مختصات نقاط رو بدید تا چک کنم
Printable View
مختصات نقاط رو بدید تا چک کنم
[QUOTE=zahmatksh;338387]مختصات نقاط رو بدید تا چک کنم[/QUOTE]
سلامی دوباره
برات تو یاهو مسنجر پ خ کردم
با تشکر
30 متر در منطقه شهری و 24 متر در منطقه خارج شهر ، به دکل نیاز دارید. که بنا به موقعیت بهتره از دکل مهاری قاعده 45 استفاده شود.
[IMG]http://tou.ir/download.php?imgf=13251746991.png[/IMG]
این تصویر است با 15 متر در شهر و 50 متر خارج شهر
است
[IMG]http://tou.ir/download.php?imgf=13251751731.png[/IMG]
این هم تصویری است با مشخصاتی که شما دادین
الان دید مستقیمی وجود نداره
با استفاده از لینک پانر در آوردم
البته جسارت نباشه میشه بگین چه ج.ری محاسبه کردین که این جوری شد
[QUOTE=amirpar;338398]
این تصویر است با 15 متر در شهر و 50 متر خارج شهر
است
این هم تصویری است با مشخصاتی که شما دادین
الان دید مستقیمی وجود نداره
با استفاده از لینک پانر در آوردم
البته جسارت نباشه میشه بگین چه ج.ری محاسبه کردین که این جوری شد[/QUOTE]
از دیتا های جدید Google earth استفاده کنید ، متوجه دقت و تغییرات خواهید شد.
در ضمن محاسباتم به صورت دستی انجام شده
[QUOTE=zahmatksh;338411]از دیتا های جدید Google earth استفاده کنید ، متوجه دقت و تغییرات خواهید شد.
در ضمن محاسباتم به صورت دستی انجام شده[/QUOTE]
شرمنده متوجه این بخش نشدم
من میرم تو گوگل ارث و وقتی با ماوس روی نقطه مورد نطر نگه میدارم مختصات را میده
حالا این اطلاعات جدید را چه جوری بدست بیارم
در ضمن این اطلاعات ارتفاع و طول را خود نرم افزار بدست میاره حتما هم از سرور خودشون استفاده میکنه که ما بهش دسترسی نداریم ( منظورم لینک پلنر است}
این دیتا ها از سال 2002 در سرور این سرویس ذخیره شده اند ، که با show historical imagery مشخص می شه ، در ضمن دقت داشته باشید که امکان سنجی دکل مخابراتی کمی هم تجربه نیاز داره که با دقت در اطلاعات بدست آمده ، امکان در نظر گیری ساده ترین روش را بالاتر خواهد برد.
پستم به خاطر تبلیغ حذف شد
ولی تبلیغاتی نبود
ولی نمیتونم پ خ بذم واست تو یاهو مسنجر نوشتم
ممنون میشم یه راهنمایی بکنی
بچه ها من این نرم افزارو نصب کردم(LINKPlanner) و چند تا هم مختصات بهش دادم و چند تا گراف هم برام به ایمیلم اومد. فقط یه سوالی دارم
من از طریق گوگل ارت مختصات رو کپی میکنم داخل این نرم افزار، ولی وقتی کار تموم میشه و برام نقشه رو میفرسته به ایمیل ، کلا مختصات مربوط به جای دیگه هست در حالی که من مختصات رو از گوگل ارت کپی میکنم به این نرم افزار. چرا اینجوری میشه ؟ یعنی من مختصات رو اشتباه وارد میکنم ؟
[QUOTE=m-ajdari;338513]بچه ها من این نرم افزارو نصب کردم(LINKPlanner) و چند تا هم مختصات بهش دادم و چند تا گراف هم برام به ایمیلم اومد. فقط یه سوالی دارم
من از طریق گوگل ارت مختصات رو کپی میکنم داخل این نرم افزار، ولی وقتی کار تموم میشه و برام نقشه رو میفرسته به ایمیل ، کلا مختصات مربوط به جای دیگه هست در حالی که من مختصات رو از گوگل ارت کپی میکنم به این نرم افزار. چرا اینجوری میشه ؟ یعنی من مختصات رو اشتباه وارد میکنم ؟[/QUOTE]
مختصات را کپی نکن
یاداشت کن و به صورت دستی وارد کن
[QUOTE=amirpar;338516]مختصات را کپی نکن
یاداشت کن و به صورت دستی وارد کن[/QUOTE]
سلام دوست من
من نتونستم مختصات رو از گوگل ارت درست وارد لینک پلنر کنم !!!
این مختصات من در گوگل هست
[URL]http://1.vset.comuv.com/images/a54486317b6d.jpg[/URL]
این هم فیلد مربوط به لینک پلنر هست که باید مختصات رو وارد کنم ولی فرق داره با گوگل ارت!!!
[URL]http://1.vset.comuv.com/images/c9d1fbce4890.jpg[/URL]
میشه لطفا بگید چه طوری باید اون مختصات رو درون لینک پلنر وارد کنم ؟
ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻧﺸﺪﻩ؟
Options>Units>deg:min:sec
ﺗﺸﮑﺮ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺟﺎﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﮐﺎﺭﻡ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﯽ