نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: سوال در رابطه با کانفیک Wireless11n Router/Access point Data Sheen W300R

نام حقيقي: Vahid Mafreshi

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سوال در رابطه با کانفیک Wireless11n Router/Access point Data Sheen W300R

با سلام

من یه سرویس وایرلس دارم که با یک pptp connection به اوون کانکت می شوم.رنج DG که روی کارت شبکه ست می کنم 192.168.5.1 هستش و آی پی رو هم 192.168.5.188 می زارم.طبق چیزی که نصاب به من گفته.یک Wireless11n Router/Access point Data Sheen W300R گرفتم که 4 تا پورت Lan و یک ورودی Wan داره و می خوام Device رو طوری کانفیگ کنم که خودش کانکت بشه و اینترنت رو روی پورت های Lan و روی Wireless به اشتراک بزاره که بتونم هم از Lan و هم از وایرلس برای استفاده از اینترنت استفاده کنم.
    ماژول(اسمشو بلد نیستم) سرویس وایرلس رو به پورت Wan دستگاه وصل کردم.در تنظیمات دستگاه در قسمت Lan آی پی رو 192.168.5.1 می دم و در قسمت Wan که مد های متفاوتی از جمله pptp داره می زارم .تنظیمات pptp رو انجام می دم.آی پی رو 192.168.5.1 می دم.حتی dns ست می کنم.یوزر و پسورد می دم.اما هیچ فعالیتی برای کانکت شدن نمی کنه و هیچی ندارم.می خوام بدونم اصلا همچین کاری میشه بشه یا نه؟اگه بخوام طوری کانفیگ کنم که یه کلاینت به عنوان سرور کانکت بشه و اوون وقت Ap کار اشتراک گزاری رو انجام بده میشه؟؟؟لازم به ذکر هست که این Device سه تا مد داره gate Way , bridge,Wireless
    می تونین توضیحات کامل در رابطه با این Device رو از اینجا بگیرین
    http://www.datasheen.com/resource/Wi...00R-Manual.pdf
    ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.در ضمن من عضو جدید هستم و اگه مشکلی دارم به بزرگواری خودتون ببخشید

مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_bis نمایش پست ها
    با سلام

من یه سرویس وایرلس دارم که با یک pptp connection به اوون کانکت می شوم.رنج DG که روی کارت شبکه ست می کنم 192.168.5.1 هستش و آی پی رو هم 192.168.5.188 می زارم.طبق چیزی که نصاب به من گفته.یک Wireless11n Router/Access point Data Sheen W300R گرفتم که 4 تا پورت Lan و یک ورودی Wan داره و می خوام Device رو طوری کانفیگ کنم که خودش کانکت بشه و اینترنت رو روی پورت های Lan و روی Wireless به اشتراک بزاره که بتونم هم از Lan و هم از وایرلس برای استفاده از اینترنت استفاده کنم.
    ماژول(اسمشو بلد نیستم) سرویس وایرلس رو به پورت Wan دستگاه وصل کردم.در تنظیمات دستگاه در قسمت Lan آی پی رو 192.168.5.1 می دم و در قسمت Wan که مد های متفاوتی از جمله pptp داره می زارم .تنظیمات pptp رو انجام می دم.آی پی رو 192.168.5.1 می دم.حتی dns ست می کنم.یوزر و پسورد می دم.اما هیچ فعالیتی برای کانکت شدن نمی کنه و هیچی ندارم.می خوام بدونم اصلا همچین کاری میشه بشه یا نه؟اگه بخوام طوری کانفیگ کنم که یه کلاینت به عنوان سرور کانکت بشه و اوون وقت Ap کار اشتراک گزاری رو انجام بده میشه؟؟؟لازم به ذکر هست که این Device سه تا مد داره gate Way , bridge,Wireless
    می تونین توضیحات کامل در رابطه با این Device رو از اینجا بگیرین
    http://www.datasheen.com/resource/Wi...00R-Manual.pdf
    ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.در ضمن من عضو جدید هستم و اگه مشکلی دارم به بزرگواری خودتون ببخشید

مرسی
    احتمال میدم در کانکشن pptp شرکت مربوطه شما باید تیک دیتا اینکریپشن رو بردارید چک کنید تو قسمت سکیوریتی ببینید تیکش خورده یا نه چون این رادیو این سرویس رو پشتیبانی نمی کنه

کلمات کلیدی در جستجوها:

datasheen w300r

کانفیگ مودم datasheen

کانفیگ datasheen w300r

تنظیمات مودم دیتا شین

کانفیگ مودم datasheen w300R

تنظیمات access point

w300r datasheen

کانفیگ اکسس پوینت دیتاشین

یوزر پسورد مودم datasheen

datasheen w300r firmware

پورت wan روی access point