صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 30

موضوع: nano bridge & rocket M5 & mik 433AH

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    دوست من پارابولیک بیشتر برا ptp استفاده میشه نه پوشش 360
    1- امکان گذاشتن چند انتن در کنار هم نیست به علت بزرگ بودن رفلکتور
    2- بیم کمی داره
    3- چند تا انتن پارابولیک کنار هم موجب ایجاد یک جهنم امواج میکنه
    برای پوشش 10-15 کیلومتری بهتره از چند تا بیس استفاده کنی
    شما بیم یه آنتن رو چطور تصور می کنی ؟

این بورد rb502 در حال حاضر برای فروش در بازار موجود هست؟؟؟؟
    روتر 800 ،مگه میخواد چی کار کنه ؟ شما میخواهید 6 تا کارت روش نصب کنید؟
    بله ، این برد پیدا می شه

روتر 800 ،مگه میخواد چی کار کنه ؟ شما میخواهید 6 تا کارت روش نصب کنید؟
    نمی دونم چرا ، ولی مدتیه می بینم در انجمن دوستان نسبت به لینکها و ادوات بیسیم کم لطفی شدیدی می کنن.
    برادر من
    ساخت یه فیبر مدار چاپی بعد از CNC و مرحله micro H وارد مرحله ای می شه به نام PCB plating ، که در اون مرحله برد یونیزه و سپس لایه ای نازک بر روی برد می شینه و بعد وارد محلول قلع و سرب می شه، بعد این ماجرا قطعات روی برد سوار می شن اما اون لایه مس باید تحمل جریان عبوری رو داشته باشه ، وقتی شما چندین لینک مولتی پوینت دارید ، خواه ناخواه مقدار جریان برگشتی افزایش پیدا می کنه و بیس مدار باید توانایی پاسخ گویی رو داشته باشه.

اما در مورد آنتن پارابولیک
    اگه درست بسته بشه بسیار کارآمد عمل می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    مهندس فکر هزینشم بکنید.یعنی برای پرتاب تا 10 حداکثر 15 کیلومتر با دید مستقیم باید 800 نصب کنم؟ من با نوران صحبت کردم گفتن میتونی 433AH با سه تا کارت بندازی روش خیلیم خوب جواب میده.ولی من با خودم گفتم قبل از این کار یه مشورتی با شما داشته باشم.آنتن ها در شرایط کاملا خوبی نصب هستند.فقط کمی زاویه دید کمه و مخصوصا مسافت.من میخوام بدونم که این 10 /15 کیلومتر رو با چنتا آنته فلان و رادیوی فلان میتونم با توجه به بحث مالیش بصورت 360 پوشش سراسری بدم.فقط مابین این 433 ها دو تا راکت با دو تا سکتور 120 دارم که خیلی خوب جواب میدن و تا حالا نسبت به میکروتیک ها اذیتم نکردن ولی مشکلی که باهاشون دارم اینه که مسافتو نمیزنن.البته 10 تا رو میزنه براحتی اما با dbm 85 تا 90 که مناسب نیست.حالا با این توجه رو چه رادیو و آنتنی فکر کنم؟ نظرتون در مورد تجهیزات ubnt چیه

روتر 800 که موجود هست ولی برای 10/15 کیلومتر میشه هیولایی دیگه ها؟!
    از چنتا بیس؟ یه کم درجه فنی رو بیارید پایینتر و بیشتر راهنمایی کنید.
    کلا چیکار کنم.ممنون

خودم از 433AH بهمراه 2 کارت و انتن پارابولیک بهره می برم و معتقدم اگر اصولی ببندید می تونه توقعاتتون رو براورده کنه و با سکتور کاملا مخالفم ، چون فضای فرکانسی رو به شدت آلوده می کنه

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    شما بیم یه آنتن رو چطور تصور می کنی ؟

بله ، این برد پیدا می شه

نمی دونم چرا ، ولی مدتیه می بینم در انجمن دوستان نسبت به لینکها و ادوات بیسیم کم لطفی شدیدی می کنن.
    برادر من
    ساخت یه فیبر مدار چاپی بعد از CNC و مرحله micro H وارد مرحله ای می شه به نام PCB plating ، که در اون مرحله برد یونیزه و سپس لایه ای نازک بر روی برد می شینه و بعد وارد محلول قلع و سرب می شه، بعد این ماجرا قطعات روی برد سوار می شن اما اون لایه مس باید تحمل جریان عبوری رو داشته باشه ، وقتی شما چندین لینک مولتی پوینت دارید ، خواه ناخواه مقدار جریان برگشتی افزایش پیدا می کنه و بیس مدار باید توانایی پاسخ گویی رو داشته باشه.

