صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: پیاده سازی پوشش وایرلس شهری با شرایط خاص

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

پیاده سازی پوشش وایرلس شهری با شرایط خاص

سلام
    آقا یه بنده خدایی اینجوری گفته که میخواد یه شبکه وایرلس راه بندازه حالا 5.8 یا 2.4 رش رو نمیدونم و بدین طریق کاربر میتونه با یه آنتن 40/50 تومنی به AP وصل بشه و اینترنتو بگیره!! الان چندین جا اینو گفته که میخواد اینو پیاده کنه و مثله اینکه آنتنشو هم از چین میخواد وارد کنه!!
    نه اطلاعاتی لو میده نه سولوشنی نه اینکه آنتنه چیه!!
    واقعا راه کار داره؟ جواب میده؟ عملیه اصلا؟ الان داره تو باند 5.8 و آنتنهای کلاینت نانو استیشن تو منطقه ای با شعاع حدودا 4/5 کیلومتر سرویس میده.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    شدن که میشه
    اگه از APهای درست و حسابی و محاسبات دقیق راه بندازه سمت گیرنده با یک وای فای استیشن میتونن سیگنال بگیرن

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    با واي فاي استيشن با آنتن 5 دي بي فاصله 4.5 بعيد ميدونم جواب بده

واي فاي استيشن indoor هست ولي من بيرون نصب كردم تا 2 كيلو متر به سختي جواب داد البته آنتن 5 دي بي

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    شدن که میشه
    اگه از APهای درست و حسابی و محاسبات دقیق راه بندازه سمت گیرنده با یک وای فای استیشن میتونن سیگنال بگیرن
    خب مهندس جان شما فرض رو بر این بذارید که من میخوام یه جوری پوشش بدم که کاربر بتونه با یه سخت افزار معمولی مثلا با قیمت حدودا 40 تا 70 تومنی بتونه سیگنال خوبی داشته باشه تو حداکثر فاصله 4/5 کیلومتر.شما باشید AP چی میبندید؟ آنتن چی میبندید؟ البته اینجا ملاک فکر کنم همون AP باشه.میشه راهنمایی بفرمائید در این مورد.
    من سابقه کار با رادیو های موتورولا رو ندارم.ولی بنظر شما میشه با یه رادیوی موتورولای نه نسبتا قوی یه پوششی داد که کاربر بتونه با یه وای فای استیشن معمولی indoor سیگنال بگیره؟

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    خب مهندس جان شما فرض رو بر این بذارید که من میخوام یه جوری پوشش بدم که کاربر بتونه با یه سخت افزار معمولی مثلا با قیمت حدودا 40 تا 70 تومنی بتونه سیگنال خوبی داشته باشه تو حداکثر فاصله 4/5 کیلومتر.شما باشید AP چی میبندید؟ آنتن چی میبندید؟ البته اینجا ملاک فکر کنم همون AP باشه.میشه راهنمایی بفرمائید در این مورد.
    من سابقه کار با رادیو های موتورولا رو ندارم.ولی بنظر شما میشه با یه رادیوی موتورولای نه نسبتا قوی یه پوششی داد که کاربر بتونه با یه وای فای استیشن معمولی indoor سیگنال بگیره؟
    باید تعداد بیس ها رو زیاد کنی از این خبرا نیست از فاصله 4 کیلومتر با یک رادیو داخلی بیس رو بزنی باید تعداد بیس هارو زیاد کنی تو اون 4-5 کیلومتر باید 5-6 تا بیس بزنی

mehrzadmo، 3hsan، Zahmatkesh و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    باید تعداد بیس ها رو زیاد کنی از این خبرا نیست از فاصله 4 کیلومتر با یک رادیو داخلی بیس رو بزنی باید تعداد بیس هارو زیاد کنی تو اون 4-5 کیلومتر باید 5-6 تا بیس بزنی
    والا منم همینو میگم.ولی این دوست بلند پرواز ما وعده داده که یه آنتنهای 40/50 تومنی میخواد از چین وارد کنه و جواب میده برای مشترک حالا رو پشت بومم باشه مساله ای نیست.من فقط سوالم اینه که آیا آنتی با 40/50 تومن مایه میتونه سیگنالی حتی رو پشت بومم که باشه رو در فاصله 4/5 کیلومتری یا 2/3 کیلومتری دریافت کنه؟ الان دغدغه کاربران بیسیم همین تهیه ی مودمهای وایرلس از قبیل نانو و لوکو هست که اصلا براشون مقرون به صرفه نیست.

نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    والا من آنتن 40 يا 50 تومني outdoor نديدم بعد واسه 4.5 كيلومتر

اگه كسي سراغ داره به ما هم بگه

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_X2 نمایش پست ها
    والا من آنتن 40 يا 50 تومني outdoor نديدم بعد واسه 4.5 كيلومتر

اگه كسي سراغ داره به ما هم بگه
    خدا از زبونت بشنوه.این آقا مهندس وعده داده سراسری که میخواد یه سری از چین وارد کنه که قیمتش در حد مودم adsl هست و جواب هم میده!! گفتم شاید سولوشنی راه کاری مد نظر شما هم باشه گرچه عجیب بنظر میرسید

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    یه خورده صبر کن ببین چیکار میکنه بعد بیا واسه ما هم تعریف کن

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    چه جوابهای جالبی

دو دل بودم که پست بزنم یا نه ، تا ببینم آخر به کجا می رسه ، اما با جواب دوستان صبرم به سر اومد

