صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 20

موضوع: دستمزد اجرای شبکه بیسیم

نام حقيقي: VAHID ES

خواننده شناسه تصویری mazyar2
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39

دستمزد اجرای شبکه بیسیم

سلام
    میخواستم بدونم برای اجرای شبکه های بیسیم یا کلا شبکه چقدر باید هزینه دریافت کنم. یعنی قانونش چیه ؟ ایا نرخ ثابتی داره؟ قانونی برای اون هست یا نه؟ لطفا کمک کنید بگید روی اجناس چند درصد باید کشید و دستمزد اجرای اون به چه صورته و عرف بازار چیه؟
    ممنون

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar2 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای اجرای شبکه های بیسیم یا کلا شبکه چقدر باید هزینه دریافت کنم. یعنی قانونش چیه ؟ ایا نرخ ثابتی داره؟ قانونی برای اون هست یا نه؟ لطفا کمک کنید بگید روی اجناس چند درصد باید کشید و دستمزد اجرای اون به چه صورته و عرف بازار چیه؟
    ممنون
    تعرفه خاصی وجود نداره قانونی هم وجود نداره
    بستگی به هزینه هات داره کسی که تو تهران زندگی میکنه خوب مطمئناً از کسی که در یکی از شهر های کوچک کشورمون زندگی می کنه دستمزد بالاتری طلب می کنه این در همه کار هاست نه فقط اجرت وایرلس و عزیزم لینک با لینک فرق می کنه نوع درخواست نوع بر قراری ارتباط همه در هزینه ها تاثیر دارند یه مثال می زنم متوجه شی
    یک لینک هست 200 متر طرف می خواد 2 مگ ارتباط داشته باشه می شه با 2 تا نانو وصل کرد با انصاف باشی کل اجرت میشه 60-70 تومن برا دست مزد
    کل لینک هم میشه 350-400
    یک شخص دیگه می خواد یک ارتباط بزنه به همین فاصله و میخواد 300 مگ ترنسفر تروپوت داشته باشه اجرت میشه 300-400 هزار تومان تجهیزات میشه 20 میلیون تومان
    اجرت و قیمت تجهیزات وابستگی شدید به مسافت و مقدار ترنسفر داره هر چه قدر اینا زیاد شه قیمت میره بالا تر لینک هایی هستش که دست مزد های میلیونی داره چون تعداد کمی قابلیت ایجاد این لینک رو دارن مخصوصاً در عصر حاضر نیاز این لینک ها بسیار زیاد شده و نیاز به درک و دانش بالا در کار ارتباطات داره
    در شبکه سیمی هم که باز سلیقه ای هست لیست یک شرکت رو دیدم که کار شبکه داخلی ساختمان ها رو میکرد در لیست اجرت سوکت زدن رو دونه ای 1700 تومن نوشته بود اگه به من بگن سوکت بزن این کابلو شاید اصلاً پول نگیرم از طرف
    یاده دوران سوکت زنی بخیر این بغل انگشت اشارمون به علت صاف کردن هشت رشته تاول می زد

ویرایش توسط maaziyar : 2012-02-19 در ساعت 10:31 AM
    halvaei، greatcyrus، arash3400 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    سلام
    ممنون
    هر کی هر چی تیغش ببره ! حالا شاید به شبکه ربطی نداشته باشه ولی برید بازار علائدین ببینین که گوشی 500 هزار تومانی رو با کمال پر رویی دارن میفروشن 1 میلیون تومن ! تازه مجبورتم میکنن زورکی نرم افزار هم روش بریزی که پائینترینش میشه 50 هزار تومن ! بماند که لوازم اصلی مثل باطری رو میدزدند جنس خراب میزارن بعد همونو بعنوان جنس اصلی جداگانه میفروشن !

بعد میپرسی که کاسبی چطوره میگه بازار خرابه ......................