اما در مورد آنتن پارابولیک
    اگه درست بسته بشه بسیار کارآمد عمل می کنه

[/SIZE][/FONT][/B]

خودم از 433AH بهمراه 2 کارت و انتن پارابولیک بهره می برم و معتقدم اگر اصولی ببندید می تونه توقعاتتون رو براورده کنه و با سکتور کاملا مخالفم ، چون فضای فرکانسی رو به شدت آلوده می کنه
    شما با 2 تا پارابلیک چه مقدار فضایی رو پوشش میدید؟ با چند تا پاربولیک میتونید نظر ایشون رو تامین کنید؟
    من نمیگم پارابلیک بده یا چیزی شبیه اون یادم باشه دکل اصلیمو اینجا اپلود کنم ببینید چند تا پارابلیک بستم اما به درد این کار نمیخوره خودم از این نوع انتن بسیار استفاده میکنم
    دوست من همون 433 اگه فقط برای یوزر نت باشه، درست بسته شه و درست یوزرا رو سرو سامون بدن خیلی جا داره که نیاز به برد 800 بشه ایشون در ضمن روتر 450 دارن
    در ضمن من و شما میدونیم که 4 تا پارابلیک بخواهیم کنار هم ببندیم به علت نوع باز تابش امواجش میتونه چه بلایی سر ادم بیاره و این نوع انتن رو به کسی که تازه کاره پیشنهاد میدید؟
    قدم اخرو که نمیشه اول برداشت
    زیاد غصه الودگی محیط رو نخور به جا فکر کردن در استفاده نکردن از سکتور بهتره به نویزر های موجود فکر کنیم که چه بلایی سرمون میاره

ویرایش توسط maaziyar : 2012-04-14 در ساعت 09:05 PM
    3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما با 2 تا پارابلیک چه مقدار فضایی رو پوشش میدید؟ با چند تا پاربولیک میتونید نظر ایشون رو تامین کنید؟
    در چه مسافتی ؟
    اول از همه باید بگم که نوعی از تکنولوژی Beam Forming وجود داره که :

بیم بر اساس درخواست و موقعیت یوزر ارسال می شه ، در عین حال که آنتن دارای درجه Bandwidth بالایی ست ، اما عرضه سیگنال براساس تقاضای یوزر شکل می گیره. به شخصه دستگاهی که دارای چنین تکنولوژی ست را می پسندم و مطمئنا می دانید که با چنین تجهیزاتی می توان Broadcast هوشمندی در بستر وایرلس ایجاد کرد.

دوست من همون 433 اگه فقط برای یوزر نت باشه، درست بسته شه و درست یوزرا رو سرو سامون بدن خیلی جا داره که نیاز به برد 800 بشه ایشون در ضمن روتر 450 دارن
    من کاری به بحث قابلیت های شبکه ای بردهای مربوطه ندارم، تنها چیزی که مدنظرم هست اینکه بتونم این مطلبو جا بندازم که :

برادر شبکه کار من
    درسته که شما می تونی یه رادیو رو تنظیم کنی و یا ارتباط چندین لینک رو برقرار کنی ، اما دنیای مایکروویو به صفحه مدریت تنظیمات ختم نمی شه. (این نوشته خطاب به شخص خاصی نیست)

قبل ازین که دیتا بر روی بستر بیسیم شارش کند ، ارتباط رادیویی ایجاد می شود و دستگاه از دیدگاه الکترونیک باید قابلیت پذیرش امواج را داشته باشد.

در ضمن من و شما میدونیم که 4 تا پارابلیک بخواهیم کنار هم ببندیم به علت نوع باز تابش امواجش میتونه چه بلایی سر ادم بیاره و این نوع انتن رو به کسی که تازه کاره پیشنهاد میدید؟
    مازیار خان
    نه تنها آنتن پارابولیک ، بلکه همه دستگاههای رادیویی اگر به صورت اصولی استفاده نشوند ، مشکل ساز خواهد شد. اما من هرگز قبول نمی کنم که آنتن پارابولیک به علت تابشش مشکل ساز بشه در جایی که درست استفاده شده و بالعکس آنتن فلت می تونه بسیار مشکل ساز باشه در جایی که به درستی استفاده نشده.
    همین طور که می دونید آنتن فلت از خانواده آنتن دیش می باشد به طوری که صفحه ای به عنوان فید عمل کرده و امواج آن در رفلکتوری که در پشت فید قرار گرفته بازتاب می شود، به نظر شما چنین آنتنی برای بیم کم می تونه پهن باند باشه ؟

درمورد تازه کار بودن صاحب تاپیک
    من فکر نمی کنم این مطالب صرف سوال دوستمون باشه و می پندارم خوانندگان این مطالب خود دارای استنتاج قوی هستند.

