صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﯼ ﺗﻠﻔﻦ ﺍﯼ پی ﺑﺮﻭﯼ ﺑﺴﺘﺮ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954

ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﯼ ﺗﻠﻔﻦ ﺍﯼ پی ﺑﺮﻭﯼ ﺑﺴﺘﺮ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ

ﺳﻼﻡ. ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
    ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺍﯾﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﯼ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨﯽ ﺑﻪ ﺭﻭﯼ ﺑﺴﺘﺮ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ. ﺑﺪﻭﻥ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﺷﺪﻧﯽ ﺍﺳﺖ? ﯾﻌﻨﯽ ﺑﺎ ﺧﺮﯾﺪ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺍﻧﺎﻟﻮﮒ ﺑﻪ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﻝ ﺑﺮﺍﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﻭ ﯾﺎ ﺧﺮﯾﺪ ﮔﻮﺷﯽ ﺍﯼ ~ﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺍﻣﮑﺎﻥ ~ﺯﯾﺮ ﻩ ?
    ﮐﮑﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﺎﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﺍﯾﻨﻪ ، ﭼﻮﻥ ﻗﺒﻼ ﭼﻨﺪﺟﺎ ﻟﯿﻨﮏ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻭ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﺣﺎﻻ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺑﺎ ﮐﻤﺘﺮﯾﻦ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮﯾﻦ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺗﻠﻔﻨﯽ ﺩﺭ ﺩﻭ ﻃﺮﻑ ﻣﺠﻬﺰ ﺷﺪ ?

ﻫﻬﺮ ﮐﺴﯽ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﺎﻣﻞ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻩ ﺍﮔﺮ ﺑﺨﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻡ ﺍﺯ ~ﺍﯾﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭼﯽ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻢ ?ﻣﻦ ﺩﺭ voipﮐﺎﻣﻼ ﻣﺒﺘﺪﯼ ﻫﺴﺘﻢ.
    ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    سلام دوست عزیز ...من هم مثله شما میخام اینکارو بکنم....ممنون میشم از بچه های که بلدن یا کار کردن مفصل توضیح بدن که چطور میشه یه خط تلفن ثابت رو ار طریق وایرلس انتقال داد..میگیم مثلا لینک بر قراره.. چیزهای دیگه ای که باید خریدارشه بشه چی هست....قیمت اگه دارید هم بگید....

یک دنیا تشکر

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    کسی نیست؟

arash3400 و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوستان عزیز اگر سرچ کنید خیلی زود تر به نتیجه می رسید . توی همین سایت چندین بار این موضوع مطرح شده . اگر فقط بحث انتقال یک خطه یه سری کانورتر یا مبدل هست مثل SPA3000 کارتون رو راه می اندازه اما در کل به ازای هر خط نیاز دارید به یه FXO - FXS ...

amin-net، arash3400 و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    اگر فقط بحث انتقال یک خطه یه سری کانورتر یا مبدل هست مثل SPA3000 کارتون رو راه می اندازه اما در کل به ازای هر خط نیاز دارید به یه FXO - FXS ...
    احتمالا بد توضیح دادم
    من میخوام با دو تا گوشی در هر 2 طرف ارتباط برقرار کنم . یک طرف با طرف دیگه ارتباط برقرار بشه. مثلا از یه طرف با شماره گیری ، اونطرف زنگ بخوره
    یه چیزی مثل ارتباط داخلی !!!

amin-net و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    آها ! خوب می تونی از استریک استفاده کنی . توی voip-iran.com راهنمای نصب و راه اندازی اولیه اش هست . ورژن خودشونو اسمشو گذاشتن واک و فارسی هم هست ...

amin-net، arash3400 و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در ساده ترین حالت
    شما می تونی دو تا گوشی تلفن رو به هم وصل کنی و با سری کردن یک باطری 12 ولت یه شبکه تلفن کاملا اختصاصی درست کنید ، برای انتقال این خط تلفن در سمتی که باطری وجود داره Fxs و در سمتی که باطری نداره Fxo قرار دهید ، و بین این دو از شبکه استفاده کنید.( بدون نیاز به مرکز تلفن )

کمی پیچیده تر
    شما می تونید از یه مرکز تلفن استفاده کنید ( مرکز آنالوگ ) ( بقیه کار ها طبق روش یک است )