جالب اینجاست که از 100 درصدشون 99 درصدشون اطلاعات فنی ندارن و اطلاعات اشتباه به مردم میدن ! اینم یجور دزدی جدیده که علنی شده و جالب اینجاست که همه هم میرن و میخرن ! من نمیدونم ملت از کجا پول در میارن ! شاید اونایی هم که میخرن گوش کس دیگه ای رو بریدن ! اونوقت میگن دلار گرون شده ! ما خودمون استعداد بد بخت کردن خودمونو داریم ! جنسی که مال 4 ماه پیشه (خرید قدیم) رو داره 2 برابر میفروشه بعد میگه تحریم شدیم ! دلار گرون شده ! من سه روزه دارم میرم اونجا هر روز قیمتها نسبت به روز قبلش بالا تر میره ! مگه اینا کی هستن چیکاره هستن که اینجوری میخوان یه شبه ره صد ساله برن . من نمی دونم چرا مبارزه با گرون فروشی با اینا برخورد نمیکنه ؟ کل مغازه هاشونو با جنسای توش پلمپ کنه تا دیگه جرات گرون فروشی نکنن . همینا هستن که الکی وضعیت اقتصادی رو آشوب میکنن !
    منکه اسم این بازارو میزارم بازار دزدا !

ویرایش توسط mkm : 2012-02-19 در ساعت 02:44 PM
    isfahany، arash3400، f14f21 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    هر کی هر چی تیغش ببره ! حالا شاید به شبکه ربطی نداشته باشه ولی برید بازار علائدین ببینین که گوشی 500 هزار تومانی رو با کمال پر رویی دارن میفروشن 1 میلیون تومن ! تازه مجبورتم میکنن زورکی نرم افزار هم روش بریزی که پائینترینش میشه 50 هزار تومن ! بماند که لوازم اصلی مثل باطری رو میدزدند جنس خراب میزارن بعد همونو بعنوان جنس اصلی جداگانه میفروشن !

بعد میپرسی که کاسبی چطوره میگه بازار خرابه ......................

جالب اینجاست که از 100 درصدشون 99 درصدشون اطلاعات فنی ندارن و اطلاعات اشتباه به مردم میدن ! اینم یجور دزدی جدیده که علنی شده و جالب اینجاست که همه هم میرن و میخرن ! من نمیدونم ملت از کجا پول در میارن ! شاید اونایی هم که میخرن گوش کس دیگه ای رو بریدن ! اونوقت میگن دلار گرون شده ! ما خودمون استعداد بد بخت کردن خودمونو داریم ! جنسی که مال 4 ماه پیشه (خرید قدیم) رو داره 2 برابر میفروشه بعد میگه تحریم شدیم ! دلار گرون شده ! من سه روزه دارم میرم اونجا هر روز قیمتها نسبت به روز قبلش بالا تر میره ! مگه اینا کی هستن چیکاره هستن که اینجوری میخوان یه شبه ره صد ساله برن . من نمی دونم چرا مبارزه با گرون فروشی با اینا برخورد نمیکنه ؟ کل مغازه هاشونو با جنسای توش پلمپ کنه تا دیگه جرات گرون فروشی نکنن . همینا هستن که الکی وضعیت اقتصادی رو آشوب میکنن !
    منکه اسم این بازارو میزارم بازار دزدا !
    دوست عزیز ، درد دلت رو خوندم ولی این داستان چه ربطی به سوال دوستمون داشت؟

mehrzadmo، maaziyar، arash3400 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    اجرت کار در قبال زحمتی ست که فرد فنی با استفاده از دانش و اطلاعات قبلی محق آن می شود ، که اکثرا توافق طرفین است.
    بعضی اوقات از حقم گذشتم ولی در آخر جز ضرر نبوده ، نه از لحاظ مالی ، بلکه توقع کارفرما زیاد شده (اگه در زمینه کاری خود مهارت دارید به اندازه کار انجام شده اجرت دریافت کنید ، نه بیشتر و نه یک تومن کمتر)

در مورد بحران اقتصادی ایران باید عرض کنم که مشکل این نیست که عده ای یا همه گران فروشی می کنند ، مشکل از کلان اقتصادی ست.

