نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد کانفیگ وایرلس

نام حقيقي: armin

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

در خواست راهنمایی در مورد کانفیگ وایرلس

سلام به همه عزیزان
    ما برای اتصال دوتا ساختمان به فاصله 2 کیلومتر ازدوتا روتر برد مدل rb433 به همراه دو کارت وایرلس مدل r52h با دوتا آنتن DDWRT 30db استفاده شده
    دوتا آنتن همدیگرو راحت دارن پیدا مکنند ودر حال حاضر بصورت WDS به همدیکه متصل شدن و شبکه ما برقراره اما مشل اینجاست که فقط 2.30Mb/s سرعت داره
    من وب سایت میکروتیک رو کامل چک کردم هر مدلی از کانفیگ رو که گفته من امتحان کردم ولی بجز WDS هیچ کدام جواب نداده
    اگر از دوستان کسی نوع دیگری از تنضیمات رو میدونه که قدرت بالا بردن سرعت روداره ممنون میشم اگه یه راه نمایی کامل بکنه

داخل نوشته های تالار دیدم چند جا boy_villag عزیز در مورد فاصله بالای 10 km و پهنای باند بالای 15Mb صحبت کرده بودند ممنون میشم اگر راه نمایی کنند

(من میدونم با VPLS باید سرعت بالاتر بره اما امتحان که کردم دوتا آنتن به هم کانکت شدند ولی شبکه بر قرار نبود و من هیچکدام از سیستم های داخل شبکه رو پینگ نداشتم)

یه دنیا تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    اینکه فقط با مد WDS کانکت می شه از جهت فریم ور هستش ، به آخرین ورژن تغییرش بده

در مورد پهنای باندت ، باید خدمتتون عرش کنم که لینک در حالت اشباه به سر می برد ، یعنی اینکه قسمت LNA در Chip set کارت قابلیت تحمل توان مورد نظر را ندارد.
    راه حل:
    1- استفاده از آنتن 23Db
    2- کاهش Tx power در هر دو دستگاه

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ وایرلس میکروتیک

کانفیگ وایرلس

کانفیگ میکروتیک وایرلسكانفين موىمروش کانفین کردنکامفیگ آنتن وایرلسراهنمای کانفیگ میکروتیک برای لینک وایرلسسرعت wireless در میکروتیک ؟راهنمایی کانفیگ وایرلسکانفیک وایرلس میکروتیکانتن میکروتیک کانفیگکانفیگ میکروتیک برای وایرلسکانفیگ vplsنحوه کانفیگ وایرلیس میکروتیک rb751upکانفیگ میکروتیک برای شبکه وایرلسراهنمایی - کانفگ وایرلسوایرلس میکروتیکپینگ شدن وایرلس میکروتیکدرباره وایر لس میکروتیکvplsآنتنرمز کانفیگ وایرلسفاصله 10 km وایرلسچک سرعت وایرلس راهنماکانفیگ وایرلس در میکروتیک

برچسب برای این موضوع