قدم اخرو که نمیشه اول برداشت
    زیاد غصه الودگی محیط رو نخور به جا فکر کردن در استفاده نکردن از سکتور بهتره به نویزر های موجود فکر کنیم که چه بلایی سرمون میاره
    شما انتظار داری خونه و شهر سرشر از زباله باشه ، اما به اسم اینکه تاثیری نداره چشممون رو ببندیم ؟

اگه نیاز می بینید ، بفرماید تا در مورد آنتن های ذکر شده ، توضیحاتی اجمالی قرار دهم

3hsan، f14f21 و mohamad_tv سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    آقا همه نوشته های مفیدتون رو خوندم و با توجه به همه نظر ها و سکتور و پارابولیک و فلت من طبق عکس زیر و موجودی نوع آنتن و رادیو های فعلی به اینصورت آرایش کردم دکل رو که 3 تا از آنتنهای فلت هم فعلا اکتیو نیستند ولی باز آنچنان احساس فضای کور تا حدی نمیکنم ولی تو این هفته این سه تا فلت هم اکتیو میشه و طبق عکس من همه رو راه اندازی میکنم.فقط اون فاصله ماکزیمم یعنی 13کیلومتری رو اگه با فلت نتونستم جوابه خوبی بگیرم یه پارابولیک میزنم سمتش.چه مدلی چند درجه؟
    ولی 100% باهمین فلت 23 و 433 باید اون 13 کیلومتری رو جواب بگیرم با سیگنال مناسب.چون توی بحث ها به آلودگی فضا چندین مرتبه اشاره شده و وقتی سکتوری که مسافت رو پر توان نمیتونه بزنه و حتی به سمت 13 کیلومتری هم نیست ولی من با ام5 در مکان 13 کیلومتری میتونم با 80 تا 90 بگیرمش پس میشه نتیجه گرفت که این فضا آنچنانم آلوده نیست و با یه فلت 23 دقیقا به سمت 13کیلومتری میشه سیگناله خوبی رو با ام5 گرفت.من اینکار روانجام میدم وتست میکنم.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    در چه مسافتی ؟
    اول از همه باید بگم که نوعی از تکنولوژی Beam Forming وجود داره که :

بیم بر اساس درخواست و موقعیت یوزر ارسال می شه ، در عین حال که آنتن دارای درجه Bandwidth بالایی ست ، اما عرضه سیگنال براساس تقاضای یوزر شکل می گیره. به شخصه دستگاهی که دارای چنین تکنولوژی ست را می پسندم و مطمئنا می دانید که با چنین تجهیزاتی می توان Broadcast هوشمندی در بستر وایرلس ایجاد کرد.

من کاری به بحث قابلیت های شبکه ای بردهای مربوطه ندارم، تنها چیزی که مدنظرم هست اینکه بتونم این مطلبو جا بندازم که :

برادر شبکه کار من
    درسته که شما می تونی یه رادیو رو تنظیم کنی و یا ارتباط چندین لینک رو برقرار کنی ، اما دنیای مایکروویو به صفحه مدریت تنظیمات ختم نمی شه. (این نوشته خطاب به شخص خاصی نیست)

قبل ازین که دیتا بر روی بستر بیسیم شارش کند ، ارتباط رادیویی ایجاد می شود و دستگاه از دیدگاه الکترونیک باید قابلیت پذیرش امواج را داشته باشد.