نمونه این ماجرا برمیگرده به بعد عید، هفته قبل خبری خوندم از نحوه پرداخت عیدی به کارکنان دولت ، این کار باعث ایجاد حفره در سطح بازار می شود و این چالشی خواهد بود برای مردم

DaNi_84، maaziyar و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646
    درود
    محل نصب حالا از نظر تردد و سطح درامد و... حتی مشکلات نصب مثلن بد دست بودن دسترسی سخت و کیفیت کار همه تاثیر دارند

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    سلام
    دوست عزيز هر چقدر دستمزد كه ميخايي بگيري تو قرارداد بيارحتما
    قراردادتم حداقل سه مرحله باشه و هر مرحله پول تجهيزات و دستمزد رو بگير از كارفرما
    و اينم بدون كه اگه پول مرحله اول رو نگيري دنبال پول مرحله دوم و سوم نرو چون نمي توني بگيري
    مخصوصا كارهاي تخصصي كه كارفرمات فكر ميكنه دو تا كليك كردي اين سيستم رو راه انداختي

نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39
    با تشکر از دوستان عزیز که راهنمایی کردید. کاملا سودمند بود اما یه نکته ای که هست اینه که اکثر جاها حتی اگه بخوای حق خودتم بگیری نه تنها نمیدن بلکه از همه بدتر برای کارت که یه شغل کاملا تخصصی هست اصلا ارزشی قایل نمیشن. این امر باعث میشه که روحیه کاری نداشته باشی. یه جایی تو شمال شهر کار کردم طرف انقد بهم حال داد که هنوز فراموش نمیکنم اما هر چی میای پایین تر بدتر میشه البته این نظر شخصیمه. جا با جا فرق میکنه . در مورد دردو دل دوستمون هم باید بگم عزیزم دنیا گرده یعنی از هر دستی بدی از همون دست بدترشو پس میگیری یعنی بر میگرده به خودت نهایت.
    ممنون

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    با تشکر از دوستان عزیز که راهنمایی کردید. کاملا سودمند بود اما یه نکته ای که هست اینه که اکثر جاها حتی اگه بخوای حق خودتم بگیری نه تنها نمیدن بلکه از همه بدتر برای کارت که یه شغل کاملا تخصصی هست اصلا ارزشی قایل نمیشن. این امر باعث میشه که روحیه کاری نداشته باشی. یه جایی تو شمال شهر کار کردم طرف انقد بهم حال داد که هنوز فراموش نمیکنم اما هر چی میای پایین تر بدتر میشه البته این نظر شخصیمه. جا با جا فرق میکنه . در مورد دردو دل دوستمون هم باید بگم عزیزم دنیا گرده یعنی از هر دستی بدی از همون دست بدترشو پس میگیری یعنی بر میگرده به خودت نهایت.
    ممنون
    در موارد کنتراتی اگر احساس کردی که می خوان حقتو ندن فوت کوزه گری اخر رو انجام نده بعد مجبورً یه جور باهات کنار بیان

arash3400 و judon3t سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوست عزیز در این گونه موارد حتما قبل از شروع کار با قیمت منصانه ای که ارائه می کنی حتما پیش فاکتور برای مشتری صادر کن و از مشتری بخواه که پیش فاکتور را برای شما تایید و مهر کنه .بعد از اتمام کار هم با فاکتور تمامی مواردی را که انجام دادی همراه با قیمت آنها ارسال کن.
    حداقل اینطوری از لحاظ قانونی مشکلی نداشته باشی.

