صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: خريد لينك وايرلس با قيمت حدود يك ميليون تومان

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3

Icon14 خريد لينك وايرلس با قيمت حدود يك ميليون تومان

سلام دوستان
    ميخاستم بپرسم به جاي نانو5 چي ميتونم بگيرم كه مثل نانو خوش قيمت باشه و از نانو استيبل تر باشه ؟
    فاصله دوتا راديو حدود 2كيلومتر و حداقل 108مگ تروپوت بده بهمون .
    مرسي

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميخاستم بپرسم به جاي نانو5 چي ميتونم بگيرم كه مثل نانو خوش قيمت باشه و از نانو استيبل تر باشه ؟
    فاصله دوتا راديو حدود 2كيلومتر و حداقل 108مگ تروپوت بده بهمون .
    مرسي
    108 مگ واقعی ؟
    مگه UBNT جنسی داره که در فاصله دو کیلومتر ، نه ، ولی در فاصله 1 کیلومتر این پهنای باند رو بده ؟

چنین لینکی بالاتر ازین حرفا هزینه در بر داره.

sinaxex، arash3400، mohamad-23 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    108 مگ واقعی ؟
    مگه UBNT جنسی داره که در فاصله دو کیلومتر ، نه ، ولی در فاصله 1 کیلومتر این پهنای باند رو بده ؟

چنین لینکی بالاتر ازین حرفا هزینه در بر داره.
    من نگفتم الان اينقدر تروپوت داريم ! گفتم همچي چيزي ميخايم. خب هزينه اش چقد ميشه؟ چه برندي خوبه ؟
    ببين اينكه استيبل باشه برامون مهمه. حالا تروپوت كمتر شد مشكلي نيست. مهم اينه لينك آپ باشه چون ترافيك مهمي از روش رد ميشه.

منظور من 108 مگابيت بود !

ویرایش توسط greatcyrus : 2012-05-14 در ساعت 01:45 PM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    من نگفتم الان اينقدر تروپوت داريم ! گفتم همچي چيزي ميخايم. خب هزينه اش چقد ميشه؟ چه برندي خوبه ؟
    ببين اينكه استيبل باشه برامون مهمه. حالا تروپوت كمتر شد مشكلي نيست. مهم اينه لينك آپ باشه چون ترافيك مهمي از روش رد ميشه.

منظور من 108 مگابيت بود !
    متوجه شدم دوست عزیز
    منظور این بود که نباید روی این برند بدین شکل حساب باز کنی.

نترونیکس 200
    اینفینت
    و میکروتیک

sinaxex، arash3400 و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    من با میکروتیک موافق هستم

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط imannami نمایش پست ها
    من با میکروتیک موافق هستم
    من حالا بر عکس با میکروتیک موافق نیستم اینجور که از صجبتهای دوستمون معلومه اینه که شاید اولش پهنای باند زیادی نخواد اما در طول زمان پهنای باند میره بالا میکروتیک شاید اولش خوب جواب بده اما بعدش مرخص میشه

nahvi18 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیر رضا انتظاری

عضو عادی شناسه تصویری aent2003
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    58
    سپاسگزاری کرده
    13
    Netronics 5x200 بهتون این پهنای باند رو میده و لینک کاملا پایداری هست ولی از نظر قیمت به هیچ وجهی قابل مقایسه با UBNT یا Mikrotik نیست.
    قیمت یک لینک 5x200 حدود 12000000 تومان میشه که باید هزینه آنتن هم بهش اضافه کنید.
    در مقایسه با نانو ؛ میشه Mikrotik SXT رو در نظر گرفت . من تو فاصله حدود 3 کیلومتر و در مسیر شریعتی به ظفر ؛ با دید مستقیم تونستم 40Mbps پهنای باند
    واقعی بگیرم و حدود یکسال هست که بدون مشکل کار میکنه
    در ضمن اگر نوع ترافیک UDP باشه , میتونید ترافیک بیشتری عبور بدین

