نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 8سپاس
  • 1 توسط bad-sector
  • 2 توسط mahdi2008
  • 2 توسط hajir2k
  • 1 توسط bad-sector
  • 2 توسط mahdi2008

موضوع: ::.. اتصال مودم ADSL به شکه وایرلس ..::

نام حقيقي: Bad Sector

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    37

::.. اتصال مودم ADSL به شکه وایرلس ..::

سلامـ
    شرمنده تاپیک برپا کردم. برای رفع شبهه م لازم بود . وگرنه مطالب لازم رو مطالعه کردم .
    ...
    من یه مودم ADSL 5 پورت تو یه طبقه داشتم که با یه کابل 20 متری به طبقه پایین آوردم و به Lan سیستم وصل کردم و اینترنت دادم بهش .
    حالا 2 تا سیستم دیگه تو همین طبقه هست که نمیخوام با کابل به هم متصل باشن و میخوام با کارت شبکه USB وایرلس وارد شبکه شن و اینترنت داشته باشن .
    در واقع از این سیستم پایینی که با کابل به مودم متصل شده به عنوان Gateway استفاده کنن و اینترنت بگیرن .
    پفتم برای اینکه به این سیستم وصل شه یه اکسس پوینت بگیرم و کابلی که از مودم اومده رو وصل کنم بهش و به جای 2 تا ، 3 تا کارت شبکه وایرلس بگیرم و بعد هر 3 تا رو شبکه کنم . ( ولی با اکسس پوینت کار نکردم . مدل ها رو هم زیاد نمیشناسم . اگر فکرم درست هست راهنماییم کنید . ) یا شاید با یه سوییچ بشه کاری کرد ...
    یا همینطوری که کابل شبکه به LAN متصل هست با کارت شبکه وایر لس هم به سیستم وصل شم و 2 تا آی پی داشته باشه اون سیستم ( شدنیه ؟! ) و بازم بشه 3 تا کارت شبکه وایرلس ...
    به کمکتون نیاز دارم . ممنون

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    سلام
    به نظر میرسه اگه همون سه تا کارت وایرلس بگیره راحت باشی.
    اینترنت رو از روی lan که داری میگیری روی کارت شبکه وایرلس share کنید(البته با توجه به این که "سیستم پایینی که با کابل به مودم متصل شده به عنوان Gateway استفاده کنن و اینترنت بگیرن").

arash3400 و bad-sector سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: هژیر کریمی

عضو عادی شناسه تصویری hajir2k
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    29
    درود !
    بهترین گزینه این میتونه باشه که یه مودم داشته باشی که خودش access point هم باشه.حالا که مودم رو داری همونطور که خودت گفتی بهترین کار همینه که از یه access point استفاده کنی. تنظیماتش خیلی ساده هستش و حتی آسونتر از مودم که داری.
    به نظر من ساده ترین و بهترین گزینه همین میتونه باشه. اون کابل رو هم جمع میکنی و دردسر هات هم کم میشه.

نام حقيقي: Bad Sector

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2008 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر میرسه اگه همون سه تا کارت وایرلس بگیره راحت باشی.
    اینترنت رو از روی lan که داری میگیری روی کارت شبکه وایرلس share کنید(البته با توجه به این که "سیستم پایینی که با کابل به مودم متصل شده به عنوان Gateway استفاده کنن و اینترنت بگیرن").
    یعنی من میتونم روی یه سیستم که به Lan ش از مودم کابل وصله یه کارت شبکه وایرلس هم داشته باشم ؟ بعد آی پی اون رو چطوری ست کنم ؟ یعنی getway کارت شبکه وایرلس رو آی پی Lan همون سیستم بذارم ؟
    اینش برام یکم سوال شد !

بهترین گزینه این میتونه باشه که یه مودم داشته باشی که خودش access point هم باشه.حالا که مودم رو داری همونطور که خودت گفتی بهترین کار همینه که از یه access point استفاده کنی. تنظیماتش خیلی ساده هستش و حتی آسونتر از مودم که داری.
    به نظر من ساده ترین و بهترین گزینه همین میتونه باشه. اون کابل رو هم جمع میکنی و دردسر هات هم کم میشه.
    آخه مودمم طبقه بالاس . واسه اینکه ساختمون دیوارهاش بدجوری بتنیه ! نتونستم وایرلس استفاده کنم و با کابل کشوندمش پایین.
    حالا نهایتش همون کابل رو به اکسس کانکت میکنم و سه تا کارت شبکه بی سیم بگیرم .
    برای اکسس پوینت ارزون ترین مدل ... ؟ پیشنهاد ؟

* میگم اگه یه روتر وایرلس بگیرم و مثل سوییچ ازش استفاده کنم یعنی مودمم به روتر وایرلس کانکت شه و بعد 3 تا سیستم هام مجهز به کارت شبکه وایرلس شن و ... ؟
    این مدل چطوره ؟ ( قیمتش مناسب بود ! )

ویرایش توسط bad-sector : 2011-11-13 در ساعت 11:10 AM
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    نقل قول نوشته اصلی توسط bad-sector نمایش پست ها
    یعنی من میتونم روی یه سیستم که به Lan ش از مودم کابل وصله یه کارت شبکه وایرلس هم داشته باشم ؟ بعد آی پی اون رو چطوری ست کنم ؟ یعنی getway کارت شبکه وایرلس رو آی پی Lan همون سیستم بذارم ؟
    اینش برام یکم سوال شد !

آخه مودمم طبقه بالاس . واسه اینکه ساختمون دیوارهاش بدجوری بتنیه ! نتونستم وایرلس استفاده کنم و با کابل کشوندمش پایین.
    حالا نهایتش همون کابل رو به اکسس کانکت میکنم و سه تا کارت شبکه بی سیم بگیرم .
    برای اکسس پوینت ارزون ترین مدل ... ؟ پیشنهاد ؟

* میگم اگه یه روتر وایرلس بگیرم و مثل سوییچ ازش استفاده کنم یعنی مودمم به روتر وایرلس کانکت شه و بعد 3 تا سیستم هام مجهز به کارت شبکه وایرلس شن و ... ؟
    این مدل چطوره ؟ ( قیمتش مناسب بود ! )
    در مورد قسمت اول درسته و میتونی کارت شبکه lan رو برای wlan به اشتراک بذاری(البته این مورد یک اشکال داره و اون هم اینه که باید اون سیستم همیشه روشن باشه اگه اون دوتا سیستم دیگه میخوان از اینترنت استفاده کنن)
    اون اشکالی که بالا مطرح شد اینجا برطرف میشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه مودم وایرلس

چگونه وایرلس روتر را به مودم adsl وصل کنیم

اتصال مودم adsl به روتر وایرلس

چگونه مودم وایرلس adsl را ست کنیم.

چگونه adsl را وایرلس کنیم

استفاده از مودم adsl به جای access point

چگونه وایرلس مودم را فعال کنیم؟

چگونه wlan درadsl را فعال کنیم

وایرلس کردن مودمهای کابلی

کارت وایرلس adsl

استفاده از مودم و access point