مازیار خان
    نه تنها آنتن پارابولیک ، بلکه همه دستگاههای رادیویی اگر به صورت اصولی استفاده نشوند ، مشکل ساز خواهد شد. اما من هرگز قبول نمی کنم که آنتن پارابولیک به علت تابشش مشکل ساز بشه در جایی که درست استفاده شده و بالعکس آنتن فلت می تونه بسیار مشکل ساز باشه در جایی که به درستی استفاده نشده.
    همین طور که می دونید آنتن فلت از خانواده آنتن دیش می باشد به طوری که صفحه ای به عنوان فید عمل کرده و امواج آن در رفلکتوری که در پشت فید قرار گرفته بازتاب می شود، به نظر شما چنین آنتنی برای بیم کم می تونه پهن باند باشه ؟

درمورد تازه کار بودن صاحب تاپیک
    من فکر نمی کنم این مطالب صرف سوال دوستمون باشه و می پندارم خوانندگان این مطالب خود دارای استنتاج قوی هستند.

شما انتظار داری خونه و شهر سرشر از زباله باشه ، اما به اسم اینکه تاثیری نداره چشممون رو ببندیم ؟

اگه نیاز می بینید ، بفرماید تا در مورد آنتن های ذکر شده ، توضیحاتی اجمالی قرار دهم
    همون انتن فلتی که عکس رو کشیدم من در فاصله 14 کیلومتر دارم 53 تا دوربین ای پی یک مگ رو هندل میکنه
    اگر منوط به زباله دونی شدن شهری مثل تهران رو از نظر امواج میگید، خود متصدیان میگن شما زباله نریزید اجازه ندارید اما من میریزم شما هم بشینید حالشو ببرید، انتظار احترام به قوانین رو از طرف قشر ضعیفی مثل isp داران دارید قشری که شب میخوابن صبح که بلند میشن میبینن 4 تا قانون وضع شده که باید دره دوکانشونو تعطیل کنن؟

شما خودتون میدونید با افزایش db انتن beam انتن کاهش پیدا میکنه خوب با فاصله 13 کیلومتر اونم وقتیcpe نانو لوکو هست ایا انتن 30db پاسخگوی نیاز ایشون هست
    خوب ایشون تازه کارند شما هم بیایید نحوه بستن انتن پارابولیک برای پوشش 360 درجه بگید شاید منه نوعی هم دفعه بعد برای یک بیس همین کارو کردم

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    آقا یه سوالی که جا موند:: چه حالتی پیش میاد که wlan در حالت running AP باشه ولی به هیچ فرکانس و country کلاینت نتونه ssid شو سرچ کنه؟میشه گفت کارت مشکل داره و صدمه دیده؟ کارت روشن و run هست ssid hiden نیست.و با چندین فرکانس و countryچک میشه.اما هیچ کلاینتی نمیتونه سرچ کنه ssid شو.چه زمانی این مشکل پیش میاد معمولا که کسی نمیتونه رجیستر کنه خودشو رو کارت و یا اصلا سرچ نشه

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    آقا یه سوالی که جا موند:: چه حالتی پیش میاد که wlan در حالت running AP باشه ولی به هیچ فرکانس و country کلاینت نتونه ssid شو سرچ کنه؟میشه گفت کارت مشکل داره و صدمه دیده؟ کارت روشن و run هست ssid hiden نیست.و با چندین فرکانس و countryچک میشه.اما هیچ کلاینتی نمیتونه سرچ کنه ssid شو.چه زمانی این مشکل پیش میاد معمولا که کسی نمیتونه رجیستر کنه خودشو رو کارت و یا اصلا سرچ نشه
    یکی از مواردش اینه که رادیو دو طرف با هم همخونی ندارن ssid رو دستی وارد کن

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    یکی از مواردش اینه که رادیو دو طرف با هم همخونی ندارن ssid رو دستی وارد کن
    نه آقا مازیار همون رادیو هایی که همیشه باهاش کار میکردند.nano station m5 و 433 میکروتیکدیگه.دیروز پریروز یه بارونو تگرگی اینجا زد احساس میکنم بعد از اون اینجوری شده!!! ولی دستگاه ها روشن و runهستند و نشونی از سوختگی یا مشکله دیگه ای نمیبینم.کلا میدونید چیه.من همزمان 3 تا 433 و 6 تا فلت23 با دو تا راکت ام 5 و دو تا سکتور نصب کردم.و از روزی که شروع بکار کردند دریغ از یک دهم میلی ثانیه اگر این راکت های ubntو سکتورها اذیتم کرده باشن خدا شاهده ولی میکروتیک ها دم به دقیقه با یه بارون یا الکی الکی گریپاژ میکنن!!! همه چی هم نرماله یعنی اگه نباشه پس راکت ها هم باید اذیتم کنن.اعصاب دیگه شبو روز برام نذاشته بجان خودم هزینه اضافی باشه یا اشتباه باید این دندون خراب رو برای همیشه بکنم بجاش کلا تجهیزات ubnt نصب کنم که تو سونامی هم میدونم آخ نمیگه.آسایشمونو گرفتهبخدا ولی یاد ندارم ubnt ها با رادیوی برند خاصی یاخودش یا با موضوعه دیگه ای مشکل داشته باشه.از روزی هم که نصب کردم نگاشونم نکردم.متونم آنتن های فلتم رو با رادیوی ubnt سره هم کنم؟