ویرایش توسط aent2003 : 2012-05-15 در ساعت 10:03 AM

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط aent2003 نمایش پست ها
    Netronics 5x200 بهتون این پهنای باند رو میده و لینک کاملا پایداری هست ولی از نظر قیمت به هیچ وجهی قابل مقایسه با UBNT یا Mikrotik نیست.
    قیمت یک لینک 5x200 حدود 12000000 تومان میشه که باید هزینه آنتن هم بهش اضافه کنید.
    در مقایسه با نانو ؛ میشه Mikrotik SXT رو در نظر گرفت . من تو فاصله حدود 3 کیلومتر و در مسیر شریعتی به ظفر ؛ با دید مستقیم تونستم 40Mbps پهنای باند
    40 مگ non stop به مدت یک سال یا فقط رو تست ؟؟

نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    58
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    40 مگ non stop به مدت یک سال یا فقط رو تست ؟؟
    در مدت تست حدود 48 ساعت 40M ؛ ولی میانگین این یکسال 15M هست
    البته TCP

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مدت تست حدود 48 ساعت 40M ؛ ولی میانگین این یکسال 15M هست
    البته TCP
    آقای انتظاری

فرق 5X50 با SXT در چیه ؟ (با درنظر گرفتن آنتن های یکسان)

نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    58
    سپاسگزاری کرده
    13
    در کل نمیشه (یا شاید بهتره بگیم نباید) این دو برند (Mikrotik و Netronics) را با هم مقایسه کنیم
    مثل مقایسه پورشه و پراید میمونه ؛ هردوتاشون با بنزین کار میکنن و راه میرن ولی بحث کیفیت مطرح هست و آپشن

برند Netronics یک برند کانادایی هست با سابقه طولانی
    از مواردی که فقط منحصر به این برند هست میتونم به قابلیت ACS این رادیو ها اشاره کنم .
    یعنی وقتی بقیه رادیوهای هم فرکانسی که در مسیر این رادیو هستند اصطلاحا به خواب میروند (منظورم زمانی هست که بار ترافیکی روی رادیو قطع میشود یا کاهش می یابد و توان خروجی دستگاه پایین می آید) ؛ رادیو نترونیکس به دلیل اسکن دائمی که انجام میدهد ؛ فرکانس مورد نظر را با حداکثر توان اشغال میکند و با استفاده از مزیت (ACS (Auto Channel Selection برروی فرکانس اشغال شده سوئیچ میکند ؛ برای مثال من یک لینک 5x200 نصب کردم به عنوان لینک Backbone و 2سال هست که تغیر فرکانس ندادم .
    مزیت دیگر قابلیت Symmetric و Asymmetric بودن این رادیو ها هست که کاملا قابل کنترله
    مزیت بعدی ؛ گارانتی کردن لینک روی رادو های نترونیکس هست (البته بعضی مدلها مثل Netastra)
    و یکی از مهمترین مزیت ها نسبت به دیگر برندها :قابلیت synchronize میباشد ؛ یعنی دیزاین شده جهت انتقال خطوط TDM در کنار Data

امیدوارم اطلاعات مفیدی بوده باشه

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در کل نمیشه (یا شاید بهتره بگیم نباید) این دو برند (Mikrotik و Netronics) را با هم مقایسه کنیم
    مثل مقایسه پورشه و پراید میمونه ؛ هردوتاشون با بنزین کار میکنن و راه میرن ولی بحث کیفیت مطرح هست و آپشن

برند Netronics یک برند کانادایی هست با سابقه طولانی
    از مواردی که فقط منحصر به این برند هست میتونم به قابلیت ACS این رادیو ها اشاره کنم .
    یعنی وقتی بقیه رادیوهای هم فرکانسی که در مسیر این رادیو هستند اصطلاحا به خواب میروند (منظورم زمانی هست که بار ترافیکی روی رادیو قطع میشود یا کاهش می یابد و توان خروجی دستگاه پایین می آید) ؛ رادیو نترونیکس به دلیل اسکن دائمی که انجام میدهد ؛ فرکانس مورد نظر را با حداکثر توان اشغال میکند و با استفاده از مزیت (ACS (Auto Channel Selection برروی فرکانس اشغال شده سوئیچ میکند ؛ برای مثال من یک لینک 5x200 نصب کردم به عنوان لینک Backbone و 2سال هست که تغیر فرکانس ندادم .
    مزیت دیگر قابلیت Symmetric و Asymmetric بودن این رادیو ها هست که کاملا قابل کنترله
    مزیت بعدی ؛ گارانتی کردن لینک روی رادو های نترونیکس هست (البته بعضی مدلها مثل Netastra)
    و یکی از مهمترین مزیت ها نسبت به دیگر برندها :قابلیت synchronize میباشد ؛ یعنی دیزاین شده جهت انتقال خطوط TDM در کنار Data

امیدوارم اطلاعات مفیدی بوده باشه
    من ازتون قیاس این دو محصول رو نخواستم ، بلکه تفاوت های اینها رو خواستم.
    به قابلیت های نترونیکس آگاهی دارم ، دوستی دارم به نام Peter که نمایدگی نترونیکس رو داره ، به قول ایشون نترونیکس در قیاس با موتورولا در کیفیت لینک ، فقط از موتورولا فول کم میاره ، اما شرایط اکثر مناطق در ایران متفاوت هستش ، به طور مثال لینک 5X100 دارم که در مسافت 8 کیلومتری داره 30 مگ تروپوت می ده ، در حالی که حداقل در چنین مسافتی بر طبق محاسبه باید 60 مگ پهنای باند داشته باشد در نتیجه شرایط پیرامون لینک از اهمیت بسیار بالایی برخورداره.

در مورد SXT
    حتی در محاسبات بنده چنین پهنای باندی بدست نمی آید ، چه رسد به عمل . اما حرف شما متین.

در مورد تعویض کانال به صورت اتوماتیک
    این قابلیت در رادیو های فجیتسو ، mrv ، زیمنس ووو ، وجود داره و منحصر به نترونیکس نمی باشد.

منظور از synchronize چیه ؟

Gitex، itpirooz و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    دوستان قرار شد همون نانو ام5 بگيريم. 20-30 مگ تروپوت بده كافيه

نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    58
    سپاسگزاری کرده
    13
    [QUOTE=zahmatksh;355185]من ازتون قیاس این دو محصول رو نخواستم ، بلکه تفاوت های اینها رو خواستم.

دوست محترم ؛ در قیاس هست که تفاوت ها مشخص میشوند.

1. مشخصات رادیوهای حرفه ای

تجهیزات حرفه ای که در شبکه های بی سیم نقطه به نقطه شهری و بین شهری استفاده می شوند، می بایست که دارای برخی ویژگی ها باشند، مهمترین و عمده این ویژگی ها به شرح زیر می باشد :

• پروتوکل بی سیم اختصاصی ( مخصوص هر سازنده غیر قابل استفاده توسط دیگر تجهیزات تولید کارخانجات دیگر)
    • استفاده از نرم افزارهای اختصاصی جهت کاربردهای بی سیم
    • ماژولاسیون رادیویی مناسب
    • فرکانس رادیویی مناسب و طبق استانداردهای بین المللی
    • توان رادیویی مناسب و طبق استانداردهای بین المللی
    • دارای Housing مناسب با استانداردهای بین المللی نظیر IP68 جهت کارکرد در شرایط آب و هوایی مختلف
    • پشتیبانی از پروتوکل های امنیتی استاندارد
    • MTBF(Mean Time Between Failiar) بالا
    • پشتیبانی از پروتوکل های شبکه های کامپیوتری استاندارد نظیر VLAN جهت کاکرد صحیح هنگام اتصال به شبکه

و بسیاری از جزئیات دیگر که باعث می­شود تجهیزات رادیویی در شبکه سازمان های بزرگ به عنوان نقاط اتصال بین ساختمان ها انتخاب شوند و اطمینان مدیران هوشمند را به خود جلب کنند .

