نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 9سپاس
  • 3 توسط shie
  • 2 توسط mohsenhvac
  • 1 توسط drezaie
  • 1 توسط mohsenhvac
  • 2 توسط shie

موضوع: راه اندازی شبکه وایرلس برای یک هتل

نام حقيقي: هوشنگ

عضو عادی شناسه تصویری hoshi
    نوشته
    351
    سپاسگزاری شده
    258
    سپاسگزاری کرده
    149

راه اندازی شبکه وایرلس برای یک هتل

با سلام
    یه پروژه داریم که هتله 9 طبقه است که هر طبقه 350 متر زیر بنا داره حالا میخوایم یه کاری کنیم که کل مهمانها بتونن از طریق وایرلس به اینترنت وصل بشن . حالا از دوستان خواهش دارم که منو برای خرید انتن و اکسس پوینتی با این قابلیت راهنمایی کنن. راستی باید یه دونه اکانتینگ هم راه اندازی کنم. که مهمونا هر کدوم یوزر و پسورد خودشونو داشته باشن.اما از نظر هزینه هزینه زیاد مهم نیست فقط پروژه در حد اعلا جواب بده. از دوستان خواهش دارم راهنمایی بفرماین.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    سرچ !
    اگر غیر از این بود بفرماید !

SADEGH65، mohsenhvac و drezaie سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    میکروتیک + هات اسپات+ user manager لولشم 5 باشه= rb493g
    برای اکسس پوینتهای هر طبقه میتونی از اکسسپوینتهای دیلینک یا تی پی لینک استفاده کنی اما تعداد و جاشون بستگی به طرح هر طبقه داره و از اونجاییکه شاید بخوای دوربین مدار بسته هم در اینده نصب کنی و به احتمال زیاد دوربینهات تحت شبکه هم باشن بهتره که تو هر طبقه یه سوییچ 16 پورت با پدر مادر بذاری و اکسس پوینتها و دوربینهات رو به اونا وصل کنی در ضمن سوییچی که میذاری بهتره management باشه تا vlan داشته باشه و دوربینها و اکسسپوینتها در دو vlan متفاوت باشن واسه امنیت بیشترو در اخر هم یه کابل کشی تر و تمیز برای ارتباط طبقات باهم و اتصال به روتربرد و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات دوربینها (nvr)

drezaie و shie سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: David

عضو عادی شناسه تصویری drezaie
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    103
    سپاسگزاری کرده
    141
    سلام دوست عزیز:
    قبل از هر چیز به فکر یه اینترنت پر سرعت باش که مسافر هایی عزیزی که از کشور هایی میان که سرعت اینترنتشون واقعا برای ما قابل تصور هم نیست
    مایه آبروریزی نباشه؟؟؟؟؟ بعد به فکر اکسس پوینت و ساختار شبکه و مخصوصا امنیت شبکه ای که ایجاد میکنید ، باشید. به نظر من داشتن یه اینترنت واقعا پر سرعت اولین قدمی که شما میتونید بردارید. دومین قدم داشتن تجهیزات خوب مثل میکروتیک وحتی سیسکو و... بسته به نیاز (میتونه هم دوربین باشه هم واسه اکسس پوینت ها) و فکر کنم بقیه راه رو میشه با کمی جستجو توی همین سایت با نحوه پیاده سازی شبکه وایرلس آشنا شد.
    موفق باشید

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: هوشنگ

عضو عادی شناسه تصویری hoshi
    نوشته
    351
    سپاسگزاری شده
    258
    سپاسگزاری کرده
    149
    ممنون از راهنمایی دوستان
    راستش تا اینجا با استفاده از تجربه دوستان میخوام اکانتینگ رو ibsng بذارم . و برای هر طبقه با کابل اینترنت رو بدم به یه رادیو. اقا بهروز اگه اینطوره روتر برد 433ah هم به جای 750 جواب میده و حتما هم باید یه انتن به اون وصل کنم و برای هر روتر برد هم یه mini pci که اینجوری هزینه سر به فلک میزنه. به نظر شما دوستان اکسس پوینتی با این قدرت وجود نداره که برای هر طبقه بذارم و 350 متر را پوشش بده

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    شما میتونی برای پخش اینترنت از اکسسپوینتهای معمولی مثل تی پی لینک استفاده کنی چون حجم بالایی از ترافیک که نداری اما اگه می خوای پول اضافی خرج کنی برو لینک سیس یا سیسکو بگیر یا از سیستمهای یک پارچه astaro استفاده کن

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoshi نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی دوستان
    راستش تا اینجا با استفاده از تجربه دوستان میخوام اکانتینگ رو ibsng بذارم . و برای هر طبقه با کابل اینترنت رو بدم به یه رادیو. اقا بهروز اگه اینطوره روتر برد 433ah هم به جای 750 جواب میده و حتما هم باید یه انتن به اون وصل کنم و برای هر روتر برد هم یه mini pci که اینجوری هزینه سر به فلک میزنه. به نظر شما دوستان اکسس پوینتی با این قدرت وجود نداره که برای هر طبقه بذارم و 350 متر را پوشش بده
    اگر توجه کرده بودید من RB711 رو پیشنهاد دادم فیمت هر کدومشم فکر نکنم بیشتر از 80 تومن اینا بشه !
    میتونی او هر طبقه سه تا از اینا بزاری کامل پوشش میده البته با توجه به محیط !
    برای IBSUNG باید یک سیستم روشن بزاری که خوب اگر اینجوری باشه این روتر ها این وسط چی کاره اند !؟
    هیچی به Hotspt برای وایرلس نمیرسه !
    اون جوری هم که یک 433 بزاری بعد بیای Mini pci بزاری و از این حرفا داری خودتو میپیچونی ! و هزینه تم سر به فلک میزنه
    اینم توجه داشته باشین که انتنی که قراره گذاشته بشه انتن تلویزیون که نیست هرچی بخواین سیم بکشین حد اکثر نیم متر میتونین سیم بکشین

drezaie و mohamad-23 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه وایرلس برای 50 یوزر

طرح راه اندازی یک هتل

راه اندازی اکانتینگ در هتل

راه اندازی یه شبکه کابل در هتل

راه اندازی شبکه وایرلس در هتل

ايجاد شبكه وايرلس هات اسپات

نصب شبکه هتل

نصب شبکه وایرلس هتل

راهنمایی جهت راه اندازی NVR

هزینه راه اندازی اینترنت هتل

راه اندازی هات اسپات در هتل