صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: افزایش کایل ارتباط کارت وایرلس

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165

افزایش کایل ارتباط کارت وایرلس

باسلام
    دوستان به یک مشکلی خوردم هر کاری کردم نتوسنتم فیکس اش کنم تاپیک زدم شاید راهنمایی بتونید بکنید بنده رو
    برای استفاده خاصی مجبورم از کارت یو اس بی وایرلس در محیط اوت دور استفاده کنم(بدبختی هست!!)
    همان طور که میدونید رابط این کارت یو اس بی هست برای افزایش طول ارتباط راه زیر که تو عکس خدمت اتون گذشتم به ذهن ام رسید اما متسفانه برق به کارت یو اس بی نمیرسه!!
    مشکل این هست که برق از رابط یو اس بی مادگی به مادگی تغذیه نمیشه! حالا نمیدونم مشکل از کدوم سمت هست رابط مادگی به مادگی یو اس نمیتونه برق رو تامین کنه یا رابط یو اس بی به شبکه!!!!! دوستان لطفا راهنمایی به ذهن اتون خطر میکنه بنده رو بی نصیب نذارید

(این کارت وایرلس باید داخل باکس دست ساز در محیط اوت دور قرار بگیره و حدود 30 متر ارتباط رو طی کنه تا سیستم ایی که میخواد بهش متصل بشه به نظرم یو اس بی حالا هر چقدر هم وسط راه بهش تبدیل بزنم 30 متر رو نمیتونه برق تامین کنه این راه به نظرم رسید که تو عکس دیدید اما هر کاری میکنم جواب نمیده!)

به نظرتون کسی میتونه برام رابط میکرو یو اس بی به کابل شبکه رو بسازه؟(عین همون ایی که دارم اما جای یک سوی اش usb باشه micro usb تا واسط کابل بین و مبدل ها حذف بشه)

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    تغذیه ای که از طریق پورتهای usb جهت دیوایسهای ما خروجی داده میشه نمیتونه بیشتر از 5 ولت باشه با توان بسیار کم.
    اون کانورتور هایی که شما تهیه کردی و در این عکس هست، هیچ مشکلی نداره و ارتباطات درست برقرار میشه ولی مشکل از ساپورت نکردن متراژی هست که این مقدار ولتاژ و جریان پاسخگوی طول کابل usb شما نیست
    مثلا دوربین وبکم usb رو نمیتونی بهش 10 متر کابل اضافه کنی !!!

و تهیه کانورتوری که بخواد کار یک هاب رو انجام بده، ایا معقول به صرفه است یا خرید اکسس پوینت ؟

اگه قبلا بدون کانورتور جواب میگرفتی یعنی با زدن USB MALE TO RG45 به صورت مستقیم به کارت وایرلس ، میتونی یه کاری بکنی
    اگه لحیم کاری بلدی و اون مقدار سیمی رو که در این عکس پیچیدی به هم، قعط کن و اتصالات هم رنگ رو لحیم کن.

ویرایش توسط itpirooz : 2012-04-06 در ساعت 08:29 AM
    mehrzadmo و sinaxex سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط itpirooz نمایش پست ها
    تغذیه ای که از طریق پورتهای usb جهت دیوایسهای ما خروجی داده میشه نمیتونه بیشتر از 5 ولت باشه با توان بسیار کم.
    اون کانورتور هایی که شما تهیه کردی و در این عکس هست، هیچ مشکلی نداره و ارتباطات درست برقرار میشه ولی مشکل از ساپورت نکردن متراژی هست که این مقدار ولتاژ و جریان پاسخگوی طول کابل usb شما نیست
    مثلا دوربین وبکم usb رو نمیتونی بهش 10 متر کابل اضافه کنی !!!

و تهیه کانورتوری که بخواد کار یک هاب رو انجام بده، ایا معقول به صرفه است یا خرید اکسس پوینت ؟

اگه قبلا بدون کانورتور جواب میگرفتی یعنی با زدن USB MALE TO RG45 به صورت مستقیم به کارت وایرلس ، میتونی یه کاری بکنی
    اگه لحیم کاری بلدی و اون مقدار سیمی رو که در این عکس پیچیدی به هم، قعط کن و اتصالات هم رنگ رو لحیم کن.
    ممنون از جواباتون دوست من
    به خاطر افزایش برد طول سیم من از تبدیل یو اس بی به کابل لن استفاده کردم تا با کابل لن از محیط اوت دور بیارم تو سیستم اما مشکل این هست که برق از مبدل یو اس بی به ارتنت انتقال پیدا نمیکنه!!!!(تو همین مداری که من عکس گذاشتم خدمت اتون کابل یو اس بی یک متر هم نیست!
    هزینه مشکلی نداره فقط باید این پروژه عملی بشه چون برای کسی دارم انجام میدم
    متاسفانه مبدل usb to rj45 به کارت وایرلس نمیخوره چون دو سر کارت وایرلس یکی ایش میکرو یو اس بی هست و سمت دیگر اش یو اس بی Male یعنی دقیقا همون ورت usb male پروت مبدل یو اس بی به اترنت!!!
    یعنی شما میفرمایید من مبدل یو اس ب به اترنت رو باز کنم قسمت usb male اش رو لا هویه بکنم و به جاش پورت micro usb بزنم تا مستقیم رابط بره تو کارت وایرلس؟

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    از کارت شبکه های وایرلس Tplink استفاده کن اونا میکرو USB نمیخورن و از خود usb استفاده میشه

sinaxex سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    از کارت شبکه های وایرلس Tplink استفاده کن اونا میکرو USB نمیخورن و از خود usb استفاده میشه
    کدوم مدل رو میفرمایید آقا رضای عزیز چون مدل چیپ به کار رفته داخل کارت برام مهم هست , کدام کارت مستقیم یو اس بی میخوره؟
    tl-wn7222nc هست این رو میفرمایید جناب یاور عزیز؟

ویرایش توسط sinaxex : 2012-04-06 در ساعت 01:13 PM

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﻟﺤﯿﻢ ﮐﺎﺭﯼ ﻓﻘﻂ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﺗﺼﺎﻻﺕ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ ﺩﯾﻮﺍﯾﺴﻬﺎ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ
    ﺣﺎﻻ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﺭﺕ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺍﺯ rg45ﺑﻪ usb ﺳﺎ~ﻭﺭﺕ ﺑﺸﻪ ﯾﺎ ﻧﻪ!

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﻟﺤﯿﻢ ﮐﺎﺭﯼ ﻓﻘﻂ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﺗﺼﺎﻻﺕ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ ﺩﯾﻮﺍﯾﺴﻬﺎ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ
    ﺣﺎﻻ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﺭﺕ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺍﺯ rg45ﺑﻪ usb ﺳﺎ~ﻭﺭﺕ ﺑﺸﻪ ﯾﺎ ﻧﻪ!
    پس باید یک تبدیل یو اس بی شبکه رو فنا کنم تا متوجه بشم میشه یا خیر؟دی

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﺗﺴﺖ ﺣﺪﺍﻗﻠﺶ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻭﻥ rg45 ﺑﻪ usb ﯾﻪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ
    ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩﺷﻪ

ﺑﻪ ﺗﺒﺪﯾﻞ rg45 ﯾﮏ ﻭﺑﮑﻢ ﯾﺎ ﻓﻠﺶ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﻭﺻﻞ ﮐﻦ ﺑﺒﯿﻦ. ﺍﺻﻼ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﺩﯾﻮﺍﯾﺴﻬﺎ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﻧﻪ

ویرایش توسط itpirooz : 2012-04-06 در ساعت 01:29 PM
    sinaxex سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    کدوم مدل رو میفرمایید آقا رضای عزیز چون مدل چیپ به کار رفته داخل کارت برام مهم هست , کدام کارت مستقیم یو اس بی میخوره؟
    tl-wn7222nc هست این رو میفرمایید جناب یاور عزیز؟
    721N 150Mb

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﺗﺴﺖ ﺣﺪﺍﻗﻠﺶ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻭﻥ rg45 ﺑﻪ usb ﯾﻪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ
    ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩﺷﻪ

ﺑﻪ ﺗﺒﺪﯾﻞ rg45 ﯾﮏ ﻭﺑﮑﻢ ﯾﺎ ﻓﻠﺶ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﻭﺻﻞ ﮐﻦ ﺑﺒﯿﻦ. ﺍﺻﻼ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﺩﯾﻮﺍﯾﺴﻬﺎ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﻧﻪ
    متاسفانه جواب نداد! فکر نکنم بتونه برق و تغذیه کنه این پورت یو اس بی به اترنت متاسفانه!
    721N 150Mb
    یاور جان متاسفانه انتن اش تعویض نمیشه و این برای بنده یک مشکل هست برای کسی که میخوام این پروژه رو انجام بدم!

کسی از دوستان تا حالا کابل یو اس بی متراژ بالا خودش ساخته که مثلا هر 4 5 متر اش یک تقویت کننده بزاریم! نمیدونم شاید یک چیز دست ساز بسازم جواب بده اما متاسفانه اطلاعات ام در زمینه برق الکترونیک بالا نیست!

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    حتما باید از کارت شبکه استفاده کنی؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    حتما باید از کارت شبکه استفاده کنی؟؟؟
    متسفانه بله!

یک راه دیگر هم گیر اوردم استفاده از دیوایس زیر اما در مورد خرید اش مشکل دارم!
    USB extension extender 30.5 meters RJ45 CAT5 Exceed maximum USB length

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    tplink 722n or 422gc
    کمکی نمیکنن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    متسفانه بله!

یک راه دیگر هم گیر اوردم استفاده از دیوایس زیر اما در مورد خرید اش مشکل دارم!
    USB extension extender 30.5 meters RJ45 CAT5 Exceed maximum USB length
    به اینا اعتماد نکن حسابی نیست که جواب بدن

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    tplink 722n or 422gc
    کمکی نمیکنن؟؟؟

به اینا اعتماد نکن حسابی نیست که جواب بدن
    درسته اینها مستقیم پورت اشون usb هست اما اینجور که متوجه شدم مبدل usb به شبکه ام برق تامین نمیکنه!!!
    این افزاینده های یو اس بی که تو اینترنت دیدم(ایران ندیدم) که تبدیل میکنه به کابل شبکه یک سمت ترنسمیتر داره که اداپتور برق داره و سمت دیگر ریسور داره! یعنی بوست میکنه این مسیر یو اس بی رو!

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    Poe adaptor

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

افزایش طول سیم وب کم

افزايش طول سيم وب كممشکل کابل افزایش طول usbبالا بردن برد کارت شبکه وایرلس usbافزایش طول سیم وبکمtp-link tl-wn7222ncارتباط میکرو و کارت شبکه وایرلسکابل افزایش طول wirelessافزایش برد کارت شبکه وایرلسافزایش طول کابل یو اس بی چقدر استافزایش برد کابل وبکمافزایش کابل وب کمافزایش برد کارت وایرلسوبکم طول 10 مترافزایش طول کابل وایرلس کارتافزایش طول کابل وب کمتقویت انتن کارت شبکهافزايش سيم آنتن كارت شبكه وايرلسماکزیمم طول کابل یواس بیکارت وایرلس برای میکروافزایننده کابلrg45اضافه کردن طول سیم وب کم USBتقویت کارت شبکه usbافزایش سیم وبکمتبدیل مادگی usb به rg45

برچسب برای این موضوع