1. مقایسه محصولات سری NetLink نترونیکس با محصولات Mikrotik

قبل از مقایسه محصولات دو برند یاد شده ، نکته شایان توجه این است که، همواره مقایسه میان محصولات مختلف جهت بست بازار فروش محصولات، امری رایج و معمول است؛ اما نکته مهمی که وجود دارد این است که هر محصولی مخصوص بازارهای هدف تعریف شده طراحی و تولید می­شود . لذا مقایسه بین دو محصول یاد شده هرگز به معنی رد یا قبول یکی در مقابل دیگری نیست و تنها جهت روشن شدن توانایی ها و موارد استفاده هر یک تهیه شده است .
    معرفی شرکت نترونیکس :
    شرکت نترونیکس ، به عنوان یکی از شرکت های به نام در حوزه محصولات بی سیم در دهه گذشته در بازار خاورمیانه، آفریقا و آمریکای شمالی فعال می­باشد . دفتر مرکزی این شرکت در کشور کانادا به ثبت رسیده است و محصولات این شرکت در زمره محصولاتی ست که مخصوص استفاده سرویس دهندگان مخابراتی و سازمان­های بزرگ طراحی می­شوند و تجربه در نقاط مختلف دنیا نشان داده است که سرویس دهندگان در استفاده از این محصولات نیز اظهار رضایت کرده اند ، در کشور عزیزمان نیز بسیاری از سرویس دهندگان از این تجهیزات استفاده کرده اند ، برخی از این سرویس دهندگان یا سازمان های بزرگ عبارتند از :
    سرویس دهندگان : شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات مبین نت، شرکت تالیا، شرکت ارتباطات همراه اول، خدمات اینترنت آسیاتک، داتک، افرانت، سپنتا و .....
    سازمان های بزرگ : بانک تجارت، بانک ملی، بانک کارآفرین، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک تات، شرکت نفت فلات قاره، شرکت عملیات و اکتشاف نفت ایران و ...
    و بدون اغراق صدها سازمان وشرکت بزرگ دیگر در کشور که در حال استفاده از این تجهیزات می باشند و تعدد این شرکت ها نشان از کیفیت مطلوب این تجهیزات دارد .

معرفی شرکت میکروتیک :
    شرکت میکروتیک یک شرکت با زمینه کاری شبکه های کامپیوتری ست که در کشور لیتوانی به ثبت رسیده است . محصول اصلی این شرکت نرم افزاری ست به نام Router OS که بر مبنای سیستم عامل لینوکس تهیه شده است . این نرم افزار جهت انجام وظایفی نظیر مسیریابی ، سرویس دهی VPN ، دیواره آتش و ... طراحی شده است ، سالهاست به دلیل قیمت پایین در شبکه های کوچک جایگزین مناسبی برای محصولات سیسکو است . این شرکت بعد از چند سال تولید نرم افزار Router OS تصمیم به تولید نوعی سخت افزار اختصاصی برای این نرم افزار گرفت . این سخت افزار که تنها با نرم افزار Router OS کار می کند، با نام Router Board در بازار معرفی شده است . Router Board مدل مختلفی دارد که نظیر یک مودم ADSL یا یک Switch کوچک می تواند در شبکه بدون نیاز به هر گونه کامپیوتر دیگری به صورت Standalone به سرویس­دهی، سرویس های تحت شبکه نظیر DHCP, Routing, VPN, AAA و.... بپردازد.
    باتوجه به اینکه Router Board از چند اسلات Mini PCI پشتیبانی می­کند، بعدها چند شرکت اقدام به ساخت برخی کارت­های بی­سیم Mini PCI با استاندارد Wi-Fi برای این تجهیزات کردند. این موضوع موجب شد که افرادی که در پی استفاده از تجهیزات بی­سیم ارزان قیمت بودند، با استفاده از Router Board و کارت های بی سیمی که با استاندارد Wi-Fi برای این سخت افزارها تولید می شد، اقدام به ساخت (اسمبل) انواعی از تجهیزات بی سیم کردند که متشکل از یک Router Board، یک کارت بی سیم Mini PCI با استاندارد Wi-Fi و یک جعبه جهت محافظت از این تجهیزات در استفاده های بیرونی می­شود.
    [IMG]file:///C:/DOCUME~1/AENTEZ~1.000/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/IMG]
    با توجه به اینکه میکروتیک قابلیت پشتیبانی از بسیاری از پروتوکل ها و سرویس­های شبکه را دارد، استفاده از این راهکار در کاربردهای کوچک بسیار مناسب و مقرون به صرفه است . همانطوری که در شکل پیداست ، این تجهیزات به صورت غیر حرفه اسمبل می­شود، لذا تجهیزات نمی تواند از استاندارد های مناسب نظیر IP67 یا IP68پشتیبانی نماید .

