نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط nima_63
  • 2 توسط malach
  • 2 توسط vahid023
  • 1 توسط nima_63
  • 1 توسط malach

موضوع: اين مدها در اكسس پوينت TP-Link TL-WA5210G چيكار ميكنه؟

نام حقيقي: نيما

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37

اين مدها در اكسس پوينت TP-Link TL-WA5210G چيكار ميكنه؟

سلام دوستان.
    من يك اكسس پوينت TP-Link TL-WA5210G دارم كه سه تا مد داره: AP Client Router و AP Router و AP . من دقيق ميخوام بدونم اين AP Client Router و AP Router چكار ميكنند و چه فرقي دارند. اينم توضيحيه كه در مورد اين مدها در دفترچه اين اكسس پوينت اومده:

AP Client Router - In this mode, the device enables multi-user to share the Internet from
    WISP. All LAN ports share the same IP from WISP through Wireless port. While connecting to
    WISP, the Wireless port works as a WAN port in AP Client mode. The Ethernet port acts as a
    LAN port.
    AP Router - In this mode, the device enables multi-user to share the Internet via ADSL/Cable
    Modem. The wireless port share the same IP to ISP through Ethernet WAN port. The Wireless
    port acts same as a LAN port while in AP mode.
    AP - In this mode, the device allows wireless communication devices to access a wireless
    network by using WIFI. The Ethernet port and the wireless port both work as LAN ports.

اينا پرسيدم چون من يكاري ميخوام بكنم ولي نمي تونم.
    من ميخوام:
    1-با اين اكسسپوينت به يك isp اينترنتي وايرلس وصل بشم و اينترنت بگيرم.
    2-بعد با كابل شبكه و پورنتي كه داره اينترنت را رو كامپيوتر خونه داشته باشم.
    3- با لپتاپهاي مختلف بتونم به اكسسپوينتم وصل بشم و اينترنت استفاده كنم. چون مثل اينكه اين اكسسپوينت روتر هم هست.

من هركار ميكنم نميتونم كانفيگ كنم كه اين 3تا گزينه را باهمديگر داشته باشم اگر آشنايي داريد كمك كنيد.

ممنون.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط nima_63 : 2012-03-21 در ساعت 09:09 PM
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    بزارید روی کلاینت روتر و سپس کابلی که میاد ازش رو وصل کنید به یک اکسس پوینت داخل منزل تا بتونید اینترنت رو به صورت وایرلس در منزل شیر کنید
    موفق باشید

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    دوست عزیز اگه به TL-WA5210G نزدیکی از حالت repeder universal (حالا نیمدونم دیکتشو درست نوشتم یا نه) استفاده کن هم می تونی بی سیم به خود روتر وصل شی هم با سیم بزنی به پی سی من از این حالت خیلی استفاده کردم و فکر کنم بهترین گزینه برای شما همین باشه و از خرید یک اکسس پوینت اضافه هم معاف می شوید البته به شرایط فزیکی ساختمان هم بستگی داره من اکثرا جواب گرفتم

amin-net و nima_63 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: MCSE 2010

خواننده شناسه تصویری pny8gb
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    8
    oooooook

نام حقيقي: jey jey

عضو عادی شناسه تصویری vahid023
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    4
    نمیشه آقا.
    ببین برای تقویت کردن لازمه که اجازه wds بودن از آنتن آی اس پی به شما داده بشه که معمولا بخاطر اینکه رو کیفیت شبکه تاثیر میزاره اینکارو نمی کنن.
    تنها دستگاهی از تی پی لینک که اینکارو میکنه 743nd هست البته ایندور هست و در شرایطی که سیگنال خوب باشه جواب میده. در غیر اینصورت طبق فرمایش دوستمون باید از یه روتر دیگه مثل 542 استفاده کنی

