نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mozafar_sa
  • 1 توسط maaziyar

موضوع: مشکل در آنتن دهی نانو استیشن m2

نام حقيقي: dani

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16

مشکل در آنتن دهی نانو استیشن m2

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

از دستگاه نانو استیشن ام 2 به عنوان رادیو وایرلس استفاده میکنم زمانی که لپ تاپ نزدیک نانو هست به اینترنت وصل میشه و هیچ مشکلی نداره وقتی که کمی (حدود ده متر) ازش دور میشم وایرلس شناخته میشه ولی بهش متصل نمیشه .آنتن دهی وایرلس تا چند کیلومتری هم کامل پر میکنه ولی وصل نمیشه .
    چند بار دستگاه را ریست کردم ولی مشکلش حل نشد . با تبلت گوشی و لپ تاپهای دیگه هم امتحان کردم همین مشکل بود .
    ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید مشکل من از کجاست .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    فرکانس رو از توی تنظیمات قسمت لینک نانو روی 20 مگاهرتز انتخاب کنید ! و گزینه آیر مکس را خاموش کنید !

اگر دارید از آنتن به عنوان پخش کننده داخلی ساختمان استفاده داخلی میکنید فکر میکنم به علت تشعشعات ماکرویو اثرات منفی روی عصب و مغز انسان بگذارد
    در این مورد اطلاعات بیشتر کسب کنید و در صورت لزوم از آنتنی که دارای استاندارد جهت استفاده ایندور میباشد استفاده کنید

miladen23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: dani

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوست عزیز ممنونم از اخطاری که در مورد مضر بودن دستگاه به من دادی
    نانو استیشن رو بالای یک ساختمان چهارطبقه نصب کردم و خیلی تست کردم وقتی فرکانس روی 20مگاهرتزه فقط در نزدیکی دستگاه جواب میده ولی زمانی که فرکانس را روی 40 مگاهرتز میزارم فقط با لپ تاپ تا چند کیلومتر اینترنت دارم با تبلت و گوشی وصل نمیشه قبلا اینجور نبود زمانی که پسورد و اسم وایرلس رو عوض کردم این اتفاق افتاد براش .ایر مکس هم همیشه در حالت خاموشه.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mozafar_sa نمایش پست ها
    فرکانس رو از توی تنظیمات قسمت لینک نانو روی 20 مگاهرتز انتخاب کنید ! و گزینه آیر مکس را خاموش کنید !

اگر دارید از آنتن به عنوان پخش کننده داخلی ساختمان استفاده داخلی میکنید فکر میکنم به علت تشعشعات ماکرویو اثرات منفی روی عصب و مغز انسان بگذارد
    در این مورد اطلاعات بیشتر کسب کنید و در صورت لزوم از آنتنی که دارای استاندارد جهت استفاده ایندور میباشد استفاده کنید
    یک نکته کوچیک اون فرکانس نیست که 20 مگا هرتز هست عرض باند می باشد

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladen23 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از اخطاری که در مورد مضر بودن دستگاه به من دادی
    نانو استیشن رو بالای یک ساختمان چهارطبقه نصب کردم و خیلی تست کردم وقتی فرکانس روی 20مگاهرتزه فقط در نزدیکی دستگاه جواب میده ولی زمانی که فرکانس را روی 40 مگاهرتز میزارم فقط با لپ تاپ تا چند کیلومتر اینترنت دارم با تبلت و گوشی وصل نمیشه قبلا اینجور نبود زمانی که پسورد و اسم وایرلس رو عوض کردم این اتفاق افتاد براش .ایر مکس هم همیشه در حالت خاموشه.
    آها
    1- مود سکوریتی رو عوض کن
    2- روی حالت WEP یا WPA TKIP بزار . چون بعضی از گوشی نمیتونن به WPA2 کانکت بشن
    3- حالت آنتن رو از عوض کن (هوریزانتال - ورتیکال)
    4- اسم اکسس پوینت رو کوتاه و باید به انگلیسی کنید
    5- اگر حالت b/g/n داره روی حالت g بزار (بعضی از گوشیها n رو ساپورت نمیکنن)
    اما عجیبه که میگین روی 20 مگاهرتز در نزدیکی دستگاه جواب میده

کلمات کلیدی در جستجوها:

نانو استیشن m2

عیبهای دسگاهای رادیویی نانواستیشن

رادیو نانو استیشن m2

دستگاه نانو استیشن

انتن نانو استیشن m2

آموزش نصب آنتن نانو استیشن ام2مضرات نانو استیشننانو 2 با نانو m2آنتن نانو استیشن m2انتن نانو استیشن 5رادیو نانو استیشنM2مشکل رادیو پاور استیشندستگاه نانو ام 5فرکانس نانو استیشن m2مشکلات رادیو نانواستیشنرفع مشکل آنتن وایرلس در نانو استیشن 5نحوه اتصال گوشی تلفن بخ نانو استیشن2مشكل نانو استيشن 2مشکلات انتن وایرلس نانوطریقه ریست اکسس پوینت nano m2انتن دهی رادیو پاور استیشنآموزش نصب آنتن رادیویی نانو استیشن تنظيم نانو به عنوان پخش كنندهپسورد آنتن پاور استیشن 5دانلود آپدیت نانو استیشن m2

برچسب برای این موضوع