مقایسه محصولات نترونیکس و میکروتیک به طور کلی :

• پروتوکل بی سیم

همانطور که پیش از این نیز ذکر شد محصولات بی سیم حرفه در استفاده Point to Point از پروتوکل های اختصاصی استفاده می­کنند، دلیل استفاده از پروتوکل اختصاصی تامین نوعی امنیت است . با این نوع طراحی دستگاه هایی که از این پروتوکل پشتیبانی نمی کنند ( دستگاه های ساخت دیگر تولید کننده ها ) نمی توانند به این تجهیزات متصل شوند . محصولات نترونیکس اینگونه طراحی شده اند ، در صورتیکه محصولات میکروتیک با توجه به اینکه جهت استفاده حرفه تولید نمی شود لذا از یک پروتوکل عمومی به نام Wi-Fi استفاده می­کنند که تمامی شبکه های بی سیم محلی از این پروتوکل استفاده می کنند. لذا تمامی تجهیزات نظیر گوشی های موبایل، لپ تاپ ها، کارت شبکه های بی سیم که روی کامپیوترهای دسکتاپ وجود دارد می توانند در اسکن بی سیم، تجهیزات میکروتیک را شناسایی کنند .

• نرم افزار اختصاصی

شرکت نترونیکس از نوعی نرم افزار اختصاصی بر روی تجهیزات تولیدی استفاده می کند که انحصارا مربوط به این تولید کننده است ، لذا این نرم افزار در دنیای کامپیوتر و اینترنت چندان شناخته شده نیست ؛ این در حالی ست که تجهیزات میکروتیک از Router OS به عنوان نرم افزار عامل استفاده می کنند. همانطور که پیش از این نیز ذکر شد Router OS یکی از گسترش های سیستم عامل ماخذ آزاد لینوکس است . لذا آشنایی عمومی با این نرم افزار بسیار است و در صورت نیاز به دسترسی غیر مجاز به این نرم افزار بسیار آسان تر اتفاق می افتد . زمانی پروتوکل بی سیم دسترسی به این تجهیزات نیز Wi-Fi باشد این خطر جدی تر می شود .

• فرکانس رادیویی و توان رادیویی

فرکانس رادیویی یکی از مباحث مهم در رادیو هاست . طبق استاندارد جهانی، فرکانس رادیویی آزاد و بدون نیاز به مجوز است و توان رادیویی مناسب جهت حفظ پاکیزگی فرکانسی محیط های شهری تعیین شده است . محصولات شرکت نترونیکس با توجه به اینکه در تمامی کشورهای دنیا در حال استفاده هستند ( همانطور که در مستندات دستگاه ها نیز ذکر شده است ) از عموم استانداردهای رادیویی پیروی می کنند که مهمترین این استانداردها ، استاندارد FCC مربوط سازمان تنظیم مقررات رادیویی آمریکاست . این در حالی ست که بر اساس مستندات موجود بر روی سایت میکروتیک و با توجه به نحوه ساخت محصولات وایرلس این شرکت هیچ یک از این تجهیزات ، تاییدیه سازمان های استاندارد سازی بین المللی را ندارد .

• MTBF (Mean Time Between Failures)تجهیزات

همانطوری که پیش از این نیزذکر شد تجهیزات شرکت نترونیکس توسط تولید کننده حرفه ای تجهیزات بی سیم جهت کار در شرایط مختلف آب و هوایی -40 تا +75 درجه سانتیگراد تحت استانداردهای بین المللی نظیر IP67 ساخته و به بازار عرضه می شود و لذا از MTBF بالایی برخوردار هستند . این در حالی ست تجهیزات بی سیم میکروتیک با توجه روش ساخت تا حدود زیادی توانایی پشتیبانی از استانداردهای بین المللی casing را ندارند و لذا MTBF بالایی نخواهد بود .
    4 - راهکار حل مشکل
    عموما زمانی وسوسه استفاده از تجهیزاتی نظیر میکروتیک سراغ سازمانهای بزرگ می آید که مواردی نظیر کمبود پروتوکل­های routing یا اقسام مختلف VPN در تجهیزاتی حرفه ای نظیر Netronics, Motorola, Proxim, Redline و ... پدیدار می­شود .
    در این مورد نکته مهمی که باید بدان توجه شود این است که، تجهیزات حرفه در زمینه شبکه های بی­سیم هرگز برای چنین کاربردهایی طراحی نشده اند، لذا چاره کمبود وجود چنین سرویسهایی را می بایست که در تجهیزات جانبی جست . رساترین مثالی که در این مورد می توان زد این است که، هنگامی که یک گوشی تلفن همراه می خرید، در تبلیغات مواردی نظیر "کاربرد به عنوان پخش کننده موسیقی" ، "دوربین با کیفیت عالی" و ... ذکر می شود . این درحالی ست که یک گوشی تلفن هرگز نمی تواند جایگزین یک دوربین خوب عکاسی یا یک دستگاه پخش موسیقی حرفه ای باشد .
    لذا در صورتیکه نیاز به استفاده از ویژگی روتینگ می باشد، می توان لینک با کیفیت از تجهیزات فوق را تهیه نمود و عمل روتینگ را با استفاده یک بورد که در باکس داخلی وجود دارد که POE Embeded را نیز است، استفاده نمود.

بابت مزیت تغییر فرکانس اتوماتیک هم ممنون از راهنماییتون , ولی مطمئنا میکروتیک این خاصیت رو نداره.

در آخر عرض کنم که من هیچ تعصبی روی برند خاصی ندارم و عضویتم در این فروم جهت بالا بردن اطلاعاتم هست.

M-r-r، Reza.D، boy_villag و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقای انتظاری
    بسیار ممنون از توضیحاتتون

با علم بر این مطالب ،نوشته زیر از لحاظ شما چند درصد به عنوان نظر کارشناس مطرح است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط X
    در ادامه باید خاطر نشان کنم که :
    سعی داریم که از روابط کاری در این انجمن اجتناب نماییم و به گسترش تبادل اطلاعات گروهی بپردازیم به دور از حاشیه های شغلی ، مالی ، رغابت های بازاری ووو.
    امیدوارم فعالیتهای هرچه بیشتری از شما شاهد باشیم

باتشکر
    سامان زحمتکش

M-r-r، greatcyrus، itpirooz و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

خرید لینک وایرلس

فروش رادیویی netronics 5x50

قیمت لینک وایرلس

قیمت نترونیکس

قیمت لینک رادیویی

ایا انتن های وایرلس میکروتیک باید دید مستقیم داشته باشد

قيمت لينك وايرلس mikrotik

خرید کینک red line

قیمت لينك Netronics

قیمت نيترونيكس