نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 13سپاس
  • 1 توسط maziweb
  • 1 توسط imannami
  • 2 توسط maaziyar
  • 2 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط maaziyar
  • 2 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط maaziyar
  • 1 توسط maziweb
  • 2 توسط Zahmatkesh

موضوع: بهترین رادیو مجوز دار

نام حقيقي: maziweb

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

بهترین رادیو مجوز دار

لطفا رادیویی معرفی بفرمایید که بهترین و پایدارترین رادیو مجوز دار برای 2km (پایداری خیلی مهم هست )برای 10mb پهنای باند.در ضمن گران هم نباشد.در حد 4تومن

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    {سوال} آنتن های مجاز تنظیم مقررات - PersianAdmins

فکر کنم محصولات ubnt فقط مجوز ندارن

اینم میدونم محصولات موتورولا رو خود صایران واسه پروژه هاش استفاده میکنه

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziweb نمایش پست ها
    لطفا رادیویی معرفی بفرمایید که بهترین و پایدارترین رادیو مجوز دار برای 2km (پایداری خیلی مهم هست )برای 10mb پهنای باند.در ضمن گران هم نباشد.در حد 4تومن
    منظورت احتمالا انتن هست تنظیم مقررات به بیم انتنا بیشتر گیر میده مگه اینکه رادیو روی باندی به غیر از باند های مجاز باشن شما دو طرف لینک میکروتیک 433 ah بزار با انتن 16 دی بی پارابولیک برات کار میکنه استیبل ، اگه دید مستقیمه
    sxt میکروتیک هم میتونی استفاده کنی که انتم سر خود داره اما گزینه بالا برا 10 مگ خیلی مناسب هست و پایدار ، حتی پهنای باند بالا تر هم به راحتی جواب میده
    لینک اول زیر میلیون لینک دوم رو 400 تومن در میاد

ویرایش توسط maaziyar : 2012-02-21 در ساعت 05:53 PM
    arash3400 و akbar1 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    M5XT-3027 مکسفار
    100 پایدار ، بیشتر از 10 مگ هم بهت پهنای باند می ده و از لحاظ تکنولوژی از تجهیزاتی نظیر ردلاین ، موتورولا و غیزه بروز تر می باشد.

arash3400 و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    M5XT-3027 مکسفار
    100 پایدار ، بیشتر از 10 مگ هم بهت پهنای باند می ده و از لحاظ تکنولوژی از تجهیزاتی نظیر ردلاین ، موتورولا و غیزه بروز تر می باشد.
    زیادی نیست برا این لینک؟

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    زیادی نیست برا این لینک؟
    بستگی به اهمیت لینک داره مازیار جان، مثلا شهرداری برای انتقال تصاویر ، بانک برای ارتباط پایدار و اهمیت امنیتی ، ISP برای اطمنان خاطر (در حال حاضر برخی از ISDP ها برای برقراری ارتباط پایدار مشکل دارند و این مشکل برای برخی از همکاران با مکسفار مرتفع شده)

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    البته به نظر من برای این لینک اگر تجهیزات میکروتیک خوب نصب شوند درست کانفیگ شوند منبع تغذیه مناسب داشته باشه روی ده مگ هیچ مشکلی نداشته باشند البته به قول شما شاید طرف کاره فوق العاده حساسی داره و شاید ثانیه ها هم براش مهم هست من تجهیزات پراکسم tsunami هم بد نمی بینم برا این موضوع
    من یک لینک 16 مایلی دارم به یکی از شهر های اطراف با دیش 32 و 433ah الان نزدیک به 2 ساله که اخ نگفته

ویرایش توسط maaziyar : 2012-02-21 در ساعت 06:31 PM

نام حقيقي: maziweb

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام از پاسخ همه ممنون این رادیو روی دکل مخابرات میخاد نصب بشه. پراکسیم خوب هست اما تو بازار نیست ظاهرا دیگه تولید نمیشه مکسفار نمی دونم مجوز داره یا نه. در جواب دوست خوبم maaziyar roozegar بگم که هم آنتن و هم ردایو هر دوتا مشکلی نداشته باشه

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    البته به نظر من برای این لینک اگر تجهیزات میکروتیک خوب نصب شوند درست کانفیگ شوند منبع تغذیه مناسب داشته باشه روی ده مگ هیچ مشکلی نداشته باشند البته به قول شما شاید طرف کاره فوق العاده حساسی داره و شاید ثانیه ها هم براش مهم هست من تجهیزات پراکسم tsunami هم بد نمی بینم برا این موضوع
    من یک لینک 16 مایلی دارم به یکی از شهر های اطراف با دیش 32 و 433ah الان نزدیک به 2 ساله که اخ نگفته
    در مورد میکروتیک حرف شما را درک می کنم ، خودمم بالای 2000 تا لینک میکروتیک رو پشتیبانی می دم ، اما مشکلی وجود داره ، میکروتیک باید زیر بار بمونه تا پایداریش بهمون ثابت بشه (یعنی اگه تمامی شرایط یک لینک برقرار باشه ، میکروتیک می تونه طوری مشکل ایجاد کنه که حتی لینک نشه "این موضوع رو تجربه کردم ") مثلا چندین لینک داشتم که دلایلش مشکلاتش بعد از تست فنی قابل بیان نبوده ، در فواصل زیر دو کیلومتر

در مورد پروکسیم ، جدا ازینکه ازش خوشم نمیاد. ما بیش از 50 برند مختلف رو در سال تست می کنیم ، که یکسری از قابلیت هایی که دارند را مورد استفاده قرار دهیم ، در این میون پروکسیم از لحاظ software مشکلاتی داره، البته از طرف سازنده قابل حله. اما به هیچ وجه پیشنهادش نمی کنم.

سلام از پاسخ همه ممنون این رادیو روی دکل مخابرات میخاد نصب بشه. پراکسیم خوب هست اما تو بازار نیست ظاهرا دیگه تولید نمیشه مکسفار نمی دونم مجوز داره یا نه.
    در مورد مکسفار باید بگم که استانداردهای تنظیم مقررات را اجرا می کند.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    سلام از پاسخ همه ممنون این رادیو روی دکل مخابرات میخاد نصب بشه. پراکسیم خوب هست اما تو بازار نیست ظاهرا دیگه تولید نمیشه مکسفار نمی دونم مجوز داره یا نه. در جواب دوست خوبم maaziyar roozegar بگم که هم آنتن و هم ردایو هر دوتا مشکلی نداشته باشه
    در بهترین حالت بهتره رادیو یی بگیری که سره هم باشه یعنی انتن و رادیو با هم که نیاز به 2 تائیید نداشته باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    در مورد میکروتیک حرف شما را درک می کنم ، خودمم بالای 2000 تا لینک میکروتیک رو پشتیبانی می دم ، اما مشکلی وجود داره ، میکروتیک باید زیر بار بمونه تا پایداریش بهمون ثابت بشه (یعنی اگه تمامی شرایط یک لینک برقرار باشه ، میکروتیک می تونه طوری مشکل ایجاد کنه که حتی لینک نشه "این موضوع رو تجربه کردم ") مثلا چندین لینک داشتم که دلایلش مشکلاتش بعد از تست فنی قابل بیان نبوده ، در فواصل زیر دو کیلومتر

.
    این یه تیکه رو یه جورایی قبول دارم خودم یه بار سرم اومد می خواستم سرمو بکوبم به دیوار این قدر ور رفتم باهاش اخرم نشد

ویرایش توسط maaziyar : 2012-02-21 در ساعت 11:04 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

رادیو ردلاین

رادیو رد لاین

بهترین رادیو

بهترین انتن واسه ispبهترین آنتن برای ispآنتن ردلاینآنتنهای پروکسیمبهترین انتن برای ispرادیو مکسفاررادیوردلایننصب رادیو زیر دکل مخابراتتجهیزات مکسفارکانفیگ رادیوهای ردلاینمکسفار رادیو های مجاز ubntرادیو وایرلس مجوز داررادیو مجاز persiannetworks.comرادیوهای ردلاینصایران بیسیمرد لاین کانفیگرادیوهای پروکسیمنصب رادیو Tsunamiرادیوی صایرانشرایط مجوز رادیوبهترین رادیو برای آنتن

برچسب برای این موضوع