لینک سند ؟

شما در حال حاضر می گی که این دوستتون به واسطه یک پاپ سایت مرکزی داره به یوزرهای نانو سرویس می ده ، بسیار خب ، شما چنین کاری رو می تونی به راحتی با میکروتیک عملی کنی که تا 7 الی 8 کیلومتری با یوزرهای نانو کانکت بشی.

mehrzadmo و 3hsan سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    چه جوابهای جالبی

دو دل بودم که پست بزنم یا نه ، تا ببینم آخر به کجا می رسه ، اما با جواب دوستان صبرم به سر اومد

لینک سند ؟

شما در حال حاضر می گی که این دوستتون به واسطه یک پاپ سایت مرکزی داره به یوزرهای نانو سرویس می ده ، بسیار خب ، شما چنین کاری رو می تونی به راحتی با میکروتیک عملی کنی که تا 7 الی 8 کیلومتری با یوزرهای نانو کانکت بشی.
    مهندس کسی از لینک سند صحبت نکرد
    بعد در حالت کلی کسی نظر خاصی نداد همه متفق القول بودن که ایشون نمی تونن این کارو بکنن
    کسی هم از نانو صحبت نکرد یک رادیو 40-50 تومنی بود نه نانو استیشن 180 تومنی (به نازم به این قیمتش اخرین بار تو ارزونیها 99 تومن خریدمش)
    من شبکه که تو ذهنم تداعی شده که ایشون می خواد 3-4 تا بیس بزنه با تجهیزات میکروتیک و انتن های پر قدرت( نظیر پارابولیک) و رادیو ایندور رو بکنه تو باکس یک انتن 5دیبی دیفالت خودشو از باکس بیرون بزاره دورشم تا میتونه چسب اکواریم بتپونه کاری که من 7-8 سال پیش می کردم

ویرایش توسط maaziyar : 2012-06-20 در ساعت 08:50 PM
    3hsan و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    سلام
    آقا یه بنده خدایی اینجوری گفته که میخواد یه شبکه وایرلس راه بندازه حالا 5.8 یا 2.4 رش رو نمیدونم و بدین طریق کاربر میتونه با یه آنتن 40/50 تومنی به AP وصل بشه و اینترنتو بگیره!! الان چندین جا اینو گفته که میخواد اینو پیاده کنه و مثله اینکه آنتنشو هم از چین میخواد وارد کنه!!
    نه اطلاعاتی لو میده نه سولوشنی نه اینکه آنتنه چیه!!
    واقعا راه کار داره؟ جواب میده؟ عملیه اصلا؟ الان داره تو باند 5.8 و آنتنهای کلاینت نانو استیشن تو منطقه ای با شعاع حدودا 4/5 کیلومتر سرویس میده.
    مازیار عزیز

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    من هم همینو میگم با نانو استیشن شدن میشه
    من حتی الان دارم تو 3-4 کیلومتر با بیس نانو استیشن سرویس ایتنرنت می دم به خلق الله یعنی ap و بریج نانو هست 4-5 تا هم بستم با یه دکل 20 متری اینترنت 128-256 میدم به مردم اما حتمنی توش نیست ممکنه برا یه یوزر که 500 متر اونور تره برم رو یه دکل درست حسابیم
    اما بحث اصلی رو رادیو 40- 50 تومنیه

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    آقا منم دقیقا با همین نظراتی که شما فرمودین موافقم و نظر اون آقاعجیب بود برام و همیشه که اطرافیان میگفتند و بحثش بود چیزی به ذهنم نمیرسید که بگم جز این جمله آقای رضا که نوشتند یه خورده صبر کن ببین چیکار میکنه بعد بیا واسه ما هم تعریف کن
    منم همیشه با خنده همینو میگم به همکارانم ولی جالب اینه که طرف یک هفته پیش چین بوده و الان بحثو داغ تر کرده.من هر کاری کردم که بکشونمش تو بحث و بگم از لحاظ فنی و دنیای ادوات بیسیم این با عقل جور در نمیاد مگر شرایط خاص مثل نصب AP های گردن کلفت و ایجاد بیس های زیاد تو منطقه ووو اونم اگه بشه نشد که نشد.من حدسم اینه که یه چیزی تو چین دیده و کار کرده ولی نمیدونسته که داره با چه AP یا چه شرایطی سرویس رو میگیره اگه اشتباه نکنم.
    به هر حال از اظهار نظر همه بزرگواران ممنونم

نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    من مشتاقم بفهمم اين راديو 40 يا 50 تومني چي هست

من نمونه خوب جز واي فاي استيشن و آلفا نديدم كه اونا هم usb هستند و قيمتشون الان حدود 70 تا 80 هست

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

وایرلس شهری

پوشش وایرلس شهری

تجهیزات وایرلس شهریانتن وایرلس پوشش شهریپیاده سازی وای فای درفاصله های زیادوایرلیس شهری÷یاده سازی وایرلس کلاینتپوشش شهری وایرلسپوشش وای فای با میکروتیکساختن وایرلس شهری؟forum.persiannetworks.com الفاپیاده سازی وایرلس کلاینت نانوپوشش آنتنشرایط مجوز انتن وايرلسوایرلس شهری nanoقيمت گيرنده واي فاي استيشنپیاده سازی شبکه وایرلس با میکروتیکپیش فرض آنتن های میکروتیکپیاده سازی وایرلس توپياده سازي شبكه وايرلس شبکه وایرلس شهریگیرنده وایرلس شهریپیاده سازی وایرلسارطبات دو کلاینت نانو 5 با همآنتن اینترنت وای فای شهری

برچسب برای این موضوع