Zahmatkesh، arash3400 و mailiran سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ernesto

عضو عادی شناسه تصویری francesco
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام دوستان
    وقتی با ادارات کار میکنی حساب کتابت درسته ولی مثلا یکی میاد میگه مغازه رو شبکه کن دوربین نصب کن ... من پول تجهیزات رو اول میگیرم یعنی پول دوربین ، سوئیچ، دی وی آر ، ... ولی دستمزد و مقدار کابل استفاده شده رو بعد از اتمام کار ، مشکل اینه که بعضی ها در دادن این پول آخری یعنی دستمزد و کابل استفاده شده و سوکت و .... امروز و فردا میکنن و از سروتهش میزنن ، با این مورد زیاد برخورد کردم از دوستان کسی نظری ، پیشنهادی داره.

نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39
    اخه دوست عزیز مساله اینجاست که ادم بادمجون دور قابچین زیاد داریم ماشااله............ اگه کارو لنگ بزاری یا همون فوت کوزه گری اخرش. این ادما هستن که میان میشن کاسه داغتر از اش براشون ردیف میکنن. برای من چندین بار اتفاق افتاده همین جریان و اخرشم با ضرر تموم شده. یه کاری میکنن که ادم بیرحم بیرحم باشه طرفو حسابی پیادش کنه

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    اخه دوست عزیز مساله اینجاست که ادم بادمجون دور قابچین زیاد داریم ماشااله............ اگه کارو لنگ بزاری یا همون فوت کوزه گری اخرش. این ادما هستن که میان میشن کاسه داغتر از اش براشون ردیف میکنن. برای من چندین بار اتفاق افتاده همین جریان و اخرشم با ضرر تموم شده. یه کاری میکنن که ادم بیرحم بیرحم باشه طرفو حسابی پیادش کنه
    پس سعی کن بیشتر ازون اشخاص یادبگیری که در اون سطح قرار نگیری

it_ict، mkm، halvaei و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    هیچ وقت هم قیمت پایین ندید که ارزش کارتون پایین نیاد

it_ict، arash3400، mailiran و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    یه نکته ی خیلی مهم :
    بعضی از دوستان هم اشاره کردن. متاسفانه بعضی ها به هر قیمتی حاضرن که کار های مربوط به شبکه رو انجام بدن و بگیرن ولو اینکه بلد هم نباشن و بخوان یه جوری جمعش کنن.و اینطوری هم قدر و ارزش خودشون رو کم می کنن و هم رشته ی شبکه رو. بدون تردید کسانی که به شبکه یه کم علاقه دارن توی این فروم یا جاهای دیگه عضو هستن و متاسفانه گاهی از میان همین دوستان هم با پایین ترین قیمت ها کار انجام میدن. می خواستم بگم ما همگی باید مثل یه صنف یا کانون یه حداقل هایی رو رعایت کنیم چه توی بحث مالی و چه علمی که بتونیم کاری رو قبول کنیم.مطمئن باشید اگر همه کلاس کار رو حفظ کنن در این صورت جامعه و بازار هم قبول می کنه که شبکه کار یک متخصص هستش و فقط 4 تا کلیک نمی کنه.
    ممنون

mailiran و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستمزد متخصص شبکه

دستمزد اجرای شبکه

دستمزد کار شبکه

نرخ اجرت شبکه

دستمزد شبکه

اجرای شبکه بیسیم

اجرت شبکه

قیمت سوکت زنی شبکه

اجرت کار شبکه

نمونه فاکتور اجرت

نمونه فاکتور شبکه پسیو

دستمزد کارهای شبکه

دستمزد متخصصین شبکه

دستمزد شبکه کار

اجرت سوکت زدن شبکهاجرا شبکه بی سیممزد دست شبکه کردنبرای شبکه سیمی چقدر دستمزددستمزد کارهای شبکه ایدانلود قراردادنامه شبکه بیسیماجرت اجرای پسیو شبکهتعرفه اجرت شبکه با سیمبازار کار برای متخصص شبکه بی سیماجرای شبکه بی سیملسیت نرخ اجرای شبکه

برچسب برای این موضوع