پیچیده
    استفاده از مرکز تلفن دیجیتال

amin-net، sinaxex، arash3400 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    دوستان من گفتم هیچی از این موضوع نمیدونم و حالا کلا گیج شدم اگه از دوستان کسی میتونه راهنمایی اصولی و کاربردی کنه ممنون میشم. اگه میتونید کامل راهنمایی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    می تونی از استریک استفاده کنی . توی voip-iran.com راهنمای نصب و راه اندازی اولیه اش هست . ورژن خودشونو اسمشو گذاشتن واک و فارسی هم هست ...
    الستیکس رو خوندم باید رویه لینوکس نصب بشه بعدشم نیاز به pc جدا داره این خیلی پیچیده میکنه کارو از این ساده تر آیا میشه ؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    در ساده ترین حالت
    شما می تونی دو تا گوشی تلفن رو به هم وصل کنی و با سری کردن یک باطری 12 ولت یه شبکه تلفن کاملا اختصاصی درست کنید ، برای انتقال این خط تلفن در سمتی که باطری وجود داره Fxs و در سمتی که باطری نداره Fxo قرار دهید ، و بین این دو از شبکه استفاده کنید.( بدون نیاز به مرکز تلفن )
    ایا درست متوجه شدم؟ (یعنی با سری کردن یه باتری 12 ولت بین 2 تا گوشی تلفن یه مدار بسته به وجود میاد که در این مدار گوشی ها با هم میتونند ارتباط داشته باشند.)
    اگه درسته حالا چطوری بین این دو از شبکه باید استفاده کرد ؟ چی طوری بیارمشون داخل lan ?

ویرایش توسط itpirooz : 2011-11-11 در ساعت 01:14 AM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط itpirooz نمایش پست ها
    الستیکس رو خوندم باید رویه لینوکس نصب بشه بعدشم نیاز به pc جدا داره این خیلی پیچیده میکنه کارو از این ساده تر آیا میشه ؟!!!
    نیاز به نصب لینوکس نداری ، این نرم افزار با پایه لینوکس هستش، فقط نیاز به یه کامپیوتر جدا داری

نقل قول نوشته اصلی توسط itpirooz نمایش پست ها
    ایا درست متوجه شدم؟ (یعنی با سری کردن یه باتری 12 ولت بین 2 تا گوشی تلفن یه مدار بسته به وجود میاد که در این مدار گوشی ها با هم میتونند ارتباط داشته باشند.)
    اگه درسته حالا چطوری بین این دو از شبکه باید استفاده کرد ؟ چی طوری بیارمشون داخل lan ?
    در پست قبلیم دقیقا توضیح دادم چطور وارد شبکه می شه

در کل تلفن دستگه ساده ای هستش ، که در بدون در نظر گرفتن قیمت و برند گوشی ، از یه دهنی و یک گوشی و یک کلید (تبدیل) الکتریسیته تشکیل شده است ، اگه شما گوشی های پیچیده ای رو داخل بازار می بینید دلیل بر تغییر این ساختار نیست ، و کل اساس تلفن بر این مبنا تشکیل شده
    زمانی که گوشی بر روی تلفن قرار دارد ، مدار زنگ بشته می شود و اگر طرف مقابل گوشی را بردارد ، تلفن شما شروع به زنگ زدن می کند ، و زمانی که گوشی را برمی دارید ، مدار زنگ قطع می شود و شما قادر خواهید بود ، با تلفن صحبت کنید و بلعکس.

اما اگه بخوای بوق های مورد نظر رو هم داشته باشه باید براش مدار الکترونیکی طراحی و یا از مراکز تلفن استفاده کنی (مثل بوق آزاد ، اشغال و یا خانومه بگه مشترک مورد نظر در حال گشت زنی در پرشین نت ورکز می باشد)

ویرایش توسط Zahmatkesh : 2011-11-11 در ساعت 09:32 AM
    amin-net، arash3400، mohammadi4 و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    SADEGH65، amin-net، Zahmatkesh و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺟﻮﺍﺑﻤﻮ ~ﯾﺪﺍ ﮐﺮﺩﻡ
    ﺑﺎ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻭ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﺒﺪﻝ spa3000 ﻫﺴﺘﺶ

ﻓﻘﻂ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﯾﻦ ﻣﺒﺪﻝ ﭼﻨﺪ ﻫﺴﺘﺶ? ﯾﻪ ﺳﺮﭼﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﮐﻤﮏ ﺑﻮﺩ ﻣﺰﺍﺣﻤﺘﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    الان نمی دانم SPA3000 هنوز توی بازار استفاده می شود یا نه چون مدل جایگزین SPA3102 علاوه بر همه قابلیت های SPA3000 یک پورت شبکه اضافه هم دارد.
    قیمت SPA3102 بین 100 هزار تومان تا 120 هزار تومان بود. حتماً قیمت دقیق را از بازار جویا شوید خصوصاً به دلیل بالارفتن قیمت دلار.

