نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 7سپاس
  • 2 توسط jemitter
  • 2 توسط jemitter
  • 1 توسط paravand20
  • 1 توسط yavar
  • 1 توسط 1qaz2wsx

موضوع: كانفيگ كردن اكسس پوينت cisco linksys e2000

نام حقيقي: reza

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

كانفيگ كردن اكسس پوينت cisco linksys e2000

سلام خدمت شما
    اين سوال رو خيلي توي انجمنهاي شما پرسيدن و من تقريبا اكثرش رو مطالعه كردم اما هيچ كدوم در مورد اكسس پوينت من جواب نداد.
    من يه مودم تك پورت دارم كه روي pppoe كانفيگ شده و وقتي مستقيم به سيستم وصل ميكنم اينترنت دارم.ميخاستم اينترنتم رو روي اكسس پوينت شير كنم.اما وقتي مودم رو به اكسس پوينت وصل ميكنم اينترنت ندارم، البته با وايرلس ميتونم به اكسس وصل شم اما انترنت نداره
    آي پي مودمم : 192.168.1.1
    آي پي كسس : 192.168.1.2
    اين صفحه هم كنسول اكسس پوينت منه :
    Basic Setup
    خيلي كارم گيره، لطفا راهنمايي كنيد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Jemitter

عضو عادی شناسه تصویری jemitter
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    47
    شما اول مودم رو در حالت bridge قرار بده بعد برو تو AP (اکسس پوینت) تو قسمت internet connection type مد PPPOE رو انتخاب کن بعد یه سری جای خالی میاد که username و password ازت میخواد که اینجا باید همون یوزر پس ADSL رو وارد کنی. بعد تنظیماتو ذخیره کن. مودم رو با کابل lan بزن به wan اکسس پوینت و قطعا الان دیگه باید اینترنت داشته باشی.
    موفق باشید

alisc و reza_azizi سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط jemitter نمایش پست ها
    شما اول مودم رو در حالت bridge قرار بده بعد برو تو AP (اکسس پوینت) تو قسمت internet connection type مد PPPOE رو انتخاب کن بعد یه سری جای خالی میاد که username و password ازت میخواد که اینجا باید همون یوزر پس ADSL رو وارد کنی. بعد تنظیماتو ذخیره کن. مودم رو با کابل lan بزن به wan اکسس پوینت و قطعا الان دیگه باید اینترنت داشته باشی.
    موفق باشید
    راستش من امكان امتحان كردم ندارم، درواقع امكان اشتباه كردن ندارم!
    يعني اگه برم اونجا و اين جواب نده خيلي بد ميشه(خيلي خيلي) چون دو بار تا الان رفتم و تقريبا همه آموزشهايي كه توي سايتهاي ديگه بود رو انجام دادم ولي جواب نگرفتم.
    و دفه اوله كه كسي ميگه بايد مودم رو حالت بريج باشه.جسارتا شما چقدر ازين راهنمايي كه انجام دادين مطمئن هستين؟آيا خودتون همچين چيزي رو كانفيگ كردين؟
    باز معذرت ميخام كه دارم مجدد ميپرسم و قصد جسارت ندارم اما همونطور كه گفتم شرايطم طوريه كه نميتونم اشتباه كنم
    با تشكر

نام حقيقي: Jemitter

عضو عادی شناسه تصویری jemitter
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    47
    من روزی 20 تا شایدم بیشتر مودم رو به این حالتی که گفتم کانفیگ میکنم. حالا برای اینکه مطمئن بشی اساتید لطف کنن این روش رو تایید کنن تا این دوست ما دیگه شکی نداشته باشه. اگه بخوای از نظر تئوری هم بررسی کنی این روش درسته. وقتی که شما مودم رو تو حالت بریج قرار میدی یعنی داری به مودم میگی که فقط وظیفه شناسایی DSL و برقرراری ارتباط رو انجام بده ولی کانکت نشه ولی در عوض شما با تنظیماتی که تو AP انجام میدی وظیفه کانکت شدن رو به AP واگذار میکنی. (ساده گفتم تا ایشالا ملتفت شده باشی)
    موفق باشید

ویرایش توسط jemitter : 2012-02-28 در ساعت 06:04 PM
    saeed_lm و reza_azizi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    من شاگرد همه دوستانم اما کانفیگ دوستمون درست هست با بریج کردن مودم میشه یه پل ارتیاطی

reza_azizi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط jemitter نمایش پست ها
    من روزی 20 تا شایدم بیشتر مودم رو به این حالتی که گفتم کانفیگ میکنم. حالا برای اینکه مطمئن بشی اساتید لطف کنن این روش رو تایید کنن تا این دوست ما دیگه شکی نداشته باشه. اگه بخوای از نظر تئوری هم بررسی کنی این روش درسته. وقتی که شما مودم رو تو حالت بریج قرار میدی یعنی داری به مودم میگی که فقط وظیفه شناسایی DSL و برقرراری ارتباط رو انجام بده ولی کانکت نشه ولی در عوض شما با تنظیماتی که تو AP انجام میدی وظیفه کانکت شدن رو به AP واگذار میکنی. (ساده گفتم تا ایشالا ملتفت شده باشی)
    موفق باشید
    البته نا گفته نماند که اگه ISP ایی که ازش اینترنت رو میگیرن اگه مک مودم رو بسته باشه دیگه نمیتونن با AP کانکت بشن و باید با ISP مربوطه مذاکره کنن تا مک رو آزاد کنه

پیشنهاد من اینه که مودم رو روی همون حالت PPPOE که هست بزارن باشه و DHCP روی مودم رو فعال کنند و از آیپی بعد از AP شروع کنه به آیپی دادن
    یعنی اگه مودم هست 192.168.1.1 و Ap هست 192.168.1.2 توی DHCp بگه که از 192.168.1.3 شروع کنه واسه آیپی دادن
    و بعد بیان سراغ AP اینجا دوتا کار باید انجام بشه کابلی که از مودم میاد بخوره به یکی از پورت های Ether و DHCP رو روی AP غیرفعال کنند
    والسلام

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    بازم ميگم قصد جسارت نداشتم
    من هر دو روش دوستان رو امتحان ميكنم و خبرش رو ميدم
    بازم ممنون

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    البته نا گفته نماند که اگه ISP ایی که ازش اینترنت رو میگیرن اگه مک مودم رو بسته باشه دیگه نمیتونن با AP کانکت بشن و باید با ISP مربوطه مذاکره کنن تا مک رو آزاد کنه

پیشنهاد من اینه که مودم رو روی همون حالت PPPOE که هست بزارن باشه و DHCP روی مودم رو فعال کنند و از آیپی بعد از AP شروع کنه به آیپی دادن
    یعنی اگه مودم هست 192.168.1.1 و Ap هست 192.168.1.2 توی DHCp بگه که از 192.168.1.3 شروع کنه واسه آیپی دادن
    و بعد بیان سراغ AP اینجا دوتا کار باید انجام بشه کابلی که از مودم میاد بخوره به یکی از پورت های Ether و DHCP رو روی AP غیرفعال کنند
    والسلام
    ميشه توي صفحه كنسول مودم كه لينكش رو قسمت بالا گذاشتم رو ببينيد
    وقتي dhcp رو غير فعال كنم يسري آي پي ميخاد. اونا رو نياز نيست ست كنم؟

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    همونطور که همه گفتن شما مودم adsl رو روی بریج بذار با کابل وصل کن به پورت WAN وایرلس روتر E2000 ت بعد از e2000 با pppoe وصل کن اینترنت رو مشکلت حل میشه اگر هم چیزی خراب شد نگران نباشین با گرفتن پین ریست همه چیز به روز اول بر میگرده

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکسس پوینت سیسکو

کانفیگ اکسس پوینت linksys

کانفیگ مودم سیسکو

کانفیگ مودم cisco

آموزش کانفیگ اکسس پوینت سیسکوتنظیمات مودم ciscoتنظیمات مودم سیسکوتنظیمات اکسس پوینت سیسکوکانفیگ اکسس پوینت ciscoبریج کردن اکسس پوینتاكسس پوينت سيسكوتنظیمات اکسس پوینت linksysکانفیگ کردن اکسس پوینت تنظیم مودم سیسکوکانفیگ مودم cisco linksys نحوه کانفیگ اکسس پوینتمودم ciscoلینکسس e2000کانفیگ اکسس پوینت لینکسیسپیکربندی اکسس پوینت سیسکوکانفیگ اکسس پوینت لینک سیس ای ۲۰۰۰کانفیگ کردن مودم linksys اکسس پوینت ciscoاموزش کانفیگ اکسس پوینت سیسکواکسس پوینت linksys

برچسب برای این موضوع