نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بستن شبکه وایرلس

نام حقيقي: مهرداد

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4

بستن شبکه وایرلس

سلام و خسته نباشید.

بنده 2 روتربورد میکروتیک که روی هر کدوم 3 آنتن فلت هست نصب دارم و از طریق دو کابل همگی به یک سوئیچ وصل میشن و از میکروتیک بهشون اینترنت میدم.

میخوام کاربران بجز اینترنت نتونن چیزی از آنتن ها بگیرن. در ضمن کاربران VPN و PPPOE میزنن و میخوام مثلا دو رنج آیپی رو بتونن به کارت شبکه بدن و VPN serverم رو پینگ کنن و VPN بزنن، ولی نتونن همدیگر رو پینگ کنن و فایل کپی یا بازی کنن. یعنی واسه تمام رنج ایپی ها بجز رنج هایی که من مشخص کنم ، محدود شن به اینترنت فقط. واسه آیپی هایی که من مشخص کنم؛ بتونن همدیگر رو هم پینگ کنن هم بهمدیگه فایل شیر کنن.

مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    Manual:Interface/Wireless - MikroTik Wiki
    forwarding رو باید غیرفعال کنید

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    من هم در تنظیم wlan هام تیک default forward رو برداشتم، هم هر کدوم از استیشن هام رو توی اکسس لیست اد کردم و جداگونه تیک forwarding رو واسشون برداشتم. ولی خودم الان به شرکت وصلم، راحت کاربر دیگه ای که وصله به شرکت، هم آنتنش هم آیپی که توی کارت شبکش داده رو پینگ میکنم.

no - Client cannot send frames to other station that are connected to same access point.

این یعنی فقط نمیتونه به استیشن هایی که به همون wlan وصل شدن ارسال داشته باشه؟ مثلا من روی هر روتر بورد 3 MiniPCI دارم و 3 فلت به هر کدوم متصل. کسی وصل شه به یکی از wlan ها، به استیشنی که در اون wlan هست دسترسی نخواهد داشت،ولی به استیشن دیگر wlan ها اره؟

ویرایش توسط tabeez : 2012-01-17 در ساعت 11:45 PM

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در خواست هایی که با همون رنج IP از روتر می گذرن رو drop کن

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    خب من بجای دراپ اومدم آیپی هایی که میخوام رو اکسپت کردم، باز هم آیپی میشه داد. اصلا انگار این فایروال توی آنتن های من کلا حالش خوش نیست..

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    کسی نبود راهنمایی کنه؟
    لطفا

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن وایرلس

نحوه بستن وایرلس

بستن اینترنت وایر لسدو رنج ip pppoe میکروتیکروش بستن وایرلسطریقه بستن دسترسی ها در میکروتیکبستن شبکه وایرلسروش بستن وايرلسdefult forward در وایرلس میکروتیکبستن دسترسی به شبکه آی پی در وایرلس میکروتیکطریقه بستن وایر لسبستن اي پي وايرلسبستن pppoewlan دو شبكه ميكروتيكنحوه بستن دسترسی به وایرلسبستن پینگ میکروتیک بر روی کاربرانبستن شبکه wirelessبستن pppoe در میکروتیکبستن پینگ اینترنت در میکروتیکpppoe میکروتیک برای وایرلسبستن کاربران متصل به wlanنحوه بستن آنتن فلتبستن اینترنت شبکه وایرلسشبکه وایرلس اینترنت در میکروتیکبستن وايرلس

برچسب برای این موضوع