچه بدیهی هست باید پهنای باند زیاد و پایداری زیادی در لینک هام داشته باشم

می خوام هیچ ریسکی نداشته باشم
    چون تجهیزات 24 ساعته و در طول سال زیر بار زیاد هستند می تجهیزات سمت دوربین ها م اصلا هنگ نکنن و کلا استبیلیتی بالایی داشته باشیم در لینک

لطفا راه حل ها رو در دو مدل اقتصادی با کارایی خوب و مدل کاملا عالی ارائه دهید

ممنون از توجهتون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    Cisco Aironet 1550 Series

irbook90 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط irbook90 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز می دونم برای مدیران شاید سوال تکراری باشه ولی من 130 چهل تا پیج عناوین انجمن و خوندم نتیجه نگرفتم
    اقای زحمتکش و دیگر دوستان لطفا راهنمایی کامل نمایید و تجهیزات و حدود قیمت نهایی را هم برای من بنویسید پیشا پیش ممنون

سناریو:پ
    می خواهیم در یک شهر کوچک که طول شهر در حدود 3-کیلومتر ه یک مرکز کنترل ترافیک داشته باشیم که در حدود 10-15 دوربین ای پی با کیفیت hd رو تحت پوشش قرار بده دوربین بصصورت پراکندگی 360 درجه از مرکز با فواصل 1-3 هستند

به نظرتون چه تجهیزاتی استفاده کنم

---انچه بدیهی هست باید پهنای باند زیاد و پایداری زیادی در لینک هام داشته باشم

می خوام هیچ ریسکی نداشته باشم
    چون تجهیزات 24 ساعته و در طول سال زیر بار زیاد هستند می تجهیزات سمت دوربین ها م اصلا هنگ نکنن و کلا استبیلیتی بالایی داشته باشیم در لینک

لطفا راه حل ها رو در دو مدل اقتصادی با کارایی خوب و مدل کاملا عالی ارائه دهید

ممنون از توجهتون
    این موضوع اصلاً مدل اقتصادی نداره چون بسیار موضوع حساسیه و باید حتماً از تجهیزات با کیفیت به کار بره و هر گونه خست در هزینه موجب downtime بالا تره
    شما باید یک بیس ایجاد کنید و با دکل نسبت به تمام نقاط مستقیم کنید و از لینک های فقط ptp استفاده کنید یعنی هر لینک یک رادیو رو بیس
    تجهیزات هم cisco proxim motorola netronix
    هزینه بسیار یالا

نام حقيقي: رضا

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    با عرض تشکر از جواب کاملتون استاد زحمتکشو مازیار عزیز اگه فاصله لینکامونو حداکثر 2 کیلومتر و کمتر بشه و حداکثر 8 تا دوربیم ای پی سامسونگ داشته باشیم به نظرتو ن تغییری تو تجهیزات ایجاد می شه مازیار منضورت اینه که برای 8 تا دوربین 16 تا رادیو بزاریم خیلی هزینه ها می ره بتالا نمیشه یه 3 تا میکروتیک گذاشت وسط هر 2 تا 3 تا دوربین رو بش وصل کردیعنی 8 تا sxt یعنی جواب نمی ده
    5hd و 3 تا میکروتیک 433 با 3 تا انتن فلت 120

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوربین با شعاع زیاد

سناریو دوربین ای

دوربین آی پی بیس

هزینه ارتباط تصویری

ارتباط 2 میکروتیک برای فواصل زیاد

کنترل دوربین بااستفاده آی پی در شهر دیگر

ارتباط تصویری با آی پی

برچسب برای این موضوع