نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس
  • 3 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط NOBOADY

موضوع: راه اندازی شبکه موبایل

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6

راه اندازی شبکه موبایل

من می خوام یه شبکه خصوصی موبایل - مطمئنا برای تست - راه اندازی کنم . تا اونجا که من دیدم رنج کاری موبایل ها از 850 تا 1900 هست . حالا سوال من اینه ، اپوراتور های موجود از چه فرکانس هایی استفاده می کنند ؟ و یه فرکانس که کمترین احتمال اختلال توی شبکه های این رنج رو داشته باشه کدومه ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در سیستم های رومینگ برای ارتباط پایدار تر سعی می شه از سیستم Auto Channel استفاده شه. ( اگه دقت کرده باشی در مکالمات طولانی ، بعضی اوقات یک قطعی چند میلی ثانیه ای باعث دریافت نکردن ویس می شه ، که اغلب به دلیل تغییر کانال ارتباطی می باشد)

mehrzadmo، alisc و shie سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    من می خوام یه شبکه خصوصی موبایل - مطمئنا برای تست - راه اندازی کنم . تا اونجا که من دیدم رنج کاری موبایل ها از 850 تا 1900 هست . حالا سوال من اینه ، اپوراتور های موجود از چه فرکانس هایی استفاده می کنند ؟ و یه فرکانس که کمترین احتمال اختلال توی شبکه های این رنج رو داشته باشه کدومه ؟
    درود!
    ابتدا مطلب فوق که از جناب زحمتکش هست رو بخون که کلید اصلی پژوهش میتونه باشه، بعد از اون فرکانسی کاری موبایل ربطی به تکنولوژی مورد استفاده در آن را ندارد میتونی از یه فرکانس دیگه استفاده کنی و برای اینکه بدونی، فرکانس بین 915 تا 921 مگاهرتز خالی است و نه برای Downstream و نه برای Upstream استفاده نمیشه.
    موفق باشید... .

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    بعد از اون فرکانسی کاری موبایل ربطی به تکنولوژی مورد استفاده در آن را ندارد میتونی از یه فرکانس دیگه استفاده کنی
    اینو متوجه نشدم راستش . فرکانس ربطی به تکنولوژی نداره یعنی چی ؟

در سیستم های رومینگ برای ارتباط پایدار تر سعی می شه از سیستم Auto Channel استفاده شه.
    سامان جان ، این اتو چنل در هر صورت باید یه بازه خاص داشته باشه ؟ درسته ؟ مثلا نمیشه همراه اول از مثلا 900 تا 1000 رو استفاده کنه و ایرانسل هم همین کار رو بکنه که .

کلمات کلیدی در جستجوها:

فرکانس کاری موبایل

شبکه خصوصی موبایل

شبکه ارتباط موبایلسامان زحمتکش موبایلراه اندازی شبکه خصوصی موبایلرنج کاری فرکانس موبایل رنج فرکانس موبایلفركانس كاري موبايل

برچسب برای این موضوع