این نکته را هم عرض کنم که این راه حل معمولاً برای انتقال 1 تا 2 خط توصیه می شود. اگر تعداد خطوط شما بیشتر است استفاده از Gatewayهای چند پورت پیشنهاد می گردد.

amin-net، Zahmatkesh، arash3400 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    در ساده ترین حالت

استفاده از مرکز تلفن دیجیتال
    سلام
    ببخشید پست قدیمی رو بالا میارم
    یه سوال فنی !
    من با 2تا spa3000 لینک سیس خط رو انتقال دادم ولی نه خط شهری بلکه یه خط داخلی از سانترال ! و دلیلش هم این بود که هزینه پای طرف نیوفته
    آیا همین کار رو بدون سانترال انجام داد ؟؟ جریان این باتری چیه که گفتین سمت ورودی خط میخوره ؟ میشه سانترال رو حذف کرد برای کار ما ؟ نهایتا جای شماره گیری که الان میکنیم یه سوئیچ میزاریم برای زنگ خوردن اون طرف
    میشه ؟؟؟؟؟

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mozafar_sa نمایش پست ها
    سوئیچ ؟؟؟؟؟
    سلام

اینم از اولین پستم در سال 91

منظورتون از سوییچ چیه ؟

از دید من اگر شما تاریخچه تلفن را مطالعه بفرمایید مشکلتون حله. این تاریخچه تا کنون بی تغییر بوده و تنها امکاناتی موازی با یک گوشی معمولی به آن افزوده شده.

نام حقيقي: بنیامین

خواننده شناسه تصویری Benygh
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    52
    سلام
    سال نو همه دوستان مبارک باشه و امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
    یک ارتباط وایرلس برای انتقال تصویر بین محل کارخانه و دفتر شرکت برقرار کرده ام که در هر دو طرف از روترهای ADSL برند TP-Link استفاده میکنم و کامپیوترهای اونجا با وایرلس بهش وصل هستند و به صورت DHCP آی پی میگیرند.
    حالا اگر بخواهیم یک خط شهری رو برای تلفن و فاکس انتقال بدیم به محل کارخانه دو دستگاه FXS-FXO تهیه میکنیم.
    حالا اگر خط شهری که با سوکت RJ11 به FXO دستگاه در محل شرکت وصل بشه و دستگاه به روتر وصل بشه و یه آی پی استاتیک براش تعیین کنم توی شبکه، و در ادامه اگر در طرف کارخانه هم دستگاه رو وصل کنم و یه آی پی برای اون دستگاه تعیین کنم و از FXS به تلفکس وصل کنم آیا به همین راحتی خط منتقل میشه یا تنظیمات خاصی داره ؟
    آیا میشه در طرف شرکت هم یک تلفن گذاشت و برای هر یک از دو تلفکس موجود در کارخانه و شرکت یک داخلی داد ؟
    در صورتی که در دو طرف هم تلفکس موجود باشه به هنگام دریافت فکس آیا در هر دو طرف فکس دریافت و چاپ میشه ؟

در ضمن، آیا کسی رو میشناسید که بتونه تجهیزات رو توی این هفته به دستم برسونه ؟ با توجه به تعطیلات نوروز و بسته بودن باربری ها.

آقای زحمتکش، شما چطور ؟ در زمینه تجهیزات VoIP فعال هستید یا خیر‌؟

متشکرم.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت spa3102

نرم افزار سوئیچ مراکز تلفنی استریک

تلفن داخلی وایرلس

راهنما ارتباط تلفنی spa-3000

تلفن داخلی بروی وایرلس

اتقال بوق تلفن wire lessزنگ زدن از طریق وایرلستماس تلفنی از طریق وايرلسspa-3102 قیمتراهنما الستیکس fxsچطوری میشه یک خط تلفن ثابت رو با انتن وایرلس انتقال دادبرقراری خط تلفن ثابت با آنتن وایرلسایا وایرلس با خط ثابت تلفن وصل میشهچگونه گوشیهای ای پی grandstream را به هم متصل کنیمتلفن بروی بستر وایرلس انتقال خط ثابت رو اپیfxo spa3000راه اندازی spa3000تلفن وایرلیسانتقال خط تلفن ثابت وایرلس تلفن وایرلستلفن لينك وايرلس fxoSPA3000برنامه انتقال خط تلفن در lanطریقه برقراری ارتباط تلفنی از gmail

برچسب برای این موضوع