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نه آقا مازیار همون رادیو هایی که همیشه باهاش کار میکردند.nano station m5 و 433 میکروتیکدیگه.دیروز پریروز یه بارونو تگرگی اینجا زد احساس میکنم بعد از اون اینجوری شده!!! ولی دستگاه ها روشن و runهستند و نشونی از سوختگی یا مشکله دیگه ای نمیبینم.کلا میدونید چیه.من همزمان 3 تا 433 و 6 تا فلت23 با دو تا راکت ام 5 و دو تا سکتور نصب کردم.و از روزی که شروع بکار کردند دریغ از یک دهم میلی ثانیه اگر این راکت های ubntو سکتورها اذیتم کرده باشن خدا شاهده ولی میکروتیک ها دم به دقیقه با یه بارون یا الکی الکی گریپاژ میکنن!!! همه چی هم نرماله یعنی اگه نباشه پس راکت ها هم باید اذیتم کنن.اعصاب دیگه شبو روز برام نذاشته بجان خودم هزینه اضافی باشه یا اشتباه باید این دندون خراب رو برای همیشه بکنم بجاش کلا تجهیزات ubnt نصب کنم که تو سونامی هم میدونم آخ نمیگه.آسایشمونو گرفتهبخدا ولی یاد ندارم ubnt ها با رادیوی برند خاصی یاخودش یا با موضوعه دیگه ای مشکل داشته باشه.از روزی هم که نصب کردم نگاشونم نکردم.متونم آنتن های فلتم رو با رادیوی ubnt سره هم کنم؟
    والا دیگه نظری ندارم در مورد این مشکل
    حرفتو میفهمم منم اولا که تازه کار بودم شبا پا دکل جا مینداختم میخوابیدم
    اره میشه یک راکت بگیر به هر خروجیش یک فلت وصل کن
    این امتحانم بکن وقتی راکت گذاشتی یکی رو ورتیکال ببند یکی رو هریزنتال ، بعد تو نانو قسمت ورتیکال یا هریزنتالشو تغییر بده، ببین تغییری احساس میکنی

ویرایش توسط maaziyar : 2012-04-15 در ساعت 08:11 PM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    فرکانس توسط سخت افزار سنس می شه ، اما بنا به استاندارد OS قابل نمایش نیست ، این دلی می تونه به شکل تغییر در شرایط موج رخ بده ، که برای استفاده از ارتباطتون شما می تونید بجای استفاده از SSID از مک استفاده کنید

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    والا دیگه نظری ندارم در مورد این مشکل
    حرفتو میفهمم منم اولا که تازه کار بودم شبا پا دکل جا مینداختم میخوابیدم
    اره میشه یک راکت بگیر به هر خروجیش یک فلت وصل کن
    این امتحانم بکن وقتی راکت گذاشتی یکی رو ورتیکال ببند یکی رو هریزنتال ، بعد تو نانو قسمت ورتیکال یا هریزنتالشو تغییر بده، ببین تغییری احساس میکنی
    والا روم نمیشه یعنی کلی هم حال میده شبا پای دکل بخوابی صبح بلند شی تا خابوندنت تو کمیته امداد!!!
    بعد اون مورد هورزنتال و ورتیکال برای دریافت فرکانس بهتر در شرایط مختلفه دیگه؟
    فرکانس توسط سخت افزار سنس می شه ، اما بنا به استاندارد OS قابل نمایش نیست ، این دلی می تونه به شکل تغییر در شرایط موج رخ بده ، که برای استفاده از ارتباطتون شما می تونید بجای استفاده از SSID از مک استفاده کنید
    فرکانس توسط سخت افزار سنس می شه این یعنی اینکه مشکل سخت افزاری پیش اومده که نمایششم نمیده حالا یا برای رادیو یا wlan؟
    که برای استفاده از ارتباطتون شما می تونید بجای استفاده از SSID از مک استفاده کنید منظورتون اینه که کاربر بدون اینکه ssid رو بتونه سرچ کنه اگه مک رادیو رو lock کنه رو رادیوش میتونه کانکت کنه؟! اگه درست متوجه شده باشم خب اگه میتونست که کانکت میشد چون از قبل مکش رو رادیوی کاربر lock شده بود.بعد اصلا هیچ رادیویی تو قسمت register نمیبینم بالا باشه.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    فرکانس توسط سخت افزار سنس می شه این یعنی اینکه مشکل سخت افزاری پیش اومده که نمایششم نمیده حالا یا برای رادیو یا wlan؟
    خیر مشکل از نرم افزاره ، فکر کنم نوشته من این نتیجه رو بده ، لطفا دقت کن ، اگه از پست قبلم چنین برداشتی نمی شد ، بگو تا نگارش تمرین کنم.

