صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 31

موضوع: ادغام دو کانکشن PPPOEبرای دو برابر شدن سرعت

نام حقيقي: amir

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5

ادغام دو کانکشن PPPOEبرای دو برابر شدن سرعت

من می خوام دو کانکشنPPPOEوایرلس رو از یک ISPبا هم ادغام کنم تا سرعتم دو برابر شه ایا میشه؟و اگه میشه راههاشو بگین ممنون میشم.
    یه تایپیک دیگه مثل همین بود من اونجا سوالمو پرسیدم ولی سسیستم زد این تایپیک قدیمیه لطفا موضوع جدید راه اندازی کنید.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    بابا چرا کسی جواب نمیده با خوندن چند تا تایپیکها فهمیدم باید میکرو تیک نصب کنم حالا لطفا راهنمایی کنید برای نصب میکروتیک غیر از خود میکروتیک باید چی رو دانلود کنم ویندوزم XP

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    میخوایی توی یه سیستم سرعت دوبرابر داشته باشی؟؟؟ اگه اینجوری میخواهی تقریبا نمیتونی همچین کاری کنی بهتره یه یوزر بالاتر بگیری راحتتری

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    میخوایی توی یه سیستم سرعت دوبرابر داشته باشی؟؟؟ اگه اینجوری میخواهی تقریبا نمیتونی همچین کاری کنی بهتره یه یوزر بالاتر بگیری راحتتری
    دو تا یوزر 128 دارم یکیش مال رفیقمه می خوام دو تاشو یکی کنم سرعت دو برابر شه یوزر بالاتر هزینش زیاده.
    اون تایپیک های قبلی رو خوندم نوشته بودن با میکروتیک میشه.
    میکروتیک رو دل کردم الان هم دارمvmwareرو دانلود می کنم.مدیرا یکی بگه میشه یانه

shie سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    فکر کنم بشه با راه اندازی pppoe service تو روتر میکروتیک این کار رو کرد اما دستگاه مخصوص این کار لودبالانسینگ هست دوست من اگر بتونید خریداری کنید بدون مشکل این کار رو میکنید چون این روتر دارای چند پورت ون هستند و میتونه چند پهنای باند رو با هم ادغام کنه

shie، amir44 و boystars سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون از جوابت دوست عزیز قیمت این دستگاه حدودا چنده

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    فکر کنم بشه با راه اندازی pppoe service تو روتر میکروتیک این کار رو کرد اما دستگاه مخصوص این کار لودبالانسینگ هست دوست من اگر بتونید خریداری کنید بدون مشکل این کار رو میکنید چون این روتر دارای چند پورت ون هستند و میتونه چند پهنای باند رو با هم ادغام کنه
    این دوستمون برای سرعت بالاتر مشکل قیمت رو مطرح کرد. اون وقت شما می فرمائید بره لود بالانسینگ بگیره؟!؟

mohammadi4 و shie سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    این دوستمون برای سرعت بالاتر مشکل قیمت رو مطرح کرد. اون وقت شما می فرمائید بره لود بالانسینگ بگیره؟!؟
    دوست عزیز اینترنت رو دائمی دارم رفیقم هم داره ولی کم استفاده میکنه خوب حالا دنبال چیزی هستم که دو تاشو یکی کنم موقع دانلود .من که نمی تونم همیشه ماهی 15تومن بیشتر بدم تا سرعتم دو برابر شه اگه راهنمایی نمیکنید لطفا طعنه هم نزن

shie سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    خوب من هر دو پیشنهاد رو دادم هم کف و هم حرفه ایی ترین اش(اصلا ندیدم که تو پست قبل نوشتند سرعت 128 کیلوبایت هست فکر کردم سرعت اشون بالا هست و شاید بتونند هزینه کنند) که خوب دستگاه خاص این کار همون روتر لودبالانسینگ هست! .
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir44 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینترنت رو دائمی دارم رفیقم هم داره ولی کم استفاده میکنه خوب حالا دنبال چیزی هستم که دو تاشو یکی کنم موقع دانلود .من که نمی تونم همیشه ماهی 15تومن بیشتر بدم تا سرعتم دو برابر شه اگه راهنمایی نمیکنید لطفا طعنه هم نزن
    ببین دوست من من تو سیستم عامل مک (MAC OS X) وقتی دو تا کانکشن pppoe میسازم و کانکت میشم هر دو همزمان با هم ادغام میشه و سرعت پهنای باند هر دو باهم ادغام فعلا این مورد رو شما تست کن(حالا من کامیپوتر مک دارم یعنی مک بوک که لب تاپ اپل هست ) اگر شما پی سی داری مک رو سیستم ات نصب کن ببین میشه اگر بشه دیگه نیاز به خرید دستگاه اضافه تر نیست و راحت میتونی استفاده کنی من تا 4 تا کانکشن هم تست کردم(بیشتر اش رو نمیدونم شاید بشه اما همین تعداد اکانت داشتم) که زدم و شد و پهنای باند مساوی شد تقریبا با همون پهنای باند تک تک اکانت ها
    در مورد ادغام کانکشن ها گفتم تو او اس میکروتیک میشه یک اتر رو ورودی تعریف کرد و روش چند تا pppoe service زد
    اینکه بخوای به صورت مجازی او اس میکروتیک رو بیاری بالا شدن اش میشه اما دنگ و فنگ زیاد داره بهترین اش خرید یک روتر میکروتیک هست مثلا ارزان ترین اش که همون rb750 هست

