نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: فریمور رادیو نانو بریدج ام5

عضو عادی
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    48

فریمور رادیو نانو بریدج ام5

سلام
    ببخشین مبتدی هستم و ده ها سوال
    1-چگونه میشه فریمور رادیو نانو بریدج ام 5 را عوض کنم؟از کجا دانلود کنم وچگونه نصب کنم؟
    2-ایا فریمور رادیوهای دیگه مثل نانو استیشن 5 به این رادیو می خورد؟
    3-ایا میشه رنج فرکانس که الان 5.745 تا 5.830 است کاری کنم که از 5.180 تا 5.830 تغییر کند؟
    4-اوایل که این رادیو خریده بودم دیسکاوری که می زدم تمام کسانی که به شبکه وصل بودن نشان میداد ولی الان هر کار میکنم فقط مال خودم نشون میده..همچنین lunch airway هم که میزدم بصورت گرافیک نشون میداد که اینهم کار نمیکنه.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza-p نمایش پست ها
    سلام
    ببخشین مبتدی هستم و ده ها سوال
    1-چگونه میشه فریمور رادیو نانو بریدج ام 5 را عوض کنم؟از کجا دانلود کنم وچگونه نصب کنم؟
    2-ایا فریمور رادیوهای دیگه مثل نانو استیشن 5 به این رادیو می خورد؟
    3-ایا میشه رنج فرکانس که الان 5.745 تا 5.830 است کاری کنم که از 5.180 تا 5.830 تغییر کند؟
    4-اوایل که این رادیو خریده بودم دیسکاوری که می زدم تمام کسانی که به شبکه وصل بودن نشان میداد ولی الان هر کار میکنم فقط مال خودم نشون میده..همچنین lunch airway هم که میزدم بصورت گرافیک نشون میداد که اینهم کار نمیکنه.
    با تشکر
    1- سایت ubnt در قسمت دانلود میتونی بگیریش، از طریق صفحه وب خود رادیو در تب سرویس upgrade version
    2- نه نمی شه ،
    3- بله شدن می شه در قسمت کشورها اگز اشتباه نکنم یه قسمت داره به نام test که یک بازه فرکانسی میده از 4تا 6
    4- احتمالا با upgrade رادیو مشکل حل می شه

morteza-p و mehrzadmo سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکلات ردیو نانو استیشن

دانلود فریمور نانو استیشن ام 5

دانلود فریمور نانو استیشن ام5

فریم ورهای نانو استیشن ام فایو

دانلود میکروتیک firmwareدانلود upgrade رادیو نانو استیشن 5دانلود فریمور نانو استیشن امدانلود فریمور پاور استیشن 2نانو استیشن frimwareدانلود فریم ور یوبی کیوتیدانلود رادیو نانوتغییر فرکانس رادیو nanoدانلود فریمور نانو استیشن 5دانلود فریمویر نانو 5firmware میکروتیک برای نانو استیشننحوه صحیح فرکانس رادیو یوبیدانلود فریم ور برای نانوبریج ام 5دانلود فریمور نانو بریج 25تست فرکانس رادیو نانو استیشندانلود فریم ویر نانو استیشن دانلود فریمور نانو ام 5فریور nano5دانلود فریمور رادیو ubntرادیونانودانلود ورژن رادیو های نانو استیشن

برچسب برای این موضوع