که برای استفاده از ارتباطتون شما می تونید بجای استفاده از SSID از مک استفاده کنید منظورتون اینه که کاربر بدون اینکه ssid رو بتونه سرچ کنه اگه مک رادیو رو lock کنه رو رادیوش میتونه کانکت کنه؟! اگه درست متوجه شده باشم خب اگه میتونست که کانکت میشد چون از قبل مکش رو رادیوی کاربر lock شده بود.بعد اصلا هیچ رادیویی تو قسمت register نمیبینم بالا باشه.
    یعنی اگه رادیوها در دید هم باشن و شما مک رو برای کانکت شدن به station بدید ، می تونه بهش کانکت بشه.

قسمت قرمز رنگ رو متوجه نشدم

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    خیر مشکل از نرم افزاره ، فکر کنم نوشته من این نتیجه رو بده ، لطفا دقت کن ، اگه از پست قبلم چنین برداشتی نمی شد ، بگو تا نگارش تمرین کنم.

یعنی اگه رادیوها در دید هم باشن و شما مک رو برای کانکت شدن به station بدید ، می تونه بهش کانکت بشه.

یعنی تو سایت سروی نمیبینتش که بچسبونتش به بیس

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

رادیوها دید مستقیم دارند و مک رادیو روی دستگاهشون ازقبل lock بوده چون باهاش کار میکردند ولی الان الکی و خود بخود بعد از یه بارون خوش اخلاقه بهاری مثله همیشه گریپاژ کرده و کسی نه میتونه بهش کانکت شه و نه سرچش کنه.ظاهرشم نرمال و up هست.
    قسمت قرمز رنگ: خب هر کلاینتی که رادیو رو سرچ میکرد و وصل یا به قولا رجیستر میشد رو رادیو تو قسمت wlan / tab register نشونش میداد ولی الان اگه با مک هم خود رادیوشون میتونستن بدون سرچ کردنه رادیو کانکت بشن پس تو رجیستر مثله همیشه نشونشون میداد.کلا اونقدری که راکت m5 ها پایدار بودند اینها نصفشم پایدار نموندند.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    یعنی تو سایت سروی نمیبینتش که بچسبونتش به بیس
    در حالت عادی خیر

رادیوها دید مستقیم دارند و مک رادیو روی دستگاهشون ازقبل lock بوده چون باهاش کار میکردند ولی الان الکی و خود بخود بعد از یه بارون خوش اخلاقه بهاری مثله همیشه گریپاژ کرده و کسی نه میتونه بهش کانکت شه و نه سرچش کنه.ظاهرشم نرمال و up هست.
    قسمت قرمز رنگ: خب هر کلاینتی که رادیو رو سرچ میکرد و وصل یا به قولا رجیستر میشد رو رادیو تو قسمت wlan / tab register نشونش میداد ولی الان اگه با مک هم خود رادیوشون میتونستن بدون سرچ کردنه رادیو کانکت بشن پس تو رجیستر مثله همیشه نشونشون میداد.کلا اونقدری که راکت m5 ها پایدار بودند اینها نصفشم پایدار نموندند.
    SSID رو حذف کن و سپس مک رو مجدد بارگذاری کن ، زمانی که اخطار SSID ظاهر شد ، اونو پر کن

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

رادیو راکت ام 5

قیمت tl-wa7510n

forum.persiannetworks.com t51415

نانو بریج M5

power bridg m5 30db

برد نانو بریج m5

عدم اتصال آنتن فلت با نانو

راهنمای tp link 7510

kenbotong 23 مشکل

nano bridge تا چند کیلومتر جواب میده