ویرایش توسط sinaxex : 2011-08-23 در ساعت 11:16 PM
    persiannet، shie، payamf1 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    طعنه نبود دوست من.
    منظورم این بود که این دوستمون سولوشنی که بهتون میده، طوری باشه که علاوه بر اینکه نیازتون رو برطرف می کنه. هزینه اش هم قابل قبول برای یک کاربر خانگی باشه.

sinaxex، amir44 و omidonline سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: dariush

مسدود شده
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    88
    سپاسگزاری کرده
    24
    واسه اینکار Peplink خیلی بهتر از میکروتیکه ولی گرونتره.

amir44 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    برای پیاده سازی این موضوع هم میکروتیک مناسب هست که دوستمون بالا گفته است.
    اینم یه راهنما:
    Load Balancing over Multiple Gateways - MikroTik Wiki

sinaxex، persiannet، shie و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون از راهنمایی هاتون

نام حقيقي: arash

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    خوب من هر دو پیشنهاد رو دادم هم کف و هم حرفه ایی ترین اش(اصلا ندیدم که تو پست قبل نوشتند سرعت 128 کیلوبایت هست فکر کردم سرعت اشون بالا هست و شاید بتونند هزینه کنند) که خوب دستگاه خاص این کار همون روتر لودبالانسینگ هست! .

ببین دوست من من تو سیستم عامل مک (MAC OS X) وقتی دو تا کانکشن pppoe میسازم و کانکت میشم هر دو همزمان با هم ادغام میشه و سرعت پهنای باند هر دو باهم ادغام فعلا این مورد رو شما تست کن(حالا من کامیپوتر مک دارم یعنی مک بوک که لب تاپ اپل هست ) اگر شما پی سی داری مک رو سیستم ات نصب کن ببین میشه اگر بشه دیگه نیاز به خرید دستگاه اضافه تر نیست و راحت میتونی استفاده کنی من تا 4 تا کانکشن هم تست کردم(بیشتر اش رو نمیدونم شاید بشه اما همین تعداد اکانت داشتم) که زدم و شد و پهنای باند مساوی شد تقریبا با همون پهنای باند تک تک اکانت ها
    در مورد ادغام کانکشن ها گفتم تو او اس میکروتیک میشه یک اتر رو ورودی تعریف کرد و روش چند تا pppoe service زد
    اینکه بخوای به صورت مجازی او اس میکروتیک رو بیاری بالا شدن اش میشه اما دنگ و فنگ زیاد داره بهترین اش خرید یک روتر میکروتیک هست مثلا ارزان ترین اش که همون rb750 هست
    مطمئنی با کامپیوترهای مک میشه به چند تا ssid وصل شد بعد خود سیستم عاملش لودبالانسینگ میکنه(بدون هیچ برنامه ای؟)؟به حق چیزهای نشنیده!!!

دوست عزیز ملت دارن مالی 40 50 تومن میدن تا سرعتشون 256 بشه اونوفت تو نگران 15 تومنتی؟اگه سرعت بالاتر میخوای باید پول بیشتر بدی و راحت ترین راه خرید سرعت بالاتر از ای اس پس هست واسه اطلاع عرض میکنم 512 ماهی 18900 تومان !! (یکی از شرکتهای بزرگ اینترنتی داره ارائه میده)

ویرایش توسط arasharash : 2011-08-24 در ساعت 11:46 PM

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط arasharash نمایش پست ها
    مطمئنی با کامپیوترهای مک میشه به چند تا ssid وصل شد بعد خود سیستم عاملش لودبالانسینگ میکنه(بدون هیچ برنامه ای؟)؟به حق چیزهای نشنیده!!!

دوست عزیز ملت دارن مالی 40 50 تومن میدن تا سرعتشون 256 بشه اونوفت تو نگران 15 تومنتی؟اگه سرعت بالاتر میخوای باید پول بیشتر بدی و راحت ترین راه خرید سرعت بالاتر از ای اس پس هست واسه اطلاع عرض میکنم 512 ماهی 18900 تومان !! (یکی از شرکتهای بزرگ اینترنتی داره ارائه میده)
    اره مطمنئ ام شما تست بفرمایید میبنید این مورد رو من رو لب تاپ مک بوک پرو ام این کار رو کردم و چند تا پی پی پی او ایی میزنم پهنای باند همه اشون استفاده میشه تازه اگر با یک شبکه وایرلس هم وصل بشید پهنای باند اون هم میاد رو کل پهنای باند. بخواهید براتون فیلم اش رو میزارم
    ضمنا ssid برای شبکه مبتی بر 802.11 یعنی وایرلس هست من وصل شدن چند اکانت PPPOE رو گفتم

ضمنا 512 رو شرکت میده 18900 خوب حتما محدودیت ترافیک داره! چون طبق تعرفه 512 نامحدود کمتر از 70 تومان نمیدند (رو بستر وایرلس که ارزان تر هست و بستر ای دی اس ال هم بهم بسته به ای اس پی تا 110 تومان هم میدند)والا الان 1 مگ با 3 گیگ حجم رو زیر 20 تومان هم میدند!! اما ایشون دقت کنید واسه دانلود میخواد!

ویرایش توسط sinaxex : 2011-08-24 در ساعت 11:56 PM

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوبرابر کردن سرعت اینترنت

ادغام دو کانکشن

2 برابر کردن سرعت اینترنت

ادغام دو اینترنت در میکروتیک

ادغام سرعت دو کانکشن

یکی کردن 2 کانکشن

ترکیب دو کانکشن ویندوز

ادغام چندین اتصال اینترنت

ادغام دو پهنای باند