amin-net و nima_63 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه به TL-WA5210G نزدیکی از حالت repeder universal (حالا نیمدونم دیکتشو درست نوشتم یا نه) استفاده کن هم می تونی بی سیم به خود روتر وصل شی هم با سیم بزنی به پی سی من از این حالت خیلی استفاده کردم و فکر کنم بهترین گزینه برای شما همین باشه و از خرید یک اکسس پوینت اضافه هم معاف می شوید البته به شرایط فزیکی ساختمان هم بستگی داره من اکثرا جواب گرفتم
    بله من خودم هم فعلا دارم از universal repeater استفاده ميكنم. فقط يك مشكلي دارم اونم اينه كه فقط يك دستگاه ميتونه در يك زمان خاص وصل بشه و بقيه نمي تونن. براي شما هم همينطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid023 نمایش پست ها
    نمیشه آقا.
    ببین برای تقویت کردن لازمه که اجازه wds بودن از آنتن آی اس پی به شما داده بشه که معمولا بخاطر اینکه رو کیفیت شبکه تاثیر میزاره اینکارو نمی کنن.
    تنها دستگاهی از تی پی لینک که اینکارو میکنه 743nd هست البته ایندور هست و در شرایطی که سیگنال خوب باشه جواب میده. در غیر اینصورت طبق فرمایش دوستمون باید از یه روتر دیگه مثل 542 استفاده کنی
    دوست عزيز تاجايي كه من ميدونم universal repeater‌ ربطي به wds نداره.
    اين اكسسپوينت ما دوتا مد رپيتر داره يكي repeater كه wds احتياج داره و وقتي روي اون ميگذارم كار نمكنه و يكي مد universal repeater كه وقتي روي اون ميگذارم به خوبي كار ميكنه فقط مشكلم همينه كه يا فقط لپتاپ ميتونه وصل بشه يا كامپيوتر. همزمان نمي تونند از اينترنت استفاده كنند.

ممنون و موفق باشيد .

amin-net سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    دوست عزیز من چند بار امتحان کردم حداقل 5 سیستم همزمان متصل بودن کانفیگ رو دوباره چک کنید(dhcp فعال هستش)؟
    !دقیقا توضیح بدین شاید بتونم کمک کنم
    دوست عزیز به شخصه کلی از این دستگاها استفاده کردم به جرات مگم به راحتی جواب می ده(نو کارش از رو wds نیست دقیقا هم نمی دونم)

ویرایش توسط malach : 2012-03-25 در ساعت 12:01 AM

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
    دوست عزیز من چند بار امتحان کردم حداقل 5 سیستم همزمان متصل بودن کانفیگ رو دوباره چک کنید(dhcp فعال هستش)؟
    !دقیقا توضیح بدین شاید بتونم کمک کنم
    دوست عزیز به شخصه کلی از این دستگاها استفاده کردم به جرات مگم به راحتی جواب می ده(نو کارش از رو wds نیست دقیقا هم نمی دونم)
    خوب اگر شما تونستيد همزمان استفاده كنيم خوب پس قاعدتا منم بايد بتونم.
    نه dhcp‌ غير فعاله.
    ببينيد كانكشن من تو كامپيوتر از نوع pppoe هست. وقتي كانكت مي شم. اينترنت دارم.
    بعد تو لپتاپ اول ميرم كانكت ميزنم به اون آنتني كه ميبيه. وصل ميشه بعد كانكنشن Pppoe را رو لپتاپ ميزنم ولي ارور ميده. چون كامپيوتر وصله به اينترنت.
    ببينم آيا بايد اينترنت را بيارم تو اكسس پوينت؟؟؟؟؟ولي در حالت universal repeater فكر كنم نميتونم اينترنت را بيارم تو اكسسپوينت.
    اگر ميشه لطف كنيد و تنظيماتي كه انجام ميديد را برام بگيد. چون خيلي به اين احتياج دارم.
    ممنونم.

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    عزیم من در صورتی گفتم که چند یوزر pppoe تونستند از این امکانتات استفاده کنند شما در یک صورت می تونی از این امکان استفاده کنی که یوزری که بهت دادن مولتی لاگین باشه!!!تست نکردم الانم دسترسی ندارم احتمالا فردا بتونم تست کنم بهت خبر می دم.(من همیشه dhcp فعال بوده)

nima_63 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات اکسس پوینت tp link

اكسس پوينت TP-link

اکسس پوینت wds tp link

share تمامی تنظیمات tp-link wa5210g

آموزش tl-wa5210g

اتصال به درگاه تنضیمات اکسس پوینت tp-link

روش کار با tplink wa5210g

تنظیمات tp-link tl-wa5210g

اکسس پوینت 5210

tp link tl wa5210g تنظیمات