نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: ارتباط دو شبکه داخلی توسط آنتن های وایرلس سطح شهر

نام حقيقي: javad

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ارتباط دو شبکه داخلی توسط آنتن های وایرلس سطح شهر

سلام دوستان
    1- سنایور از این قرار هست که دو تا شبکه lan داریم که یکی منزل هست و یکی یه شرکت
    این وسط در سطح شهر آنتن های وایرلس شرکت های ارائه دهنده اینترنت قرار داره که افراد با انتن های nano بهشون وصل میشن و اینترنت می گیرند
    در منزل و محل کار انتن nano5 و مودم وایرلس دارم که برای اتصال اینترنت استفاده می کنم.
    می خاستم از این ارتباط وایرلسی سطح شهر برای ارتباط این دو شبکه استفاده کنم.
    در حال حاضر وقتی کابل انتن نانو شرکت رو مستقیم به یک سیستم وصل می کنم .می تونم توی منزل به اون سیستم وصل بشم
    ولی وقتی کابل آنتن نانو شرکت رو به روتر وایرلس وصل می کنم دیگه ارتباطی با اون سیستم وشبکه داخلی ندارم.
    به نظرتون چیکار می شه کرد؟
    آنتن نانو دو تا پورت شبکه داره به نظرتون از پورت شبکه دوم استفاده کنم و یکی رو روتر وایرلس وصل کنم و یکی رو به کامپیوتری که میخام ریموت وصل بشم؟

2-این شبکه حداکثر 10 کلاینت خواهد داشت.به نظرتون نیاز هست dhcp و دومین نصب کنم یا از همون dhcp روتر استفاده کم؟

ویندوز سرور این شبکه ویندوز 2008 هست.و سیستمی که تقریبا میخام بهش کانکت بشم همین سرور هست.
    که زمانی که در منزل هستم بتونم به صورت ریموت بهش وصل بشم و کار کنم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزيز شما كابل شبكه رو به يك سويج وصل كنيد و از سويچ به روتر وایرلس

نام حقيقي: javad

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از نظرتون.. با توجه به اینکه DHCP این ISP ها به کلاینت ها IP می دهند .شبکه من ممکن نیست از این DHCP ها IP بگیره؟ باید تمام IP های رو به صورت دستی ست کنم؟یا اگر یک کابل از روتر وایرلس به سوییچ وصل کنم کلاینت هام از روتر خودم IP می گیرند؟در این صورت ممکن نیست روتر وایرلسم به بقیه کلاینت های این ISP ها IP بده؟ من DHCP رو روی ویندوز 2008 نصب کردم ولی دیدم به علاوه بر شبکه خودم به بقیه سیستم هایی که در شبکه وایرلس این ISP ها قرار داشتند نیز IP داده.واسه همین DHCP رو Stop کردم .

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه داخلی وایرلس

شبکه وایرلس داخلی

طریقه وصل آنتن

طریقه وصل dhcp

ارتباط داخلی وایرلس

نحوه ریموت کردن انتن وایلس

شبکه وایلس داخلی

روترویرلیس شهری

تنظیم دو شبکه از طریق انتن وایرلس

نحوه اتصال آنتنهاي وايرلس

بستن آنتن شبکه وایرلستنظیمات اتصال دو آنتن nano5نحوه اتصال آنتن شبکه وایرلسارتباط دو شبکه از طریق آنتن وایرلسنحوه اتصال دو آنتن وایرلس به یکدیگرعملکرد آنتنهای وایرلساتصال دو آنتن شبکه آنتن اتصال دو شبكه نحوه کارکرد آنتن وایرلسوایرلس شهری توسط روترنحوه اتصال آنتن های وایرلس طریقه اتصال آنتن وایرلساتصالات آنتن وایرلسآنتنnano5نحوه اتصال کابل آنتن

برچسب برای این موضوع