نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تست پهنای باند اینترنت از روی خود میکروتیک

خواننده شناسه تصویری hamid_reza
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    73
    سپاسگزاری کرده
    0

تست پهنای باند اینترنت از روی خود میکروتیک

سلام دوستان
    میدونم که تست بین دو رادیو که چقدر پهنای باند دارن رو میشه اندازه گیری کرد اما میخواستم راهی برای تست اینتر نت داخل مودم میکروتیک پیدا کنم به طور مثال ما به مشترک اینتر نت میدیم به صورت پویت تو پوینت رادیو سمت مشترک به سمت ما ppoe میکنه از wanونت میکنه به لن مشترک با سرعتی که ما براش مشخص کردیم حالا در مواقعی که مشترک از کندی صحبت میکنه میخواهم به رادیو ش وصل بشم واینترنت رو با توجه به سرعت فروخته شده تست کنم تا به یوزر بفهمانیم که بابا مشکل نداریم واز فی لتر شکنه که نصب کردی؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ایمان ادریسیان

عضو عادی شناسه تصویری mostafaa
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_reza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میدونم که تست بین دو رادیو که چقدر پهنای باند دارن رو میشه اندازه گیری کرد اما میخواستم راهی برای تست اینتر نت داخل مودم میکروتیک پیدا کنم به طور مثال ما به مشترک اینتر نت میدیم به صورت پویت تو پوینت رادیو سمت مشترک به سمت ما ppoe میکنه از wanونت میکنه به لن مشترک با سرعتی که ما براش مشخص کردیم حالا در مواقعی که مشترک از کندی صحبت میکنه میخواهم به رادیو ش وصل بشم واینترنت رو با توجه به سرعت فروخته شده تست کنم تا به یوزر بفهمانیم که بابا مشکل نداریم واز فی لتر شکنه که نصب کردی؟
    سلام
    به کلاینتهات بگو که نرم افزار تست سرعت میکروتیک رو از سایتش تو این آدرس :
    http://www.mikrotik.com/download/btest.exe
    دانلود کنند و رو میکروتیکت یه Bandwidth Test Server راه بنداز تا بتونن پهنای باندشون رو تا سرور میکروتیکت اندازه بگیرن.

al1p0ur سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تست پهنای باند اینترنت

تست پهنای باند میکروتیک

تست پهنای باند شبکه

تست پهنای باند در میکروتیک

محاسبه سرعت اينترنت توسط ميكروتيكتست پهناي باند اينترنتتست پهنای باندتست سرعت میکروتیکچقدر پهنای باند در میکروتیک استتست پهنای باند Mikrotikتست پهنای باند در شبکهاندازه گیری پهنای باند با میکروتیکتست پهنای باند با میکروتیکتست سرعت در میکروتیکbandwidth test آموزش در میکروتیکتست پهنای باند رادیو میکروتیکاموزش پیدا کردن سرعت وپهنای باند اینترنت خودميكروتيك پهناي باندتست سرعت اینترنت با میکروتیکپهنای باند اینترنت میکروتیکپهنای باند میکروتیکنحوه تست اینترنت رادیو‍پهنای باند mikrotik سرعتپهنای باند رادیو میکروتیکتست پهناي باند در ميكروتيك

برچسب برای این موضوع